Росія чи СРСР. Брати чи Вороги

Більше
07 трав. 2013 22:18 #85501 від Бути тут
Пропоную обговорити про ностальгію до СРСР. Та написати свої міркування про братерство з Росією.
Чи потрібно би повернути все як було при СРСР?
Чи потрібно підтримувати (наголошую) БРАТЕРСЬКІ відносини з Росією?
можна так сказати соціальне опитування для опитуваних :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 трав. 2013 22:47 #85502 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Росія чи СРСР. Брати чи Вороги
У 99% випадків - ностальгія за СРСР - це ностальгія за молодістью, чи, як це є у моєму випадку, за дитинством. :silly:
Вона існує насправді у всіх країнах. У США існує ціла плеяда відповідних стереотипних образів за "старою доброю Америкою" - щось дуже схоже на нашу "ковбасу як при Брєжнєві". Навіть вирази ті самі використовуються. :)
А ось братні стосунки... Хочемо ми цього чи ні - але російський та український народи це не те що брати - це сіамські близнюки, у повному розумінні цього слова. Тобто їхня "братність" іноді доходить до патології. Але є й багато позитивних моментів. Якщо з цього викинути політику - то можу сказати з власного досвіду - достатньо приблизно 30 хв., аби зникли будь-які барьєри (ну хіба що крім мовного :) ) у спілкуванні. Посадіть в одній кімнати ОДНОДУМЦІВ, людей зі спільними цінностями та ідеалами - і за короткий час ви уже не розберете хто якої нації. Лиш потрібно знайти справді обєднуючі цінності. Очевидно, що такі речі як історія, мова, політичні вектори - для такого діла абсолютно не годятся. Проте, чомусь саме їх і використовують народи під час діалогу одні з одними. Це як намагатись загасити пожежу бензином. Парадокс. :huh:
Ці користувачі подякували: IIIkinep, Бути тут

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 трав. 2013 00:37 #85503 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Росія чи СРСР. Брати чи Вороги
Так вже склалося історично, що у нас з Росією чималий спільний шлях, відповідно багато речей, які поєднує два народи. Якщо ми дійсно не будемо зважати на банду яка дісталась влади у наших країнах, то будемо й надалі лише зближуватись. Я застав десь пять років "совка", і не сказав би що за ним дуже ностальгую, для мене це просто період мого життя. Але я впевнений коли люди викинуть "совок" із голови, тоді і життя почне налагоджуватись як в Росії так і у нас.
Ці користувачі подякували: Dred, Бути тут

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • korolyek
  • korolyek аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
24 трав. 2013 16:26 #85654 від korolyek
Ділити людей на "братів чи ворогів" — то брудна справа політиків. Насправді всі ми однакові. Ідіоти та погані люди є всюди, але, повірте мені, їх набагато менше ніж хороших та добрих. За політиками стоять бізнес-інтереси купки грошових мішків. Ось і відповідь.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 трав. 2013 16:35 #85655 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Росія чи СРСР. Брати чи Вороги

korolyek пише: Ділити людей на "братів чи ворогів" — то брудна справа політиків. Насправді всі ми однакові. Ідіоти та погані люди є всюди, але, повірте мені, їх набагато менше ніж хороших та добрих. За політиками стоять бізнес-інтереси купки грошових мішків. Ось і відповідь.

В тому то і справа, що у них є спільні інтереси - нагребти бабла побільше. Дивно те, чому нас,звичайних людей, не об'єднує бажання жити в нормальній країні, де порядність буде цінуватись більше за гроші. Ми завжди знайдем привід розвести срач, а не боротися з цими непорядними людьми, яких дійсно завжди меншість :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • korolyek
  • korolyek аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
24 трав. 2013 17:16 #85658 від korolyek

Dj Os пише:

korolyek пише: Ділити людей на "братів чи ворогів" — то брудна справа політиків. Насправді всі ми однакові. Ідіоти та погані люди є всюди, але, повірте мені, їх набагато менше ніж хороших та добрих. За політиками стоять бізнес-інтереси купки грошових мішків. Ось і відповідь.

В тому то і справа, що у них є спільні інтереси - нагребти бабла побільше. Дивно те, чому нас,звичайних людей, не об'єднує бажання жити в нормальній країні, де порядність буде цінуватись більше за гроші. Ми завжди знайдем привід розвести срач, а не боротися з цими непорядними людьми, яких дійсно завжди меншість :)

Інтереси їхні співпадають далеко не завжди. Скоріше саме "мішки" керють політиками.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 трав. 2013 17:34 #85659 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Росія чи СРСР. Брати чи Вороги
Коротше, якщо підсумувати, Росія нам не ворог, а повернення СРСР не хочу.
Ці користувачі подякували: Бути тут

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.125 секунд
0
репостів
0
репостів