Газельці порізали всі колеса

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 жовт. 2015 17:08 #102245 від Dj Os
Сьогодні напроти приватбанку газельці порізали всі 4 колеса по 5-6 прорізів в кожній покришці, хтось обозлився що газелька була припаркована під відповідний забороняючий знак, або старі рахунки, незрозуміло.

Пізніше підійшов власник і офігівав :) Хтось бачив? Щось знає?
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 жовт. 2015 21:50 #102258 від Dred
Відповідь від Dred у темі Газельці порізали всі колеса
Стоп-хам вже тут? Гууууд. Давно пора виступити проти таких хамів, бо я так бачу наше доблєсне ГАЇ тільки то і вміє роюити, що зупиняти авто і докопуватись до будь чого, наприклад зупинити в 5 ранку і запитати, чи бухав я чи ні. А на свавілля водіїв, які нагло зупиняються, не те що під знаками, але і залишають свої автівки в таких місцях та позах, що не те, що проїхати - пройти важко, їм откровєнно наплєвать. Проїдуть і не замітять. Нам потрібно чим швидше реформувати мідіцію, щоб патрульні мали право виписувати штрафи. І не тільки водіям але і пішоходам.

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 жовт. 2015 22:59 #102264 від НЕкремлебот
Пішоходи - зло, якого не позбудешся ніякими штрафами. Тому що щтрафні санкції .... блін... по-россійські це звучить як "подразумевают"))), що вони знають про ПДД. Але учасниками дорожнього руху вони являються тільки згідно правил, яких самі пішоходи згідно нашого законодавства вичати не зобов'язані... От така хрєнь))) Так що міліцію можна реформувати хоч щомісяця, але бабки все одно будуть перебігати дорогу до автобуса коли і де захочуть)))

ЗІ: І блін, вже не раз тут говорив: нанесіть розмітку на проспекті! Ну реально ж - півдороги стало пішохідним переходом!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Юлій
  • Юлій аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
10 жовт. 2015 09:19 #102285 від Юлій
Відповідь від Юлій у темі Газельці порізали всі колеса
А хто хохму бачив, як біля Ммарії нанесли суцільну смугу, а потім щітками її трансформували в приривчасту)?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 жовт. 2015 09:47 #102290 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Газельці порізали всі колеса
Не зовсім зрозуміло по фото: конкретно ця газелька щось порушила ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 жовт. 2015 10:40 #102296 від Dred
Відповідь від Dred у темі Газельці порізали всі колеса
Так. Вона стоїть під знаком, який забороняє стоянку в тому місті, затрудняючи проїзд транспорту

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........
Ці користувачі подякували: nikita

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.126 секунд
0
репостів
0
репостів