Газ для України може подорожчати до 500 доларів

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 черв. 2011 00:14 #67190 від Alois

akela1982;67181 пише: ну я себя пока считаю частью народонаселения Украины, пусть совсем не такой радикальной как алоис и зюзюка, но все же МЫ!ведь МЫ молчим когда они клянут на чем свет стоит соседский народ россиян и расцеловывают в ...... соседский народ поляк.хотя если смотреть с их точки зрения , то отношение должно быть одинаковое - негативное

Ми з ZzZ польською не розмовляємо, а ти чомусь вважаєш, що ми готові поляків цілувати у cpaкy. Що ж про вас "русскоґоворящіх" вже казати? Ви кацапів не готові, а таки цілуєте аж у слизову оболонку прямої кишки...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
07 черв. 2011 00:15 #67191 від ZzZ

akela1982;67187 пише: вот так и выгоняем всех кто хоть на грамм умнее общей серой массы


Додано о 00:13
Попереднє повідомлення було написане в 00:10
с другой стороны зачем нам ИХ газ и нефть , у нас все есть и так в недрах неньки украины , осталось только это все достать из под нашего чернозема.так вот нефиг гавкать, а лопаты в зубы и работать

Микола Янович то Ви ???

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 черв. 2011 00:16 #67192 від Alois
Ви їх не просто цілуєте, а з язычком - своїм вєлікім і моґучім...
Додано о 00:16
Попереднє повідомлення було написане в 00:15

ZzZ;67191 пише: Микола Янович то Ви ???

Він не Янович, а Анусович:bj::bj::bj:

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 черв. 2011 00:19 #67194 від akela1982
меня просто пока еще не выгнали

Під час війни сидять"бандерівці" в окопі, раптом з`являються радянські танки. Один другому каже: - Що це за запах, побратиме? Ти що, обісрався?-...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 черв. 2011 00:21 #67196 від Alois

akela1982;67194 пише: меня просто пока еще не выгнали

А якщо тебе не гнатимуть, а просто уриють?...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 черв. 2011 00:22 #67197 від akela1982
а почему я должен отказываться от своего родного языка?может мне кто нибудь сказать

Під час війни сидять"бандерівці" в окопі, раптом з`являються радянські танки. Один другому каже: - Що це за запах, побратиме? Ти що, обісрався?-...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 черв. 2011 00:26 #67199 від Alois
Справа не в тому, якою мовою розмовляєш, а в тому, що ти тут 3,14-здиш.
Додано о 00:26
Попереднє повідомлення було написане в 00:25
А через 2 місяці тих, хто 3,14-здИть, будуть трохи пИздити.
Додано о 00:26
Попереднє повідомлення було написане в 00:26
На цей раз по-взрослому...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
07 черв. 2011 00:31 #67206 від ZzZ

Alois;67199 пише: Справа не в тому, якою мовою розмовляєш, а в тому, що ти тут 3,14-здиш.


Додано о 00:26
Попереднє повідомлення було написане в 00:25
А через 2 місяці тих, хто 3,14-здИть, будуть трохи пИздити.
Додано о 00:26
Попереднє повідомлення було написане в 00:26
На цей раз по-взрослому...

якщо скорше не рване кришку !!!

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
07 черв. 2011 10:32 #67214 від

ZzZ;67184 пише: через таких як ти гнида комуняцька і живемо так !!! мразота ___ лазиш тільки і підгавкуєш ,школота !!!ти падло будеш гавкати , розвалювати Державу своїми висерами а я буду тобі посміхатись ??? НІ !!! Не подобається тобі Україна ???!! збирай манатки і вйо!!! щоб мої очі тебе не бачили!!! козеля все сказав.

Нет, блин, это вам должны все улыбаться после ваших выступлений))))Ну, то что у тебя других мыслей в голове не помещается это я и так знаю... Ты на вопрос-то ответь?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
07 черв. 2011 12:02 #67222 від ZzZ

monax;67179 пише: Ага, уже должны быть братьями????Мне это нравится.... Сначала патриоты громко заявляют "все москали вон отсюда, мы очень гордые и нам никто не нада", обзывают русских выродками и байстрюками... А потом громко удивляются и возмущаются, что их не любят))))))))))


Добавлено в 23:36
Предыдущее сообщение было написано в 23:34
Пішов на хрен, прихвостень кацапський. Вчи УКРАЇНСЬКУ МОВУ, а не калякай тут на псячому діалекті. А якщо ні, то забирай залишки свого дикунсько-алкашного племені (можеш і залишки плаваючих корит ваших у Севастополі із собою прихватити) і п9зд9й до білих ведмедів, або тамбовських вовків. Вони тобі брати, а не ми. Голодранці засрані будуть нам тут про Україну калякати на псячо-кацапському діалекті. Самі по вуха в лайні живуть, а парАша -суцільний бомжатник і тотальна убогість. Виродки не миті.Само провокує а потім ходить тут нюняє ___що його обідєлі:dl:


Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.129 секунд
0
репостів
0
репостів