Стало відомо, що Азарова замінить точно не Вілкул

Більше
31 серп. 2013 11:58 #86693 від Манчук
Непомітна, на перший погляд, новина інформаційної агенції «Інтерфакс-Україна» щодо компанії «Танталіт» має всі шанси увійти в «топ» та стати найбільш обговорюваною подією напередодні відкриття нового політичного сезону.
Нагадаємо, що відповідно до вказаного повідомлення, кінцевим власником ТОВ «Танталіт» став Сергій Клюєв. Також варто відмітити, що в структурі власності вказаної компанії перебувають ряд об’єктів нерухомості, серед яких і резиденція «Межигір’я». Відтак, завісу утаємниченості щодо власника місця, де проживає Президент України, знято.
Що може означати такий перебіг подій. Тільки те, що брати Клюєви відновлюють втрачені позиції, а Сергій Клюєв, який тривалий час перебував у не публічній площині, найближчим часом може обійняти одну з найвищих державних посад. Наприклад ту, на яку вже тривалий час сватають ставленика Ріната Ахметова Олександра Вілкула. Йдеться про добре розтиражовані останнім часом повідомлення щодо кадрового резерву на зміну Миколи Азарова в особі молодих та ефективних менеджерів.
Чому саме Сергій Клюєв? По перше – не менш молодий та ефективній ніж інші. По друге – рівновіддалений від інших груп впливу - Ахметова, Фірташа тощо. По третє і, мабуть, головне – вміння гаранта диверсифікувати ризики, балансуючи між групами впливу. Тим більше, що мова йде про власника «Межигір’я», як тут відмовити?

"Громадський журналіст"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
31 серп. 2013 14:48 #86700 від Dj Os
А яка різниця то? Їх всіх в шию гнати треба. Ті самі яйця тільки в профіль.
Мені більше цікаво чого це ви пане Манчук, раптом підняли цю тему. Очевидно вже від чогось хочете відвернути увагу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 серп. 2013 22:35 #86705 від ARTIST

Dj Os пише: Мені більше цікаво чого це ви пане Манчук, раптом підняли цю тему. Очевидно вже від чогось хочете відвернути увагу.


Ос, ти там на сонці не перегрівся? Для чого відкривають тему? Для того, щоб її обговорити. Чи ти думаєш, що спеціально створили топік про Вілкула і Клюєва, щоб відвернути увагу від розкрадання грошей в міському бюджеті??

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 вер. 2013 13:33 - 01 вер. 2013 13:34 #86707 від Dj Os
Чувак почитай його попередні пости і зрозумієш про що я)) Це політичний бот а не юзер
Останнє редагування: 01 вер. 2013 13:34 ким Dj Os.
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.094 секунд
0
репостів
0
репостів