Газ для України може подорожчати до 500 доларів

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
06 черв. 2011 23:26 #67177 від ZzZ
06.06.2011р.Б. / Ібо братья навєк. "Газпром": газ для України може подорожчати до 500 доларів Ціна на газ для України у 4 кварталі 2011 року може скласти близько $500 за тисячу кубометрів. Про це заявив журналістам глава правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер, повідомляє Інтерфакс-Україна. "Якщо поставити у формулу ціни показники порядку розрахунку ціни на нафтопродукти, в тому числі, за форвардними угодами, то можна говорити у вищому ступені впевненості, що ціна на газ за довгостроковими контрактами у 4 кварталі 2011 року може вийти $500 за тисячу кубометрів", - сказав він. Міллер додав, що "це викликає занепокоєння споживачів України". Крім того, за його словами, "Газпром" не планує змінювати формулу ціни на газ для України і не буде прив'язуватися до інших енергоносіїв. "Винаходити якусь для когось нову формулу або прив'язувати її до будь-яких інших енергоносіїв ми не будемо", - сказав Міллер, підкресливши, що закладена в контракті з Україною формула ціни "є абсолютно ринковою".:dl:

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 черв. 2011 23:30 #67178 від akela1982
мы столько лет отнекивались от нормальных отношений с россией, что наконецто дождались рынковых цен

Під час війни сидять"бандерівці" в окопі, раптом з`являються радянські танки. Один другому каже: - Що це за запах, побратиме? Ти що, обісрався?-...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
06 черв. 2011 23:36 #67179 від
Ага, уже должны быть братьями????Мне это нравится.... Сначала патриоты громко заявляют "все москали вон отсюда, мы очень гордые и нам никто не нада", обзывают русских выродками и байстрюками... А потом громко удивляются и возмущаются, что их не любят))))))))))
Добавлено в 23:36
Предыдущее сообщение было написано в 23:34

akela1982;67178 пише: мы столько лет отнекивались от нормальных отношений с россией, что наконецто дождались рынковых цен

Более правильно в данном случае было бы написать "вы столько лет отнекивались от нормальных отношений с Россией"...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 черв. 2011 23:46 #67181 від akela1982
ну я себя пока считаю частью народонаселения Украины, пусть совсем не такой радикальной как алоис и зюзюка, но все же МЫ!ведь МЫ молчим когда они клянут на чем свет стоит соседский народ россиян и расцеловывают в ...... соседский народ поляк.хотя если смотреть с их точки зрения , то отношение должно быть одинаковое - негативное

Під час війни сидять"бандерівці" в окопі, раптом з`являються радянські танки. Один другому каже: - Що це за запах, побратиме? Ти що, обісрався?-...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
06 черв. 2011 23:47 #67182 від ZzZ
стули пельку ,Єдік

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
06 черв. 2011 23:54 #67183 від

ZzZ;67182 пише: стули пельку ,Єдік

Больше ничего сказать не можешь?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
06 черв. 2011 23:56 #67184 від ZzZ

monax;67179 пише: Ага, уже должны быть братьями????Мне это нравится.... Сначала патриоты громко заявляют "все москали вон отсюда, мы очень гордые и нам никто не нада", обзывают русских выродками и байстрюками... А потом громко удивляются и возмущаются, что их не любят))))))))))


Добавлено в 23:36
Предыдущее сообщение было написано в 23:34
через таких як ти гнида комуняцька і живемо так !!! мразота ___ лазиш тільки і підгавкуєш ,школота !!!ти падло будеш гавкати , розвалювати Державу своїми висерами а я буду тобі посміхатись ??? НІ !!! Не подобається тобі Україна ???!! збирай манатки і вйо!!! щоб мої очі тебе не бачили!!! козеля все сказав.


Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 черв. 2011 00:08 #67186 від Alois

ZzZ;67184 пише:

monax;67179 пише: Ага, уже должны быть братьями????Мне это нравится.... Сначала патриоты громко заявляют "все москали вон отсюда, мы очень гордые и нам никто не нада", обзывают русских выродками и байстрюками... А потом громко удивляются и возмущаются, что их не любят))))))))))


Добавлено в 23:36
Предыдущее сообщение было написано в 23:34
через таких як ти гнида комуняцька і живемо так !!! мразота ___ лазиш тільки і підгавкуєш ,школота !!!ти падло будеш гавкати , розвалювати Державу своїми висерами а я буду тобі посміхатись ??? НІ !!! Не подобається тобі Україна ???!! збирай манатки і вйо!!! щоб мої очі тебе не бачили!!! козеля все сказав.

ZzZ, вы экстремист...:bq:


Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 черв. 2011 00:13 #67187 від akela1982
вот так и выгоняем всех кто хоть на грамм умнее общей серой массы
Додано о 00:13
Попереднє повідомлення було написане в 00:10

ZzZ;67177 пише: 06.06.2011р.Б. / Ібо братья навєк. "Газпром": газ для України може подорожчати до 500 доларів Ціна на газ для України у 4 кварталі 2011 року може скласти близько $500 за тисячу кубометрів. Про це заявив журналістам глава правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер, повідомляє Інтерфакс-Україна. "Якщо поставити у формулу ціни показники порядку розрахунку ціни на нафтопродукти, в тому числі, за форвардними угодами, то можна говорити у вищому ступені впевненості, що ціна на газ за довгостроковими контрактами у 4 кварталі 2011 року може вийти $500 за тисячу кубометрів", - сказав він. Міллер додав, що "це викликає занепокоєння споживачів України". Крім того, за його словами, "Газпром" не планує змінювати формулу ціни на газ для України і не буде прив'язуватися до інших енергоносіїв. "Винаходити якусь для когось нову формулу або прив'язувати її до будь-яких інших енергоносіїв ми не будемо", - сказав Міллер, підкресливши, що закладена в контракті з Україною формула ціни "є абсолютно ринковою".:dl:

с другой стороны зачем нам ИХ газ и нефть , у нас все есть и так в недрах неньки украины , осталось только это все достать из под нашего чернозема.так вот нефиг гавкать, а лопаты в зубы и работать

Під час війни сидять"бандерівці" в окопі, раптом з`являються радянські танки. Один другому каже: - Що це за запах, побратиме? Ти що, обісрався?-...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
07 черв. 2011 00:14 #67189 від ZzZ

akela1982;67187 пише: вот так и выгоняем всех кто хоть на грамм умнее общей серой массы

ти !! сєра масса !!! чи ти дурний чи ти сліпий ,чи прикидаєшся !!!??? проснись вже на кінець то !!!

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.123 секунд
0
репостів
0
репостів