Пропозиції по сайту

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 лип. 2011 11:47 #68333 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Пропозиції по сайту

Filini;68331 пише: Мабуть те саме що твій котик в підпису. .

а шо мій котик?:ag:коє кому :af:він навіть дуже подобається)))))))тому й лишила одного. і він ніякої державної установи не представляє)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лип. 2011 11:58 #68336 від Андрей
Ага, той. Це ж святе діло, пропишіть текстом, стрілку залиште малюнком як так задумано. Індексація пошуковими системами підскочить.

"Если человек жаждет чего-нибудь так сильно, что готов поставить на карту всё своё будущее, то он несомненно победит судьбу"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лип. 2011 14:57 #68341 від Шепетівчанин

Андрей;68336 пише: Ага, той. Це ж святе діло, пропишіть текстом, стрілку залиште малюнком як так задумано. Індексація пошуковими системами підскочить.

Переспамленість ключевими словами підскочить :af:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лип. 2011 15:57 #68343 від Андрей

Шепетівчанин;68341 пише: Переспамленість ключевими словами підскочить :af:

Сам хоч зрозумів що сказав?

"Если человек жаждет чего-нибудь так сильно, что готов поставить на карту всё своё будущее, то он несомненно победит судьбу"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лип. 2011 23:10 #68366 від Шепетівчанин
ага, якшо і так сайт знаходиться на перших позиціях по запиту: Шепетівський сайт, офіційний сайт шепетівки і т.д. може і не треба на ньому прямого входження ключовика, якщо можна продвинути також по іншим СЧ і НЧ запитам?
Додано о 22:10
Попереднє повідомлення було написане в 22:09
А про індексацію сам зрозумів шо сказав? Може малось на увазі видачу ПС?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 лип. 2011 00:47 #68375 від Андрей
Шепетівчанин, я розумію що кажу, не перший рік працюю в веб студії. Я хоч дизайнер, але сеошнік за такі речі напрягає дуже жостко. Що можна прописати текстом, потрібно прописувати текстом, малюнки використовуємо лише для нестандартних шрифтів.

"Если человек жаждет чего-нибудь так сильно, что готов поставить на карту всё своё будущее, то он несомненно победит судьбу"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 лип. 2011 10:04 #68389 від Шепетівчанин
Ок, не буду спорити, лише скажи, якщо слоган сайту якась відома цитата, її краще прописати текстом чи картинкою всеж таки?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 лип. 2011 11:36 #68390 від Андрей
В даному сайті є слоган, і він прописаний відомою цитатою? То до чого питання? Кажу ще раз, якщо логотип простий і зводиться до стрілочки і напису стандартним шрифтом, його потрібно прописувати. Про що мова. Я навіть говорити не хочу про дурне. Ця тема стосується пропозицій по сайту. Я як дизайнер побачив поганий логотип. Якщо є спеціалісти, які хочуть, а головне в змозі це обсудити, прошу, є приватні повідомлення.

"Если человек жаждет чего-нибудь так сильно, что готов поставить на карту всё своё будущее, то он несомненно победит судьбу"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 лип. 2011 15:26 #68585 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Пропозиції по сайту
Вся его "поганность" только в том, что он не прописной???Хорошо вас СЕОшник понапрягал в свое время, видимо))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 лип. 2011 16:40 #68591 від odin
Відповідь від odin у темі Відповідь: Пропозиції по сайту

Андрей;68390 пише: ... Я як дизайнер ...

ух ти! а покажи портфоліо

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.148 секунд
0
репостів
0
репостів