Сепаратизм на Сході

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 квіт. 2014 10:54 #90702 від Dj Os
Сепаратизм на Сході був створений Dj Os

Що ви думаєте с приводу сепаратизму в Луганську, Донецьку, Харкові та інших східних містах?
Для мене особисто все стало зрозуміло з таких от відео


Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 квіт. 2014 15:50 #90708 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Сепаратизм на Сході
Ахахах, скоро в кацапських спец. школах будуть заставляти вчити український гімн))))
Та очікував цього, тому не дивно, головне тепер цих сепаратистів позакривати, хочуть легітимну владу, питань не має, нехай йдуть на діалог, але ніякого розколу.
Цікаво, де зараз толстолобик лямер.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 квіт. 2014 16:25 #90709 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Сепаратизм на Сході

Цікаво, де зараз толстолобик лямер.

Він зараз бойкотує сайт)) Пише лише анонімно :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 квіт. 2014 20:57 #90715 від
Відповідь від у темі Сепаратизм на Сході
Опачкі... :cheer: Моє імя всує прозвучало... Я не бойкотую сайт - не обманюй, Саня - я з сайту видалений. Нема мого профілю. Пишу зараз з-під гостя. :lol: З чого я дуже тішуся.
А от ти, Ден, мене неприємно здивував - тобі-то я вже шо зробив? :huh: Чого обзиваєшся? :angry: Сашко інша справа - у мене з ним сакральний звязок уже давно. А от ти вже чого? :oops:
Що я думаю з цього приводу я писав тут ще місяці 3 назад - повторюватись немає змісту, Нажаль - виявився правим. Якщо хтось сподівався, що після звілнення "воної" і зацарювання по областях олігархів (заради чого все й робилося) Схід і Південь приповзуть з покаянням до ніг Яроша і кумпанії, а кацапи смиренно опустять оченята, вибачаться, і відійдуть в сторонку - ну то ось ласкаво просимо у реальний світ. Хотіли революції? Їжте з кашою. А зовсім скоро і без каші. Чому одним можна захоплювати ОДА, а іншим ні? Спробуйте тепер, докажіть свою правоту. Вам швидко покажуть прецендент. В тому числі і з запрошенням іноземних військ. Чи вже забули про волання тодішньої "апазіції" ввести миротворчі війська? Ну так вибачте - їхні заяви ще на стрічках новин є. Ще й схолонути, так би мовити, не встигли. Ви ще почекайте - з дня на день до памятників дійде. :silly:
Як на мене - тут не потрібно НІЯКИХ військ, але раз клепки своєї нема - ну то рвіть далі цю нещасну країну. Одним хай розум ЄС вкручує, іншим паРаша. Все та ж сама пісня - давай "дядю", хай прийде і нам наведе "порядок".
Є дуже. ДУЖЕ просте логічне правило - "пізнаєте по плодам" (Ісус Христос, 33 р. н.е. (с)). Не дивіться на лозунги - дивіться на наслідки. Поки що наслідки, скажимо так - не ахті...
Але, от згадав одну приказку - "ку..ві в очі сци, а вона - "дощ іде". Тому на розуміння не сподіваюсь. :whistle: Тут можна списати цілі "простині" доводів, скільки завгодно тикати носом у цінники в аптеках і на заправках, до посиніння показувати карту України, яка, чомусь, поменьшала - а у вас все одно ж "хто не скаче той москаль"? Так жеж? От зараз я піду звідси - ви мене обгадите як схочите, і будете самовтішатись, мовлял "как ми єго!". Ну раз вам від цього легше - я не проти ;)
P.S. Можете не відповідати - я чисто випадково сюди потрапив, і вести дискусію не буду. Дуже мала тут аудиторія. Я краще вживу ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 квіт. 2014 21:27 #90716 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Сепаратизм на Сході
Це оцей видалений? :lol:
shepetivka.com.ua/shpeople/8759-lamer85/profile.html

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 квіт. 2014 22:16 #90717 від
Відповідь від у темі Сепаратизм на Сході
Окей, мушу ще раз зайти. :)
Так цей. Не знаю чому він знову запрацював - можливо при оновленні сайту використовували якусь резервну копію. Я його видаляв і навіть адміну писав що все стер. Але він вирішив познущатись. :evil: Чи то з мене, чи то з вас, щоб мою "ахінєю" проплачену особисто Пуцькіним читали аж до Армагеддону. :silly: Ну видалю ще раз - мо, на цей раз уже насправді зітреться.
І анонімно я нічого не пишу - скрізь підписувався "Проклятий ламер". :lol: Думаю, здогадатись можна що це Моя Високість писали. B)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 квіт. 2014 22:33 #90718 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Сепаратизм на Сході
Чувак, от який сенс кожен раз видаляти свій акакунт, якщо все одно заходиш і пишеш? Для кого ця показуха?
А по темі то шо ти пропонуєш? потрібно було далі дивитись як Яник грабує країну і як ми продаємось в кредитне рабство Росії?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.106 секунд
0
репостів
0
репостів