Порошенко оголосив перемир'я. Повний текст заяви

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 вер. 2014 20:45 #93426 від Dj Os

Президент України Петро Порошенко наказав начальнику Генерального штабу Збройних сил України припинити вогонь на Донбасі, починаючи з 18:00 5 вересня.
Порошенко в Ньюпорті (Уельс, Велика Британія) заявив про досягнення домовленостей про перемир’я та навів умови цих домовленостей.
"Європейська правда" наводить повний текст заяви глави держави в перекладі українською (Порошенко звертався до присутніх англійською).
Панове, як ви знаєте, в Мінську (на засіданні тристоронньої групи з регулювання конфлікту) було підписано протокол з імлементації мого мирного плану.
В цьому протоколі передбачені конкретні кроки зі встановлення миру та стабільності в частині Донецької та Луганської областей.
Базуючись на цьому протоколі, я дав вказівку керівнику моєї армії оголосити перемир’я починаючи з 18.00 за київським часом, тобто за півгодини.
Дуже важливо, щоби це перемир’я тривало довго, це дасть нам можливість продовжити політичний діалог, який принесе мир та стабільність у Донбас.
Я хочу також надати вам інформацію, що це включає дорожню карту, де мають бути прописані практичні кроки по кожному пункту з протоколу.
Ми очікуємо, що найближчим часом будуть звільнені заручники. Найбільш можливо, що це відбудеться завтра. Ми готові забезпечити значні кроки, які включатимуть децентралізацію влади, особливий статус окремих регіонів Донецької та Луганської областей щодо їхньої економічної свободи, гарантію вільного використання будь-яких мов на цій території, а також культурних традицій.
Також це включатиме амністію - тобто все, що є в моєму мирному плані.
Я можу сказати, що сьогодні я дуже задоволений результатами саміту і дуже задоволений, що (домовленість про) перемир’я досягнуто саме під час саміту.
Я можу також підтвердити, що це перемир’я ґрунтується на домовленостях, які було досягнуто під час моєї телефонної розмови з президентом Путіним, і це є важливим з огляду (гарантій) того, що це перемир’я триватиме довго. Тепер це – наша спільна (з Путіним) відповідальність.
Я може запевнити, що з українського боку ми зробимо все можливе, щоби зберегти мир та стабільність у східній частині України.
Також хочу запевнити, що це перемир'я досягнуто на засадах мого мирного плану, тобто на засадах поваги до суверенітету та цілісності України.
Заяву було зроблено в присутності декількох десятків журналістів з України та закордонних ЗМІ, підхід президента до преси не передбачав запитань.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 вер. 2014 20:46 #93427 від Dj Os
Щось мені здається, що мир довго не протримається. Обміняються трошки полоненими і сепари і москалі начнуть знову стріляти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
05 вер. 2014 22:29 #93437 від
На тобі,не розумію пана Порошенка,заради чого гинули молоді хлопці? Щоб сепаратюги знову в центрі міста зробили купу оборонних пунктів? Щоб знову була загибель солдатів? Їх уже дожати треба було а вони перемиря ставлять,хоча багато в чому він теж правий,він хоче мирно домовитись з Путіним,але знаючи що це за людина можна сміливо сказати що завтра знову будуть бомбити міста,не хоче пан Порошенко також смертей молодих солдатів,зараз потрібно відновлювати економіку та інфраструктуру у таких тяжких районах Луганська і Донецька.Думаю ні до чого хорошого це не приведе.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 вер. 2014 12:00 #93446 від Dj Os
Як я і думав, і дня не витримали.
Терористи на південному сході порушують перемир'я - Тимчук
Попередження: Спойлер!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.097 секунд
0
репостів
0
репостів