В Чернівцях перекрили дорогу міжнародного значення

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 лип. 2014 09:24 #92452 від Dj Os
В Чернівцях люди перекрили дорогу міжеародного значення. Стоять кілометрові черги з машин, автобусів та вантажівок. Люди не пропускають нікого. Хто знає причину цього бойкоту?




Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 лип. 2014 09:28 #92453 від Dj Os
На Чернівецьких сайтах пишуть це жінки перекривають дорогу про естуючи проти того щоб їх чоловіків мобілізовували.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 лип. 2014 11:47 #92455 від Алої3

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
25 лип. 2014 12:44 #92456 від
На Буковині продовжується перекриття доріг
На Буковині продовжується перекриття доріг
З самого ранку продовжується перекриття траси біля села Коровія Глибоцького району.

Про це кореспонденту molbuk.ua повідомив очевидець подій.

- Вчора ввечері перекривали трасу в Коровії, я ледве проїхав, - розповідає водій Олександр. - Сьогодні зранку там знову перекрито, а також ще перекрито трасу біля села Молодія. Там люди позрізували дерева і загородили ними дорогу. Я ще встиг проїхати, і мій керівник, який буквально на п'ять хвилин пізніше виїхав вже був заблокований.

Також я знаю, що люди перекрили трасу в селах Горбова і Банчени Герцаївського району. Усі вони кажуть, що не пустять своїх чоловіків на війну. Зараз вони чекають, щоб до них приїхали хтось із чиновників. Також я чув, що в якомусь селі спалили усі отримані напередодні повістки.

Нагадаємо, у Коровії та Волоці жителі перекривають дороги на знак протесту проти мобілізації односельчан на Схід.
Рейтинг:
412345
(голосів: 1)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.101 секунд
0
репостів
0
репостів