ВО "Свобода" - прикра невдача чи логічна закономірність ?

  • Anykey
  • Anykey аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 жовт. 2014 19:00 #94526 від Anykey
Ну ось, після підрахунку майже 100% голосів, можна впевнено заявити - ВО "Свобода" залишилось поза стінами парламенту. Як на мене, це головна сенсація парламентських виборів 2014. Що стало причиною того? Як на мене - бездарна підготовка вищого партійного керівництва до передвибочих перегонів (власне кажучи, вони ці вибори взагалі "продинамили") плюс "головокруженіє от успєхов і пєрегіби на мєстах", як сказав би відомий компартійний ідеолог. Нижче пропоную до обговорення статтю з популярного галицького ресурсу ZIK.

«Свобода» не «ворогів» повинна шукати, а переглянути свою діяльність на Галичині, – аналітик
Олег Тягнибок. Фото: slovoidilo.ua
Олег Тягнибок. Фото: slovoidilo.ua
Найгірше, що може зараз зробити і вже робить Тягнибок для «Свободи» – це звинувачути в непроходженні партії у ВР Путіна та на догоду Путін ТВ влаштовувати акції протесту під ЦВК і дестабілізовувати ситуацію в країні.

Про це пише на своїй сторінці у Фейсбуці аналітик Павло Булгак.

Не Путін винен у тому, що «Свобода» не здолала прохідний барєр, і не фальсифікації на Сході, а власні помилки і кадрова політика «Свободи» на Галичині, де за 2 роки відбулося 6-кратне падіння рейтингу партії, із 38% до 6%.

Ось тут і недобрала «Свобода» ті самі 40 тис. голосів, яких їм не вистачає. Тягнибок мав би визнати той результат який є, привітати ці вибори та вибір людей, сказати, що буде працювати над помилками, а не піднімати бучу і шукати причини зниження рейтингу партії за кордоном.

Причини поразки знаходяться всередині «Свободи», як на регіональному рівні, де партія мала владу і очевидно отримала негативну оцінку за свою роботу, так і на всеукраїнському, де орли та орлиці замість того, щоб і далі дотримуватися на практиці гасла «націоналізм то любов» займалися банальним екстремізмом за принципом «хто не знами, той раб і ворог», навіть, якщо той, хто був не зними є львівянином, волинянином, киянином, який шанує Бандеру і УПА, є патріотом України, але не розділяє тих методів політичної боротьби, які демонструвала «Свобода». Українці готові сприймати поміркований націоналізм, але не крайньо радикальний.

zik.ua/ua/news/2014/10/29/svoboda_ne_vor...yni__analityk_536081
Ці користувачі подякували: praporschik, UDAR

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
29 жовт. 2014 19:42 #94527 від UDAR
Щиро вітаю усю їх команду із логічною закономірністю! Так само, як щиро вітав 2 роки тому із проходженням до парламенту ( на цей раз без іронії) .Час розтавив все по своїх місцях, після всіх їх "викрутасів" годі було й сподіватися на інший результат.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 жовт. 2014 19:51 #94529 від Dj Os

Ну ось, після підрахунку майже 100% голосів, можна впевнено заявити - ВО "Свобода" залишилось поза стінами парламенту. Як на мене, це головна сенсація парламентських виборів 2014.

Ну це ти вже загнув :lol: Далеко не сенсація, всі соцопитування показували їх примарне парламентське майбутнє.

Час розтавив все по своїх місцях, після всіх їх "викрутасів" годі було й сподіватися на інший результат.

Вашу партію час також поставив на своє місце, вона виконала свою місію і розчинилась в блоці. Окремо УДАР ми вже навряд чи побачимо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
29 жовт. 2014 21:05 #94530 від UDAR

Dj Os пише:

Ну ось, після підрахунку майже 100% голосів, можна впевнено заявити - ВО "Свобода" залишилось поза стінами парламенту. Як на мене, це головна сенсація парламентських виборів 2014.

Ну це ти вже загнув :lol: Далеко не сенсація, всі соцопитування показували їх примарне парламентське майбутнє.

Час розтавив все по своїх місцях, після всіх їх "викрутасів" годі було й сподіватися на інший результат.

Вашу партію час також поставив на своє місце, вона виконала свою місію і розчинилась в блоці. Окремо УДАР ми вже навряд чи побачимо.

Соцпитування ? А що нині ці опитування напророчили "фронтовикам" і що вийшло на практиці ? Відповідь побачили всі. До речі, згадай минулі соцопитуваня 2012 року ( щодо Свободи) і поріняй з їх фактичним результатом. Музику, як і соцопитування , замовляє той хто більше платить.
Прикладом "вічних" партії у світовій історії можна рахувати :демократів та республіканців, консерваторів та лейбористів, а от у нас таких я не знаю і УДАР також не виняток, практично те ж саме можна сказати і про колись потужну Батьківщину.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 жовт. 2014 21:40 #94531 від Dj Os
Я ще вмію розрізняти справжні соцопитування від фейкових :-) Не треба всіх під одну гребінку гребти.
Наприклад, дем ініціативам я завжди довіряю, за всю свою історію вони мало помилялись. І завжди чесно пишуть відсоток тих хто не визначився, а в цьому році він був чималий, звідти і несподівано великий результат фронту, бо люди за цього в останній момент голосували. Це до речі тривожний знак для Порошенка, люди дали оцінку його заграванню з регіонишами.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
30 жовт. 2014 06:24 #94533 від UDAR

Dj Os пише: Я ще вмію розрізняти справжні соцопитування від фейкових :-) Не треба всіх під одну гребінку гребти.
Наприклад, дем ініціативам я завжди довіряю, за всю свою історію вони мало помилялись. І завжди чесно пишуть відсоток тих хто не визначився, а в цьому році він був чималий, звідти і несподівано великий результат фронту, бо люди за цього в останній момент голосували. Це до речі тривожний знак для Порошенка, люди дали оцінку його заграванню з регіонишами.

Думаю що Порошенко якось з цим розбереться , а от Тягнибок явно перебуває не у тому просторі так, як замість того щоб зробити адекватні висновки та провести роботу над помилками з приводу власного фіаско на виборах 2014, він починає звинувачувати Путіна у цьому ... ( Вован сам від цього мабудь офігєл та вручив собі орден)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 жовт. 2014 09:08 #94534 від Алої3

UDAR пише: .Час розтавив все по своїх місцях, .

...... А хіба час вже зупинився і припинив своє існування? Час розставить усе на свої місця. В найближчому майбутньому...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
30 жовт. 2014 12:29 #94538 від UDAR

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 жовт. 2014 15:15 #94539 від Dentist
Удар, а тепер член якої партії ви є? бо УДАРу вже ж не існує.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.191 секунд
0
репостів
0
репостів