Shepetivka.com.UA Основне призначення даного сайту?

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 бер. 2017 23:25 #111820 від myron
От якщо чесно сижу і дивуюсь для чого і навіщо існує цей сайт? Будь яка критика зразу налетіли при чому одні й ті самі! Реклама ? так нема що рекламувати лише ТВІЙ ЧАС в районі доку такий добрий що туди ніхто не ходить! Сахарний продали оказується вже давно! Басейн сіли посрати штані не зняли зато гроші вкрали! Трибуну роблять на стадіоні теж міліонна! Асфальтне покриття не було і не буде! Для чого бездарі в міській раді сидять яким зарплату не платять! І зара почнетьс я Пан Островський Ви пишете що все добре і хорошо а де Ваша критика? Що вот шось не так? Правильно собака не кусає ту руку яка кормить! Перепрошую Вас до савців не прирівнюю!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 бер. 2017 08:03 #111822 від Anykey
Сайт приватний, відповідно,ніякої офіційності він не несе. Для чого він створений, знає власник. Ми можемо лише здогадуватись.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 бер. 2017 08:33 #111823 від gorobchik
Ви хоч самі читали, що написали??? Сайт існує для того,щоб містяни могли висловити свою думку з приводу суспільно-економічного життя Шепетівки, в тому числі і обсудити проблеми, які Ви написали. Які претензії до пана Островського? Модератор міського сайту винен, що недобудували басейн і продали цукровий завод??? То давайте взагалі його оголосимо офіційно винним у всіх проблемах в Шепетівці, і якщо щось не влаштовує, валити на нього)))) Кожна людина має право дотримуватися політичної, суспільної, громадянської позиції, майте повагу хоча б елементарну. Створіть свій сайт і пишіть там, що хочете. Я взагалі бачу, що в нас якщо щось хороше відбувається, всі мовчать, а приводів для критики завжди можна знайти безліч, було б бажання...
Ці користувачі подякували: Dj Os, GoBLin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 бер. 2017 08:46 #111825 від Dj Os
Щодня цей сайт відвідує більше 2000 чоловік, в деякі дні заходить і по 4000. Кожен це робить зі своєю метою, більшість заходить щоб дізнатись свіжу та перевірену інформацію про своє місто. Якби не було цих людей, не було би і сайту. Те що такі як ви відлякуєте людей від участі в будь якій дискусії - інше питання. Я зміст ваших постів знаю ще не відкривши їх)) Мені от більш цікаво навіщо вам цей сайт? Тут вже ж всі продажні, владу лише хвалимо, нема кому злитись з вами в зрадосектанському екстазі...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 бер. 2017 16:45 #111836 від Dentist
чекаю, поки ви від слів перейдете до дій :)
Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 бер. 2017 21:10 #111839 від myron
Все з Вами понятно! Корова мукає а молоко дає!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.161 секунд
0
репостів
0
репостів