Реклама на сайтІ

  • olhavs
  • olhavs аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
02 черв. 2016 20:35 #106882 від olhavs
Реклама на сайтІ був створений olhavs
Раніше мене не особливо хвилювала реклама на сайті, і не завдавала особливого клопоту (ну хіба що Розетка.юа зі своїми "унікальними пропозиціями персонально для мене"), але, сьогодні мені в очі трапила така реклама третьосортної російської газетки:

От мене цікавить, що подібна реклама робить на українському ресурсі? Чи у мене однієї такий глюк?
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
02 черв. 2016 20:36 - 02 черв. 2016 20:37 #106883 від olhavs
Відповідь від olhavs у темі Реклама на сайтІ
до речі, поки писала повідомлення, реклама помінялась, але суті не поміняло..
Долучення:
Останнє редагування: 02 черв. 2016 20:37 ким olhavs.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 черв. 2016 20:55 #106884 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Реклама на сайтІ
У нас на заглушках стоїть реклама гугла, на жаль ми не можемо управляти її змістом. Натисніть хрестик зверху праворуч банера і оберіть "Більше не показувати це оголошення"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 черв. 2016 03:54 - 05 черв. 2016 04:08 #106918 від serega777
Відповідь від serega777 у темі Реклама на сайтІ
Ви не справедливо звинувачуєте адміністрацію сайта. Вони не вибирають , яку рекламу покаже Гугл, вони лише здають для нього рекламне місце. А Гугл показує те, що вас цікавить. Тобто Ви шукали , щось про того путіна , або ви заходили з пристрою під російським АйПі, або мова мова вашого ПК, смартфону , або планшетного комп"ютера -- російська, або пошукова система у цих пристроях виставлена на пошук на пріоритет російською мовою. Тому ви безпідставно звинуватили сайт , АЛЕ у ваше виправдання замічу такий факт, що два дні підряд я шукав інфу про деяку фірму - виробника з Туреччини, яка виготовляє продукцію для однієї рос фірми. Сайти які я переглядав були в рос домені і реклама на даному сайті (шепетівському) для мене в даний час відображається також російська.
Останнє редагування: 05 черв. 2016 04:08 ким serega777.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
06 черв. 2016 20:56 #106956 від olhavs
Відповідь від olhavs у темі Реклама на сайтІ

serega777 пише: Ви не справедливо звинувачуєте адміністрацію сайта. Вони не вибирають , яку рекламу покаже Гугл, вони лише здають для нього рекламне місце. А Гугл показує те, що вас цікавить. Тобто Ви шукали , щось про того путіна , або ви заходили з пристрою під російським АйПі, або мова мова вашого ПК, смартфону , або планшетного комп"ютера -- російська, або пошукова система у цих пристроях виставлена на пошук на пріоритет російською мовою. Тому ви безпідставно звинуватили сайт , АЛЕ у ваше виправдання замічу такий факт, що два дні підряд я шукав інфу про деяку фірму - виробника з Туреччини, яка виготовляє продукцію для однієї рос фірми. Сайти які я переглядав були в рос домені і реклама на даному сайті (шепетівському) для мене в даний час відображається також російська.

Я не звинувачувала адміністрацію.сайту, а просто задала питання. В мене всі пошукові системи україномовні. І, взагалі, російськомовні запити я роблю вкрай рідко. Про Путіна тим паче. От мене і зацікавило, яким чином мене знайшла настільки "неадресна" реклама. На даний момент все в порядку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 черв. 2016 08:52 #106959 від MrBarista
Відповідь від MrBarista у темі Реклама на сайтІ
Приносимо свої вибачення, якщо якимось чином вплинули на Ваш настрій, найближчим часом ми вирішимо питання з усунення даної проблеми, дякую за те, що вказали нам на її зміст.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.154 секунд
0
репостів
0
репостів