Чому адміністрація нічого не робить

  • Эвген
  • Эвген аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
19 лист. 2013 19:12 #88224 від Эвген
Ну так може адмін сайту взагалі нічого робити тут не буде? Може ми прості користувачі ще будемо новини на головну сторінку постити? Статті будемо спеціально робити, фотки збирати і т.д.
Що ж тоді буде робити адміністрація? Писати користувачам прокоментуйте???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 лист. 2013 19:37 #88225 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Старі фото нашого міста
Эвген, а з чого ти взяв, шо адміністрація сайту тобі чимось зобовязана? Ти шо їй гроші заносиш?
Ти думаєш новини, статті, фотки, відео, технічну підтримку тобі за спасібо всі обязані робити?
Адміністрація старається як може, від вас вимагається лише віддача у вигляді коментарів та вашої активності.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Эвген
  • Эвген аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
19 лист. 2013 19:59 #88226 від Эвген
Відповідь від Эвген у темі Старі фото нашого міста
Я не до кого тут на ти не звертався! І цей діалог розпочатий з такого звернення:"А з чого ти взяв, шо адміністрація сайту тобі чимось зобовязана? Ти шо їй гроші заносиш?"
З нього відразу зрозуміло те на чому тримається наша держава і кожна людина зокрема ви шановний! ГРОШІ! Не потрібно перекручувати тут все у конфлікт або затяжний діалог хто правий, а хто винний!
Якщо адміністрація слідить за сайтом то вона зробить підписи до фотографій! Тому що людям цікаво бачити фотографії з відповідними підписами, а не просто клацати картинки!
В моїх вище написаних повідомленнях не було навіть тону на те щоб зробити це примусово! Це лише порада яку адмін може прийняти до уваги тим паче не я один на це звернув увагу!
Ну так прокоментуй фото в галереї)) - от що це за фраза така?? Це нормальне спілкування? Ти шо їй гроші заносиш? - це взагалі вбиває! Ти думаєш новини, статті, фотки, відео, технічну підтримку тобі за спасібо всі обязані робити? - я звичайний відвідувач сайту і якщо адміністрація не буде хоч на 10% прислухатися до таких як я то цей же сайт нікому потрібен не буде!
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 лист. 2013 20:17 #88227 від LuK
Відповідь від LuK у темі Старі фото нашого міста
хлопчики не сваріться :)
ближчим часом прокоментую фото.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 лист. 2013 02:45 #88229 від Dj Os
В мене язик не повертається звернутись до когось на Ви, якщо він не поважає працю інших. Я тут не перекручую, як ти кажеш, у конфлікт. Я тобі відповів лише у манері твого поста, сподіваюсь так ти зможеш зрозуміти в чому ти неправий. Я би ще зрозумів якби таке написав Лего, Люк, Кредит...Вони заходять на сайт практично щодня, коментують, діляться фотками, відео, інформацією...
Ти за рік спромігся аж на 5 відповідей на форумі, 3 з яких були з доріканнями на адресу адміністрації.
Можеш ображатись чи не ображатись, мені пофігу, але якщо хочеш щоб до тебе звертались на Ви і поважали, то май повагу до інших.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Эвген
  • Эвген аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 лист. 2013 14:51 #88232 від Эвген
До когось на Ви це ще цікавіше! Розумію одне що від вас немає поваги до звичайного користувача данного сайту. Розумію що так прийнято на простий пост з порадою, що до підписів до фотографій кидатися на мене.
Класно було тему розпочати саме з мого посту, а не з того на який я відповідав своїм постом.
"Ну так прокоментуй фото в галереї)) В будь якому випадку там зручніше дивитись чим розгрібати цілу тему))" - ось цей допис, пост і т.д.
Що це за ну так прокоментуй???
Це виходить ваш персональний форум на якому не можна всім "тикати" тому що так чи ніяк є статус на сайті? Чи стаж 5 років? Чи те що маєте відношення до його створення? я розумію саме ці поняття дають право так спілкуватися!?
Окрім Лего, Люк, Кредит я тут більше нікого і не бачив може ще 2-3 юзера.
Немає значення на скільки відповідей я спромігся в мене немає обов’язку писати тут кожен день!
Я не знаю кому тут поф... але розумію одне що при такій зустрічі моїх коментарів в мене немає бажання спілкуватися з такою людиною як ви!
Це взагалі нагадує дуже жахливу картину я почитав дискусію про ктс так людину теж ледь не порвали на шматки!
А Люк молодец це справжній можератор! Який приємно спілкується зі всіма!
І прошу видаліть взагалі цю тему з всіма повідомленнями! Вам повинно бути соромно займатися таким дрібним розпалом конфлікту з нічого! Якщо тут немає про що поговорити то не треба відкривати программу "Вікна" де лише пусті балачки!
Я не для того тут щоб з кимось ось так перестрелюватися! І читати що когось не поважаю! Мені здається я все нормально описав!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.109 секунд
0
репостів
0
репостів