ЯК ВБИТИ В СОБІ МОСКАЛЯ?

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
18 квіт. 2011 17:46 - 18 квіт. 2011 18:10 #64818 від ZzZ
Практичні поради переходу на українську мову спілкування 1. Обмежуйте присутність російської навколо себе, відмовтеся від усього російськомовного, наскільки це можливо. Дивіться україномовні новини, читайте україномовні книжки, слухайте українську музику. Таким чином набереться не лише пасивний мовний запас, а й справжнє відкриття досі невідомої, неймовірно багатої культури. 2. Пишіть е-мейли друзям лише українською. Знищіть російську розкладку клавіятури – прекрасний спосіб позбутися спокуси перейти на "апщєпанятний язик". Не бійтеся, що російська розкладка коли-небудь знадобиться. Літери "ы" та "э" за потреби можна набрати і за відсутності російської клавіятури (Alt+235, Alt+237). Нагородою за знищену зайву розкладку вам стане швидше перемикання з англійської на кирилицю. 3. Шукайте україномовного спілкування. Почніть з письмового – це легше (бо маєте час на обдумування слів, чого не має, коли говориш у реальному часі). Відвідуйте україномовні форуми. 4. Буде складно почати говорити українською зі знайомими, спершу почніть говорити українською до незнайомих вам людей: у магазині, тролейбусі, на вулиці. Будьте завжди готові відповісти українською на запитання "котра година?", "як пройти?". Прислухайтеся до своєї мови, працюйте над помилками. Спершу ваша мова здаватиметься вам жахливою, дуже важливо не злякатися цього і не думати про те, що подумає про вас інша людина. Вже скоро ви говоритимете плинно. 5. Купіть великий російсько-український, а бажано ще й український тлумачний словник. Спілкуючись щодня ви зустрічатимете багато слів, переклад яких згадаєте не одразу. Не соромтеся користуватися словником. 6. Знайдіть досвідчених україномовних співрозмовників, знайдіть коло україномовного спілкування. Говоріть з українцями. Слухайте їхню мову. Це перші люди, з ким вам буде говорити легко. І не бійтеся, що ви припускатиметеся помилок. Вони все прекрасно розуміють. Багато хто з них колись теж говорив російською, проходив крізь те саме що й ви і пам'ятає себе на вашому місці. 7. Залишився найскладніший і найвідповідальніший крок – починайте принципово говорити українською з російськомовними людьми. Завчасно підготуйтеся до відповіді на численні запитання знайомих, чому це ви раптом заговорили українською. Не бійтеся виглядати ненормальним в їхніх очах. Люди часто називають божевільними усіх, кого не розуміють – їм так легше. Не переймайтеся – ви в даному випадку розумієте більше за них. Нерозуміння старих знайомих з головою компенсується захопленням і повагою незнайомих людей та нових знайомих, які будуть у захваті від краси вашої мови та стійкості позиції. Вам казали, що нечемно говорити до людини українською, якщо вона з вами говорить російською? Забудьте про чемність. Українська мова буде мертвою, якщо ви будете чемними з усіма. Ви говоритемете українською, щоб вони почули, що українською мовою можна говорити красиво. Більшість відчує сором за те, що не може говорити українською з вами. Це прекрасний привід для них замислитися над питанням своєї національної приналежності. Скоро ви відчуєте, як складно говорити українською з людиною, яка говорить до вас російською. Адже під час діялогу ви автоматично використовуєте слова один одного. Треба навчитися не втрачати пильність, інакше виходитиме суржик. Говорячи з російськомовними, не бійтеся, що вас не розуміють. Перевірено: корінні росіяни, які ніколи не чули української, все прекрасно розуміють, якщо говорити повільно, пояснювати (українською ж) значення тих чи інших слів. Не соромтеся того, що ви спершу не зможете висловити українською усе, що хотіли б – це мине, мозок перебудується. На це потрібно близько року. Цей рік – випробування на щирість вашого бажання говорити українською. Пройдіть це випробування. Буде складно, але тримайтеся – знову повернутися до російської і стати таким, як усі, ви завжди зможете. Не бійтеся тимчасово зрадити свою ідею. Якщо захочеться зробити перерву і відпочити, знову перейти на російську – не проблема. Це не страшно, відпочинете тиждень-другий і зробите другу спробу. У мене було саме так. 8. Ставши справжнім патріотом, вчіться толерувати російську. У ворожому мовному середовищі живеться складно, але не забувайте, що ви так само колись не розуміли мовної проблеми, а по-друге пам'ятайте, що внутрішня різноманітність країни є джерелом її розвитку – близько 10% російськомовного населення має залишитися.Джерело: Портал Українців Донеччини

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 квіт. 2011 18:10 #64827 від LuK
Бред та промивка мізківПройдусь по пунктах)))1.книжки ,новини,музика: люблю слухати російські новини,зараз навіть білорусські дивлюсь,інколи євроновини...у наших новинах такого не почуєш.А музика - вона ж не має національності!!!Як можна не слухати Баха,Моцарта чи Чайковського....,ще ж классики!!!Книжки так само,надаю перевагу читанню оригіналів.2.Я останнім часом англійською навіть пишу....бо мене просто не зрозуміють))))3.Люблю спілкуватись зі всіма ( маю багато друзів россіян) ,то ти пропонуєш з ними більше не спілкуватись? )))4,5,6,7,8,.......:be: з яких форумі ти це береш:bm:у житті спілкуюсь українською,але чисто українською мовою у нас майже ніхто не розмовляє! та й не лише у нас! так що Зюзюка терпи суржик:ag:а у самого з розмовним жанром як? бо поки спостерігаю один копіпост:bq: почни з себе:bf:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
18 квіт. 2011 18:28 #64830 від
Відповідь від у темі Re: ЯК ВБИТИ В СОБІ МОСКАЛЯ?
Мать моя, это где ж такое найти-то ещё можно)))))"Забудьте про чемність"))))) Да это уже прям как девиз, я смотрю. Что ж это за язык, который умирает от вежливости?Кстати, ты уж определись: "діалог" или "діялог", "клавіатура" или "клавіятура"... Заодно можешь поизучать "великий російсько-український, а бажано ще й український тлумачний словник". Там эти слова есть и немного не так пишутся, как у тебя в посте...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
18 квіт. 2011 19:50 #64840 від ZzZ
у житті спілкуюсь українською,але чисто українською мовою у нас майже ніхто не розмовляє! та й не лише у нас!так що Зюзюка терпи суржик:ag:////////////////////////// ото ж бо й воно ... а я хочу ,щоб ми українці очистили свою мову ___що якщо вже так, то нехай вже так і буде ??? ) :bk:а у самого з розмовним жанром як? бо поки спостерігаю один копіпост:bq: почни з себе:bf://///////////////////////////я дуже оскаженіло веду боротьбу зі своїм суржиком ) і чим раз у мене все краще виходить )...треба купити словника ...:df:я не хочу бути руськоукраёнським;)

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 квіт. 2011 20:55 #64847 від Lego
Зачем же за "москалей" цеплятся... шепетовский "акцент" уже давно знаменит...Иногда такие перлы слышишь, что "москалю" еще рости и рости до некоторых...И еще интересно, как у музыки можно определить язык?Почему "починайте принципово говорити українською" только "з російськомовними людьми"? Не англо-, франко- и т.д... Чем далеко убежал российский язык от того же белорусского?Весь мир стремиться понять друг друга, а тут хз что...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 квіт. 2011 20:59 #64848 від jaruto
на форумі інтерлінку за слова "жид","москаль","кацап" і тд і тп -БАНя на місяць! :D

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
18 квіт. 2011 21:03 #64849 від ZzZ

jaruto;64848 пише: на форумі інтерлінку за слова "жид","москаль","кацап" і тд і тп -БАНя на місяць! :D

татищо )) а за хохол , бульбаш ,чурка ,чучмек --немає бані ????:bq:га ??))

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 квіт. 2011 21:20 #64851 від Lego
а я бы еще банил и за "хохлов", "бендеровцев", "бульбашей", "хачиков" и т.д... на счет чего в свое время были разногласия с администрацией...p.s. Опередили меня))) Ну хоть в чем-то наши взгляды совпадают...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 квіт. 2011 21:57 - 18 квіт. 2011 21:59 #64854 від LuK

ZzZ;64818 пише: ЯК ВБИТИ В СОБІ МОСКАЛЯ?

думаю може потрібно звернутись за допомогою до психоаналітиків:ag:у тебе "навязчивая идея" що скрізь вороги-москалі:bm:можливо не потрібно шукати вогогів десь. а розібратсь для початку в собі?п.с. вибач що деякі слова не солов"їнною:bk:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
18 квіт. 2011 22:22 #64858 від
Відповідь від у темі Re: ЯК ВБИТИ В СОБІ МОСКАЛЯ?
Да чё там психоаналитики...Освободим медицину от 70-летнего плена коммуняк и вернёмся к истокам, которые были до позорного деяния Хмельницкого!!! Все великие целители-украинцы лечили такие вещи исключительно клизмами. Если не помогало, делали кровопускание. Если и это не помогало, делали долгое крововпускание. Кто хочет поязвить на тему моего личного опыта и этих болезней-лечений - ради бога, если вас это развлечёт...
Добавлено в 22:22
Предыдущее сообщение было написано в 22:17

Lego;64851 пише: а я бы еще банил и за "хохлов", "бендеровцев", "бульбашей", "хачиков" и т.д... на счет чего в свое время были разногласия с администрацией... p.s. Опередили меня))) Ну хоть в чем-то наши взгляды совпадают...

Согласен, кроме "бендеровцев"Это не оскорбление, а определение принадлежности, типа "суворовцы")))Хотя это зависит от фсей фразы и тона общения...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.131 секунд
0
репостів
0
репостів