Дітей змусили писати твори про здобутки ПР

Більше
16 жовт. 2012 20:24 #79862 від Старик Хотабыч
Побори і позаурочна робота -згоден, але це є скрізь,де платять хоть якісь гроші. А зарплати у деяких людей тануть уже зараз.
Янику вони допомагають,чи ні ,не знаю.Особисто на мій вибір ніяк не вплине те,на яку тему буде писати твір моя дитина, чи те, що мені будуть втюхувати на батьківських зборах.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 жовт. 2012 20:54 #79865 від Dj Os
Ну на твій не вплине, а на чийсь вплине. Отак на брехні і отримують свої голоси ці регіониши.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 жовт. 2012 11:41 #79872 від LuK

Старик Хотабыч пише: Зарплату потрохи добавляють, перспектива якась є. Але нерви потрібно мати залізні. Такі діти пішли...

Згодна :S колись вчитель - була сама поважна профессія.Особливо у селі.Слово вчителя було закон!!!А зараз вчителя мало хто поважає.Співчуваю цим людям....Коли сидить 30 чоловік у класі,спробуй дай їм раду і ще навчи чогось...Тут зарплату потрібно платити у долларах чи євро.
Не дарма є положення, що можна йти на пенсію при наявності 25 років пед.стажу.Більше ніяка психіка не витримає :dry:
І як практика показує,дітям більше подобаються молоді вчителі а не пенсійного віку (хоча є вийнятки)
А перспектива.....Вертаються часи комунізму, хочеш працювати на державній роботі чи займати керівну посаду - вступай а партію.
До чого зараз массово і примушують всіх бюджетників.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
17 жовт. 2012 13:22 #79875 від

Dj Os пише: Ну відносно то так, але не треба забувати про різні побори і позаурочні роботи, які взвалюють на вчителів.
А взагалі коли я казав про їх майбутнє я мав на увазі не наступний місяць, через рік коли Яник з їх допомогою устроїть в Україні дисктатуру тоді і зарплати їх розтануть як роса на сонці) І будуть працювати за копійки бо альтернативи взагалі не буде.

Сумніваюсь що через рік щось суттєво зміниться, а диктатуру ніхто не зробить. "Демократія" ПР більш вигідна. Можна нічого не робити і все валити на попередників, і при цьому допомагати своєму бізнесу адміністративним ресурсом.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • bodya
  • bodya аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
19 жовт. 2012 13:31 #79890 від bodya
Будемо надіятись, що не устроїть диктатуру, але примушувати людей і дітей як рабів щось робити, бо так комусь захотілось це вже безпрєдєл. Обідно, що вони погоджуються на такі умови.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.103 секунд
0
репостів
0
репостів