У Славуті понівечений під’їзд багатоповерхівки став патріотичним

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 вер. 2014 13:51 - 14 вер. 2014 13:52 #93594 від Dj Os
У Славуті мешканці багатоповерхівки розмалювали власний під’їзд під національний колорит.

Про це у “Фейсбуці” написав один із мешканців і автор розпису Віктор Закурдаєв.

“Розпочинаючи цей невеличкий “проект” з ремонту власного під’їзду, я і подумати не міг, що цей процес буде мати такий позитивний резонанс. Все почалося, коли я побачив в інтернеті, як один професійний художник-графітчик розмалював під’їзд у Києві, здається на Троєщині, і я захотів зробити щось подібне. Але, так як я не професійний художник, то вирішив усе зробити в такому дитячому стилі”, – зізнався він.

Закурдаєв розповів, що для втілення ідеї взяв у меншого сина ілюстровану книжку “Тарасове перо” та ще “нагуглив” декілька цікавих стріт-артовських проектів. Кошти на фарбу зібрали всім під’їздом.

“Коли ми вже прикрасили колони трафаретом-вишиванкой і почали розмальовувати двері стали відбуватися дивні речі. Водії та пішоходи зупинялися, щоб зробити фото, навіть ледь не сталася аварія, бо один водій задивився і ледь не врізався у стовп. Діти, йдучи в школу скандували: «Слава Україні, Героям слава!” – поділився мешканець Славути.

Так виглядав під’їзд до ремонту. Фото Віктора Закурдаєва

Фото Віктора Закурдаєва
Останнє редагування: 14 вер. 2014 13:52 ким Dj Os.
Ці користувачі подякували: LuK, Dentist, kredit, pan_volodymyr

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.183 секунд
0
репостів
0
репостів