Україною покотилася хвиля євромайданів

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 лист. 2013 18:45 #88301 від kredit
Люк права !!!
А на рахунок 100 тис. на майдані - то це лише студенти яким платять гроші. Мені вчора прийшла смска від Укр вибори про те що завтра тобто вже сьогодні збір біля м. Університет, за 3 години "пікету" платять 120 грн. - ось ваші й 100 тис. От олігархи й проплачують дані акції, тому що ім вигідно зара Євросоюз, а завтра Росія запропонує їм вигідніші умови то Порошенко, Ахметов и т.д. будуть говорити про завсім інші протилежні речі, а простий рядовий українець навіть не відчує різниці, хіба що газ для населення піднімуть і балачки про Юлі волю нарешті закінчаться.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 лист. 2013 20:57 #88302 від Dj Os
перед тим як коментувати скажи но шо таке "Укр вибори" ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 лист. 2013 23:05 #88303 від Dentist
Українські вибори ніколи не знаю, Український вибір Медведчука знаю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 лист. 2013 00:22 #88304 від Dj Os
Ось тобі відповідь на проплачених і за кого вони там стоять.

Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 лист. 2013 15:08 - 26 лист. 2013 15:09 #88333 від Dentist

LuK пише:

muko пише: Люк викинь з голови совок!

історики кажуть :
- Если мы забываем свою историю, то повторяем ошибки предков. :dry:
В нас вже була одна революціця у 17...
І Ленін саме з Германії приїхав її мутити...


ай молодці vz.ua/novosti/politika/aktivisty_evromai...tnym_v_podvorotnyakh
щирі українці :cheer: без цього ніяк) а то чай...чай...


От тобі і журналістський тролінг, може це фото з цього репортажу ГЕЙ-ПАРАДА?)))) подивіться фотки знику, ось вам не щирі українці, а щире гєї та лізбіянки)) і думаєте це без подачки влади був цей марш?
Останнє редагування: 26 лист. 2013 15:09 ким Dentist.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 лист. 2013 17:54 - 26 лист. 2013 17:59 #88335 від IhorMykolaiovych

LuK пише: там одні вимоги,а взамін що? підозрюю нічого.

Ну а що вони мають дати нам ? Ми що якась супер держава що ми приєднуємось і нам відразу 200млр. євриків і так далі... всьому свій час. Спочатку ми повинні щось дати, зробити інвестицію...

LuK пише: Украіна не якась колонія щоб виконувати чиїсь вказівки.Будь чиї,чи гейсоюзу чи Россії....
Україна суверенна держава!І неприпустимо дозволяти комусь вмішуватись у внутрішню політику держави!

Згідний на всі 200%. Але на даний час Україна не зможе самотужки, без допомоги, та й з такою владою - подолати всі негаразди і всяких "негарастів" (то Фьодоровіч так говорив колись^^)

Dentist пише: але факт того, що не хочуть йти до московії очевидний :)

Та очевидно ж.
http://piccy.info/view3/5499409/9b2c915f20b6cc5a1305472e39218b06/
Там уже були, натерпілись... Розумію що ще гірше може бути в ЄС, але ж цього ніхто не знає наперед. А про Россоссіссію вже всі знають. І було б помилкою знову на тіж граблі стати.

kredit пише: Люк права !!!
А на рахунок 100 тис. на майдані - то це лише студенти яким платять гроші.

А чому Ви так категоричні що платять якраз прихильники асоціації, а не їх конкуренти ? Чи Ви вважаєте що наша "влада" на таке не спроможна ?
Влада будь-якими силами намагається провокувати прихильників. А як розуміти це раптове рішення розгортати новорічну ярмарку ? У нас в країні комунальники працюють до 6 години і тікають додому. А тут після шостої, до пізньої години монтували кіоски...

Dj Os пише: Ось тобі відповідь на проплачених і за кого вони там стоять.

Попередження: Спойлер!

Ну то бидло... поясніть : якщо ти прийшов мітингувати проти асоціації, чому ж ти ховаєш обличчя ? Чому лаєшся ? До чого це все ?

Я в чомусь згідний із всіма... так в ЄС нам золоті гори не будуть, але й у МС буде ж гірше... набагато. Путінський режим нас прижме і забудемо як звучить наша мова, а ще через декілька років приїдуть "азери" і подібні, і біля музею М. Островського почнуть танцювати свою "лезгінку" і стріляти з пістолетів. Вибачте, але у нас своїх "авторитетів" вистачає.

Тому я проти МС і проти ЄС, я за незалежну Україну. Але якщо вже вибирати, то (не знаю як буде на українській, як соромно...) "Из двух зол выбирай меньшее".

Дякую за увагу, можете починати кидати каміння :)
Останнє редагування: 26 лист. 2013 17:59 ким IhorMykolaiovych.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Lego, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.132 секунд
0
репостів
0
репостів