Статті

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 бер. 2011 16:11 #63228 від
Відповідь від у темі Відповідь: Статті
Невідомо хто і де ще тролль, бо газетка то теж замовна. Тільки замовник - опозиція тепершня (колишня влада) випускають з порушенням чинного законодавства. Ба навіть на бігбордах є зазначений відповідальний за тираж, а тут зуськи. Ось така єрундушка і з партійної газетки перетворюється на листівку пліток!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 20:23 #63259 від Filini
Відповідь від Filini у темі Відповідь: Статті

Вы действительно думаете, что Ваши призывы настолько мешают Антонюку, что он специально ради этого регулярно засылает сюда тролей? Боюсь, Вы малость переоцениваете силу и значение своего глагола и этих однонаправленных статеек, которые действительно (как ни странно) подаются только из одного источника...

Настйпний пост пілся вашого наочний доказ що тролів антонюка у нас вистачає))

В этих, как Вы их называете "продажных газетах" ещё и публикуются статьи, связанные с нашим городом и не имеющие отношения к глобальному заговору Чаушеску-Янукович-Антонюк- какой-нибудь ещё маньяк, чуть ли не насилующий монашек (по приказу Антонюка). Как ни странно, бывает в Шепетовке и такое. И на форуме найдёся немало людей, которых это может заинтересовать.

Можливо ви здивуєтесь, але я також не проти прочитати подібні матеріали про спорт,культуру, події. Але в наших ЗМІ такі статті знайти нелегко. Заказухи і показухи вистачає навіть в культурних закладах і спорті

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 бер. 2011 20:28 #63262 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Статті

Filini;63259 пише: Заказухи і показухи вистачає навіть в культурних закладах і спорті

підтримую!!!!!!!можете про це більше написати?бо думала що лише в мене накипіло?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 бер. 2011 20:40 #63265 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Статті
Нашли шо тут обсуждать.Ден якщо не нравляться статті не читай, або ще краще свою напиши і добав більше толку буде чим з твого скавчання тут. Але шоб статтю написать то треба більше ж часу і розуму ніж на тупий флуд правда?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 бер. 2011 20:46 #63268 від
Відповідь від у темі Re: Відповідь: Статті

Filini;63259 пише: Настйпний пост пілся вашого наочний доказ що тролів антонюка у нас вистачає))

Следующий после моего пост был насчёт аргументации один в один с постами ярых форумчан-патриотов, только с противоположным знаком. А если Вы намекаете на то, что я тролю... Я хоть в каких-то других темах отмечаюсь, а у "тролей от опозиции" одна идея фикс и ни миллиметром дальше)))))

Можливо ви здивуєтесь, але я також не проти прочитати подібні матеріали про спорт,культуру, події. Але в наших ЗМІ такі статті знайти нелегко. Заказухи і показухи вистачає навіть в культурних закладах і спорті

Да ладно Вам..."Продажнейшая" газета ДЗД, от 24 марта:стр. 2 - статья о жд-больнице. Антонюка не то что не хвалят, даже не вспоминают, мерзавцы...стр. 4 - история украинского казака, героя гражданской войны в США. Про Антонюка и его политику - ни слова...стр. 5 - Шепетовский театр эстрадных миниатюр "Мастера смеха". Опять же, заказом и не пахнет.... Это так, навскидку, половину жена зачем-то вырезала и подшила... Наверно, собирает информацию про продажного мера, надо уточнить...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 бер. 2011 20:49 #63270 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Статті
Блін чувак то добавляй на сайт, мені то на ту макалатуру грошей жалко. Такі статі як ти написав я би прочитав.Правда є підозра що самі газети будуть не в захваті, ще наїдуть на адміна за авторські права)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 бер. 2011 20:53 #63271 від
Відповідь від у темі Re: Статті
Да добавить-то не вопрос. И есть тут подобные темы. Я про то, что

Я прекрасно знаю, что любой может создать интересующю его тему. Но в данном случае речь идёт о публикациях, созданных администрацией, поскольку ник создателя в этом случае подсознательно создаёт эффект ориентации всего форума.

подредактировал собственную грамматику

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 бер. 2011 20:58 #63273 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Статті
Як людина яка робила цей сайт скажу що на сайті теми створюються автоматично і всі під іменем адміна, навіть якщо на сайті новину опублікуєш ти. Так вже написані скрипти)А як добавляти статті на сайт то вже була недавно тема кажись, пошукай в розділі сайт

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 бер. 2011 21:19 #63277 від
Відповідь від у темі Re: Статті
О, а я этого не знал...Хотя я имел ввиду просто создать тему и указать в ней ссылочку на статью, не обязательно на нашем сайте. Такое ж будет под моим именем.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 22:25 #63290 від T-S
Відповідь від T-S у темі Відповідь: Статті

Dj Os;63270 пише: Правда є підозра що самі газети будуть не в захваті, ще наїдуть на адміна за авторські права)))

Це якщо не вказувати джерела. На сайті ШВ наприклад дозволяється використовувати матеріали вказуючи посилання на їх сайт.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.173 секунд
0
репостів
0
репостів