Цікава подія в пансіоні!!!

  • town1974
  • town1974 аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
14 бер. 2016 14:59 #105814 від town1974
11 березня в приміщенні їдальні Шепетівського пансіону відбулись доволі цікаві події. Близько 20.00, прогулюючись містом, звернув увагу на те що в приміщенні їдальні Шепетівського пансіону світились вікна. Цікавість взяла гору і я вирішив перевірити що ж там відбувається. Підійшов до вікна, а там.......VIP кабіна, накриті столи, горілка, вино, різноманітна закуска і ....декілька посадових осіб. В цей час до будівлі під`їхав автомобіль ДЄУ ЛАНОС сріблястого коліру з великою літерою "У" на даху, яка належить учбовому комбінату. З машини розвантажили ящики з напоями та харчуванням. Зрозумівши, що має відбутись "сабантуйчик" за участю посадових осіб, я зателефонував одному з працівників виконкому та поцікавився чи законно розпивати спиртні напої на території учбового закладу. На що працівник відповів, що вони розберуться. Але знаючи як "розбирається" наша влада, вирішив почекати в засідці.(на щастя при мені була потужна камера, і я це все зафільмував). Дійсно за 20 хвилин(оперативно) приїхали якісь поважні особи, почали писати якісь бумаги та через хвилин 20 поїхали. Ну все, думаю, зараз почнуть розбігатись. Та де там! Через пару хвилин приїхало ще дві машини та п'янка продовжилась. Пам'ятаю в місті уже були чутки про розпиття спиртних напоїв в ЗОШ №7, казали що директора звільняють, але насправді все залишилося як і було, ніхто ніяких висновків не зробив. Мені цікаво, прийме влада якісь міри чи ні. Бо фото і відео чекає, згодом виставлю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 бер. 2016 16:20 #105816 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Цікава подія в пансіоні!!!

казали що директора звільняють, але насправді все залишилося як і було, ніхто ніяких висновків не зробив

Дуже "правильне" рішення - зробити директора стрілочником. Думаєш вона сама прийняла рішення про цей банкет ? Був дзвінок зверху - нікуди не дінеся. Так було і буде завджи, і ніяких розборок не буде. Хіба що ти дійсно відео виложиш (якщо воно є, звичайно)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 бер. 2016 17:05 #105817 від Старик Хотабыч
А як роблять весілля в їдальнях школи, то не то саме?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • town1974
  • town1974 аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
14 бер. 2016 17:10 #105818 від town1974
Відповідь від town1974 у темі Цікава подія в пансіоні!!!
Відео є , навіть впізнані всі дієві особи.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 бер. 2016 18:22 #105820 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Цікава подія в пансіоні!!!
Коли я закінчував школу в нас випуск був в школі. Це так само кримінал?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • town1974
  • town1974 аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
14 бер. 2016 21:46 #105823 від town1974
Відповідь від town1974 у темі Цікава подія в пансіоні!!!
Ні, не крімінал. Але неподобство в тому, що використовувалось приміщення навчального закладу для пиятики, на підвозці "горючки" був задіяний комунальний транспорт, та були задіяні посадові особи(керівники установ)і це був не випуск

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 бер. 2016 22:47 #105825 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Цікава подія в пансіоні!!!
Скоріша за все, максимум це все на їх совісті. Дійсно добре, що ви звернули на це увагу, а то для нас це стало трохи звичне явище

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 бер. 2016 23:52 #105826 від
Відповідь від у темі Цікава подія в пансіоні!!!
А ви завжди ходите з сильною камерою?Коли хочеш когось засудити почни з себе. Це дуже низько " з засади" фото робити. Гидота. А в кожного в телефон записаний номер представника виконкому????

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 бер. 2016 09:14 #105827 від sashok0072009
Відповідь від sashok0072009 у темі Цікава подія в пансіоні!!!
ну то назви прізвища.хіба так складно.чи в цьому буде шось кримінальне???ато тільки натяки...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 бер. 2016 11:21 #105828 від
Відповідь від у темі Цікава подія в пансіоні!!!
що може робити людина на території закладу де мешкають діти , у ввечері,з потужним фотоапаратом?Можливо це має зацікавити наших правоохоронців? Педофіл?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.144 секунд
0
репостів
0
репостів