Актрису-гастролерку Марію Ципко заарештували разом з іконою терористів

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лип. 2014 15:28 #92282 від Dj Os
Українські власті заарештували героїню численних відеороликів антиукраїнського характеру Марію Ципко.

Про її арешт повідомив в соцмережах відомий прихильник "традиційних цінностей" і так званої Новоросії Кирило Фролов.

Ципко брала участь в акції терористів "з підняття військового духу" за допомогою привезеної прем'єром самопроголошеної Донецької народної республіки Бородаєм Тихвінської ікони.

Саме з цією іконою, за його твердженням, і заарештували Ципко.
Тихвинська ікона, яку з Росії привезли для терористів в Донецьку, і нібито врятувала Москву, насправді всю війну служила німецьким солдатам.

Остання роль Марії Ципко - представник комісії в Луганську
"Після того, як у Донецьку святиня обійшла бойові укріплення і пройшла з Хресним Ходом по Донецьку, армія ДНР відправила її в Луганнск -. Піднімати дух і православну віру землі донських козаків Ікону супроводжували бійці Російської Православної Армії - член Корпорації православного дії Максим Марков і Марія Ципко ... По дорозі і Донецька до Луганська чудотворна ікона і супроводжуючі її православні ревнителі Новоросії, Святої Русі під арештом СБУ ", - написав він. Орфографія і лексика автора збережено.

Раніше Ципко представлялася журналістам мешканкою Донбасу, яка виступає проти Майдану, і біженкою з Києва, що виїхала через переслідування так званих бандерівців.

Серед її ролей також - біженки з Одеси та співробітниці придорожнього кафе з Луганська, що постраждала від дій антитерористичної операції. Хоча насправді Ципко родом з Кривого Рогу Дніпропетровської області.

Вона часто давала антиукраїнські інтерв'ю російським телеканалам і стала настільки знаменитою, що шахрайку впізнавали навіть москвичі під посольством України в Росії.,
Ці користувачі подякували: Dentist, kolbasnik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 лип. 2014 20:59 #92284 від lamer85
Я то цю тітку бачу перший раз, але цікаво чому "шахрайка"? Вони розводила бійців ДНР на гроші? :huh:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лип. 2014 21:28 #92286 від Dj Os
Да ну перший раз...ця падруга ще з майдану розігрувала цілі драми перед камерами.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 лип. 2014 21:40 #92287 від lamer85

Dj Os пише: Да ну перший раз...ця падруга ще з майдану розігрувала цілі драми перед камерами.

Я памятаю тільки "солдатську матір". Це вона? Та ж, здається старша була. Хоча можу ж помилятись.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лип. 2014 23:36 #92288 від Dj Os
Вона, це одна з її ролей, вона була вже і киянкою яка приходила з віниками щоб прибирати майдан і ще кимось...я всіх ролей не згадаю, я вказав лише частину. Вже вся Україні ржала з цієї баришні, одні лише рос канали не гребували використовувати її в своїй пропаганді.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.109 секунд
0
репостів
0
репостів