У Донецькій і Луганській областях люди вимагають грошей у бойовиків, два міста відділилися

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 лист. 2014 21:20 #94770 від Dj Os
У деяких містах Донецької й Луганської області люди вийшли на стихійні мітинги вимагати виплат від місцевих лідерів бойовиків, Свердловськ і Червонопартизанськ вирішили відділитися.
У Єнакієвому вранці у понеділок до виконувача обов'язків міського голови Романа Храменкова з дітьми на руках прийшли жінки з вимогою виплатити обіцяну допомогу на дітей.

"Поки що грошей немає!" – сказав мер міста.

Мер також розповів, що гроші прийшли тільки на один район Донецька - Кировський. "Гроші прийшли з Російської Федерації. Гроші прийшли в гуманітарному конвої", - сказав він.
"Захарченко сказав, що 15 числа ви всі отримаєте гроші. Ви отримали?" - запитав мер.
"Ні", - обурено заявили всі присутні.

Для того, щоб хоч трохи зняти напругу, було вирішено розподілити продукти з наявних 100 гуманітарних наборів між присутніми, видавши їх у першу чергу багатодітним родинам.
Також мери Єнакієвого й Горлівки, яка також має проблему з соцвиплатами, вирішили їхати в Донецьк просити гроші.

У Торезі обурені жителі також перекрили дорогу з вимогою поновити виплати.
За словами фотокореспондента "Вільного Донбасу", мітинг закінчився тим, що до жінок, які протестували, вийшли працівники комендатури, пообіцяли почати виплати дитячої допомоги.

Про такі ж "голодні протести" повідомляють у Сніжному й в одному з районів Макіївки.
У Луганській області бойовики, які контролюють міста Свердловськ і Червонопартизанськ, більше не підкоряються ні керівництву "ЛНР", ні керівництву "Новоросії".
Про це 16 листопада на зборах жителів Червонопартизанска заявив "комендант" міста Денис Понизовний, передає www.05366.com.ua.
У неділю жителі Червонопартизанська організували народні збори, на яких обговорювали ситуацію в місті. Люди запитували нову "владу" про зарплати й соціальні виплати. На зборах "комендант" міста Денис Понізовний повідомив про відмову підпорядковуватись "ЛНР" і "Новоросії".

"У нас розбіжності з керівництвом ЛНР. Ми не підкоряємося ні їм, ні Новоросії", - заявив Понізовний.

Бойовики все частіше стали повідомляти про свою "автономію" у населених пунктах. Зокрема відділилися від ЛНР у Свердловську, Ровеньках, Антрациті, Красному Лучі й Стаханові. Вони звинувачують владу" ЛНР у махінаціях із гуманітарною допомогою.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.150 секунд
0
репости
0
репости