9,4 за долар! Зараз начнуть брехати шо винуватий майдан

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 лют. 2014 19:12 #89607 від Dj Os
1. Шкода, але виходить шо все таки ти тупий, а не заангажований. Якшо не знаєш шо таке емісія грошей то хоча би погугли. " Емісія грошей є однією із найважливіших функцій центрального банку, якому належить монопольне право емісії національної валюти та організації її обігу."
2. Пруф я надав, читай статтю.
3. Молодець, ще раз підтримав тезу з першого пункту
4. Нашов з цим порівняти)) США може залізти в боги по самі помідори і якшо він не захоче, то це для них нічим не обернется. Бо резервна валюта світу - це долар, який вони можуть друкувати скільки захочуть, в будь якому разі інфляція лягає на плечі всього світу, а не конкретно їх країну, як у нашому випадку.

У ламера всі брешуть, всі тупіші за нього і лише він знає істинне становище в країні. :lol:
Якшо у тебе і справді збереження гроші в гривні, то дуже скоро я думаю ти поплатишся за те, шо думаєш сракою а не головою. І марно звинувачувати в цьому майдан, золовалютні накопичення стали такими мізерними ще до євромайдану, і боргів Янукович набрав ше далеко до цього.
Знову ж таки погугли і подивись скільки Яник напозичався за 3 роки свого правління.

Я насправді думав шо весь цей час ти просто тролиш народ, але вже стало очевидним, шо ти просто дурень, бо відкидаєш очевидні факти.
От тому то я і казав, шо не бачу сенсу тобі шось пояснювати, рано чи пізно ти сам своє дурість визнаєш, це питання лише часу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 лют. 2014 19:24 #89610 від lamer85
Які факти? Долар зараз по 8,5. Ти обіцяв по 9.4. Ніхто навіть не встиг почати "брехати на майдан".
Ти обісрався, і пальці тут гнеш. Крути, Саша свої платівки, а сюди не лізь. Ну дуже вже смішно виглядаєш. Раз за разом пикою в грязюку. Але тобі там звично, напевне.
І ти таки окунь - "монопольне право емісії національної валюти та організації її обігу" - це означає що ЛИШЕ Нацбанк може вкинути гривню на ринок. Іншим цього не можна. Але цей пункт, ніяк НЕ ЗАБОРОНЯЄ цьому регулятору вкидати валюту. Чи ти зовсім тупий?
Факти відкидаєш тут тільки ти, і це очевидно. Ну і ще парочка вконтактнутих малолєток.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 лют. 2014 19:24 #89611 від kredit
Ну да, один Ос розуміється на політиці :whistle: а ті що мають іншу точку зору, то по його дописах думають "сракою". Ос - задумайся
Ці користувачі подякували: LuK, Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 лют. 2014 19:27 #89612 від lamer85

kredit пише: Ос - задумайся

Йому не можна. Юля присниться. :oops:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 лют. 2014 22:45 #89618 від Dj Os

Які факти? Долар зараз по 8,5. Ти обіцяв по 9.4. Ніхто навіть не встиг почати "брехати на майдан".

:lol: :lol: :lol: :lol: Жжош чуваче))) Іди но купи по цьому курсу для мене)) Хоча б бакс)) Вже зараз в приваті долар по 8.9, в понеділок побачиш скільки буде...не довго ше чекати))

НЕ ЗАБОРОНЯЄ цьому регулятору вкидати валюту

Ти різницю між емісією і продажем валюти хоч розумієш? :lol: :lol: Міша харе так гнать, я вже по полу тут катаюсь з друзями через твої перли.
Кароч чуваки, я нічого не розумію в політиці і економіці, через тиждень зайдете в цей топік і повторите це ще раз, якщо язик повернеться звичайно ж. :P

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лют. 2014 02:04 - 08 лют. 2014 02:41 #89623 від Green Lord
Маю статистичні дані по курсу доляра за останніх декілька років в межах однієї приватної фірми.
Гривна невпинно знецінюється - кожне зростання і наступне спадання курсів все одно дає знецінення нац.валюти. Зросло до 9.40 --> впало до 8.80, але все одно доляр подорожчав, бо попереднє значення було 8.70. Те, що курс 8.50 зовсім не гарантує можливість вільного придбання валют за таким курсом - це як в анекдоті:

- Рабинович, почему вы продаете водку "Абсолют" по десять, когда у Меерсона она стоит пять?
- Ой, мне нравятся эти вопросы! Пойдите и купите водку "Абсолют" у Меерсона!
- Но у Меерсона как раз сейчас нет водки "Абсолют"!
- Ну, так когда и у меня не будет водки "Абсолют", я сразу буду продавать ее по пять!


І таке падіння курсів валют не перекривається ростом ВВП.
Можете бити себе п'ятою в груди і з піною доводити інакшу точку зору, але це не політичні чинники.

От курс в веб-манях за 1 бакс майже 11 грн. Хоча були часи, коли там продавалась валюта за курсом нац.банку.

Попередження: Спойлер!

Джерело: Прибуток банків України за рік знизився в 3,5 рази
Останнє редагування: 08 лют. 2014 02:41 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лют. 2014 09:23 #89625 від Lego
Читаю я це все і думаю - люди, ви далі майдану і Яника щось бачите?
Закони економіки ніхто не відміняв.
Хто наприклад в курсі що вчора зайнятість в США знизилась?
А наприклад те, що ФРС знизив об'єми вливання долярів в свою економіку?

Читати немає що. Одні "дурні" і сраки. І ще ті, хто дуже полюбляє слово "пафос" і тулить його скрізь. Рукалице.....
Ці користувачі подякували: LuK, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лют. 2014 09:54 - 08 лют. 2014 09:55 #89626 від lamer85

Dj Os пише: Ти різницю між емісією і продажем валюти хоч розумієш?

Немає різниці. Жодної. І друзів у тебе, скоріш за все, немає. :P
Останнє редагування: 08 лют. 2014 09:55 ким lamer85.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лют. 2014 09:58 #89627 від lamer85

Lego пише: Читати немає що. Одні "дурні" і сраки. І ще ті, хто дуже полюбляє слово "пафос" і тулить його скрізь. Рукалице.....

А що ж ти тут, власне, хотів побачити? Є пару малолітніх задротів з промитими мізками. Є один троль (ну не один, є ще декілька штук - але вони зараз зайняті), який цих задротів доводить до білого калєнія, і ловить масу лулзів. ;) Чи на шепетовецькому форумі мала родитись істина, і проблиснути промінчик надії? Де завгодно - тільки не тут. :) Все це товчіння води в ступі, і до реального життя воно ніяк не відноситься.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 лют. 2014 08:31 #89652 від Dj Os

lamer85 пише:

Dj Os пише: Ти різницю між емісією і продажем валюти хоч розумієш?

Немає різниці. Жодної. І друзів у тебе, скоріш за все, немає. :P

Але вже ти і телепень :lol: Замість того щоб визнати, шо помилявся, виставляєш себе ше більшим дурнем.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.168 секунд
0
репостів
0
репостів