Кредит в" Руский Стандарт ". " Ренесанс Кредіт" посилаємо

  • GNIW1
  • GNIW1 аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
03 квіт. 2014 13:13 #90622 від GNIW1
Оккупанты в Крыму.Еще немного будут под Киевом.Это мое решение,кто согласен присоединяйтесь .
Есть банки с российским капиталом и они находятся в Шепетовке, у меня нет задолженности по кредиту и я не ищу вариантов спрыгнуть.Но почему я должен кормит российских олигархов и их правительство которое напало на мою страну и финансировать армию захватчиков.
Есть письмо с указанием всех статей нарушающих конституцию Украины и мирового права,по отказу платить задолженности банкам РФ т.е. захватчикам.Понимаю есть люди которые вложили депозит в данные банки,есть выход национализировать имущество банков как они в Крыму и продать, вернуть деньги должникам.Это мое личное мнение.Обсудим?
Надо письмо в личку
Ці користувачі подякували: Гуманоїд

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
03 квіт. 2014 13:47 #90625 від Dj Os
Ну особисто я кредити ніде не беру, але на мою думку якщо взяв кредит, то треба розраховуватись в повній мірі, бо як не крути все таки у нас діють філії, які мають українські юридичні адреси, тому, хочеться чи не хочеться, за відмову сплачувати кредит, доведетсья відповідати в уркаїнському суді.
Ці банки і так постраждають, бо нових кредитів чи депозитів вони від українців не дочекаються. Так що потехеньку виплатять депозити, заберуть кредити і самі заберуться з нашого ринку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 квіт. 2014 15:58 #90631 від Гуманоїд

Dj Os пише: Ну особисто я кредити ніде не беру, але на мою думку якщо взяв кредит, то треба розраховуватись в повній мірі, бо як не крути все таки у нас діють філії, які мають українські юридичні адреси, тому, хочеться чи не хочеться, за відмову сплачувати кредит, доведетсья відповідати в уркаїнському суді.
Ці банки і так постраждають, бо нових кредитів чи депозитів вони від українців не дочекаються. Так що потехеньку виплатять депозити, заберуть кредити і самі заберуться з нашого ринку.


Я б відпрацював механізм повернення таких кредитів до державного бюджету, а все "вороже" націоналізував - це було б симетричною відповіддю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
03 квіт. 2014 16:38 #90633 від

Гуманоїд пише:

Dj Os пише: Ну особисто я кредити ніде не беру, але на мою думку якщо взяв кредит, то треба розраховуватись в повній мірі, бо як не крути все таки у нас діють філії, які мають українські юридичні адреси, тому, хочеться чи не хочеться, за відмову сплачувати кредит, доведетсья відповідати в уркаїнському суді.
Ці банки і так постраждають, бо нових кредитів чи депозитів вони від українців не дочекаються. Так що потехеньку виплатять депозити, заберуть кредити і самі заберуться з нашого ринку.


Я б відпрацював механізм повернення таких кредитів до державного бюджету, а все "вороже" націоналізував - це було б симетричною відповіддю.

Двома руками згоден тількі не ним

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 квіт. 2014 20:09 #90635 від kredit
Ренесанс кредит - то Ахметова, того що Ринат
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
07 квіт. 2014 16:01 #90697 від
[По всех паперах Русский,видать купил недавно?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 квіт. 2014 12:39 #90721 від
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.134 секунд
0
репостів
0
репостів