Події у Львові на 9 травня

  • Filini
  • Filini аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 трав. 2011 13:46 #66068 від Filini
Продовження теми shepetivka.km.ua/forum/showthread.php?p=66064 То що це провокація чи беспредєл?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 трав. 2011 13:51 #66069 від IIIkinep
Для кого цiкавишся?i з якою метою?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 трав. 2011 14:55 #66071 від LuK
це не продовження)))а нова тема. На мою думку і провокація,і беспредел! Хто прав хто ні - вияснити важко.Бо у кожного своя правда.Потрібно шукати компроміс. Але це мабуть нереально...
Додано о 13:59
Попереднє повідомлення було написане в 13:55
новий вид гоп-стопу у Львові.Скажи мені шановний Філліні ( можу і по імені,але не буду ))))чого вони всі у масках? і ховають обличчя?цікавлюсь просто для себе.
Додано о 14:55
Попереднє повідомлення було написане в 13:59
МЗС України засудило події у ЛьвовіМЗС України із засудженням ставиться до подій у Львові та вважає, що вони є наслідком «політичної гри» навколо історичних подій.Про це повідомив прес-секретар міністерства Олександр Дікусаров, оголошуючи заяву МЗС.У відомстві висловили жаль з приводу того, що кожен рік, який віддаляє українців від тих доленосних подій, приносить все більше кон'юнктурних моментів в обговорення обпалених вогнем сторінок Другої світової війни.«Вшанування пам'яті загиблих, прояв поваги до ветеранів підміняється спробою зіграти у показовий патріотизм, розділити народи на більш і менш гідних нащадків переможців фашизму», — зазначив О.Дікусаров.У МЗС підкреслили, що українські правоохоронні органи зробили все необхідне, щоб кожен міг вшанувати пам'ять «трагічних сторінок минулого». «Українська влада дала і завжди буде давати рішучу відсіч будь-яким проявам неприйнятних і в цілому невластивих українському суспільству ворожнечі і радикалізму», — йдеться в заяві.У МЗС зазначили, що Україна з розумінням ставиться до особливої ​​чутливості з боку російських партнерів до проблем екстремізму і ксенофобії. «Український народ з болем у серці спостерігає за активізацією націоналістичних рухів у Росії... Ми готові спільно боротися з цим злом», — сказано в заяві дипломатів.Нагадаємо, 9 травня у Львові під час святкування Дня перемоги сталося кілька зіткнень, під час одного з яких активіст отримав поранення в ногу від пострілу з пневматичної зброї. Також, активісти ВО «Свобода» заблокували дорогу для автобусів з приїжджими ветеранами і проросійськими організаціями, які приїхали до Львова з різних областей України для вшанування пам'яті загиблих під час ВВВ.Президент Віктор Янукович запропонував генпрокурору Віктору Пшонці створити робочу групу для вивчення подій, які відбулися 9 травня у Львові під час святкування Дня Перемоги. www.newsmarket.com.ua/2011/05/mzs-ukrayi...udiv-podiyi-u-lvovi/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 трав. 2011 16:14 #66083 від
Відповідь від у темі Re: Події у Львові на 9 травня
Я, конечно, воспитан неправильно, не на базе "славагероям всіхвиженемвиріжемісамізалишимся москалітакомунякиувсьомувинні", но как бы меня не провоцировали, на ветерана времён ВОВ у меня рука не поднялась бы. Даже если бы он был бандеровцем, которые у меня не вызывают ничего кроме омерзения.Это наверно оттого, что неправильно меня воспитывали, ещё при СССР, гадство....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 трав. 2011 17:40 #66087 від ZzZ

monax;66083 пише: Я, конечно, воспитан неправильно, не на базе "славагероям всіхвиженемвиріжемісамізалишимся москалітакомунякиувсьомувинні", но как бы меня не провоцировали, на ветерана времён ВОВ у меня рука не поднялась бы. Даже если бы он был бандеровцем, которые у меня не вызывают ничего кроме омерзения.Это наверно оттого, что неправильно меня воспитывали, ещё при СССР, гадство....

ти в мене теж нічого крім огиди не викликаєш ___

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 трав. 2011 18:17 #66099 від LuK
не переходьте на особисті образи!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 трав. 2011 18:20 #66101 від ZzZ
ще місяці за два до 9 травня ,проросійська сипаратиська партія "Родіна" заявила що планує провести у Львові "Марш Побєди" ___два місяці бурно обговорювалось в різних ЗМІ ця заява(навіть про гречку забули) ___але не дивлячись на заборону Львівським виконкомом проведення масових заходів ,партія Родіна прислала своїх молодчиків ___які розвернули червону шмату__крім того вигукували різні гасла які принижували людську гідність Львівян___ то хто провокатор ??люди добрі ___

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Andruxa
  • Andruxa аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
11 трав. 2011 18:21 #66102 від Andruxa
monax, ти шо головой вдарився чи російських новин передивився? ніхто не чіпав і не бив ветеранів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 трав. 2011 18:23 #66103 від LuK
по ходу ми разом ударялись з Монахом)))бо я теж це у новинах бачила.і мої домашні.на одному з українських каналів. чи хтось з форумчан там був присутній?і бачив протилежне?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 трав. 2011 18:24 #66104 від ZzZ
ти в мене теж крім огиди нічого не викликаєш ___поцілуй кобилу в трЄщину ___а далі читай мій підпис

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.169 секунд
0
репостів
0
репостів