Цікава подія в пансіоні!!!

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 квіт. 2016 08:21 #106237 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Цікава подія в пансіоні!!!
Не нормально те, що вони використовували для посиденьок приміщення яке аж ніяк не використовується для гулянок.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 квіт. 2016 08:37 #106238 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Цікава подія в пансіоні!!!
Святкувати визначні події після або під час роботи на робочому місці-досить звична і поширена практика в нашому суспільстві.Мабуть,в кожній організації є певні правила і умови цих "заходів".Аби сіли святкувати сторожа,то ніхто б цьому і значення не надав...Директори такі самі люди,як ми з вами,вони мають право на вілпочинок,і якщо це не порушує ніяких морально-етичних норм,не розумію,до чого взагалі весь цей сир-бор...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 квіт. 2016 14:17 #106242 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Цікава подія в пансіоні!!!

gorobchik пише: Святкувати визначні події після або під час роботи на робочому місці-досить звична і поширена практика в нашому суспільстві.Мабуть,в кожній організації є певні правила і умови цих "заходів".Аби сіли святкувати сторожа,то ніхто б цьому і значення не надав...Директори такі самі люди,як ми з вами,вони мають право на вілпочинок,і якщо це не порушує ніяких морально-етичних норм,не розумію,до чого взагалі весь цей сир-бор...

До того, що в особистих цілях використовується комунальне майно. Як гроші на ремонт, то дай з бюджету, а як гуляти то гроші собі в кишеню. Це нормально?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 квіт. 2016 16:45 #106244 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Цікава подія в пансіоні!!!
Гроші здають всі і скрізь,якщо вже й підходити до цієї проблеми,то треба вирішувати її системно,заборонити подібні заходи у всіх закладах.Наскільки я розумію,проблема в тому,що спалили саме цих дійових осіб...А приміщення державних і не тільки закладів повсякчас використовуються для особистих святкувань робітників,чому саме цей випадок вас так обурив а про решту,з не менш відомими особами,і навіть в галузі освіти,на форумі майже не згадувалось?Давайте справедливо дивитися на такі речі,якщо засуджувати за це-то всіх,а то якась незрозуміла вибірковість...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 квіт. 2016 17:48 #106245 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Цікава подія в пансіоні!!!

Гроші здають всі і скрізь,якщо вже й підходити до цієї проблеми,то треба вирішувати її системно,заборонити подібні заходи у всіх закладах

Вони і заборонені, при чому на рівні держави. В столових у шкіл у нас наскільки я знаю весілля вже не проводять.

чому саме цей випадок вас так обурив а про решту,з не менш відомими особами,і навіть в галузі освіти,на форумі майже не згадувалось?

А які інші були?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 квіт. 2016 22:11 #106248 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Цікава подія в пансіоні!!!
Я живу біля однієї зі шкіл,і ціле літо там "не проводять" весілля,чутних на весь район...А щодо випадку з директором одного з навчальних закладів ,про який знає більшість міста,то це було давно і піднімати зараз знову цю тему я не хочу...Просто несправедливо звинувачувати людей в тому,що роблять всі,публічно і відкрито.В будь-якому випадку,на це є відповідні управління,якщо це не голословна інформація.Поливати людей брудом,не маючи на це доволі вагомих причин-це є неправильно,навіть з морально-етичної точки зору,тим паче,що це не одиничний випадок в місті,районі,області,країні...Давайте з себе починати,а не шукати цапів-відбувайл...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 квіт. 2016 22:12 #106249 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Цікава подія в пансіоні!!!

Я живу біля однієї зі шкіл,і ціле літо там "не проводять" весілля,чутних на весь район...

Біля якої саме школи? Давайте не будемо вибірковими

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 квіт. 2016 22:34 #106251 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі Цікава подія в пансіоні!!!
Скоро піст закінчиться,сезон весіль почнеться,озброюся камерою,як перший дописувач,все гарненько зафільмую і скину,а то він тільки обіцяє,а народ видовищ-то хоче))))Не хочу бути голословною.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 квіт. 2016 09:17 #106255 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Цікава подія в пансіоні!!!
Чекаю від вас підтвердження :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.149 секунд
0
репостів
0
репостів