Арешт лікаря за хабарництво

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 трав. 2015 12:39 #98179 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Арешт лікаря за хабарництво
можливо начинати відстрелювати сук потихенько,може тоді задумаються,на таврії ні один не їздить :angry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 трав. 2015 06:42 #98209 від Rob in Hood
Найбільший цинізм ситуації полягає в тому,що лікар вимагала гроші з хворої людини,що дійсно потребує інвалідності.Я знаю,скільки "липових інвалідів" є на сьогоднішній день.Той,хто хоче зробити фіктивну інвалідність,тихенько занесе хабара,і роками буде тягнути гроші з державного бюджету (нашої кишені).Кого можна садити без суду та слідства- так це будь-якого голову МСЕКу.Бери- не помилишся! А відносно відстрілу...На "Таврії" їздив лише один лікар -Вахоцький.Тому доведеться відстріляти біля 70 % лікарів.А давайте відстріляєм (гуляти- так гуляти! ) всіх,хто їздить по місту на іномарках ! Воістину...ще вистачає ідіотів на форумі....
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 трав. 2015 07:28 #98210 від 259051213422@odnoklassniki.com
Я не думаю, що малось на увазі просто за наявність іномарки мати претензії до когось. Просто зарплата лікаря і його статки у нас дуже часто сильно контрастують. Біда не в тому, що іномарка є, а в тому що лікарі у нас отримують копійки насправді. Бідність і корупція - рідні сестри, вони завжди поруч.
А от на рахунок МСЕК і т.п. - свята правда. Тільки вони беруть не лише з "липових" інвалідів, а зі всіх. Без "першого внеску" групу просто не отримати. У даному випадку, наскільки відомо, жінка зразу дала близько 6 тис., після чого згадувана лікарка сказала, що потрібно ще стільки ж. Тоді уже було звернення до правоохоронців. Таке враження, як то з того ж МСЕКу просто затребували, або хтось "принциповий" засів у області, от йому і "скидаються".
Але тут, звичайно, хто що вимагав, хто винен і хто ні - має вирішувати суд.
Ці користувачі подякували: KrOt

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 трав. 2015 10:22 #98216 від SPOSTERIGA4KA
шановний Робіне в Худі, то пропонуєте нікого не розстріляти??? а як тоді станеться справедливість, адже бандюків ще досі так і не покарано. їх можна лише стріляти, ну пригадайте хоча б один випадок покарання екс-регіонала???.... найдієвіше куля в лоб, ну може я дурна та вже нічого насправді не розумію :(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 трав. 2015 10:50 #98218 від НЕкремлебот
Взагалі-то справедливість це не зовсім розстріли. І навіть зовсім не розстріли. Справедливість - це насамперед розгляд справи та суд, що і має відбуватись. Я розумію що наш суд не ідеальний, але це виходить з самого визначення справедливості. А от якщо її відпустять. от тоді і можна буде починати розмову за нессправедливі речі.

А от кого-кого, а екс-регіоналів зараз справедливять в хвіст і вгриву)))))
Ці користувачі подякували: Rob in Hood

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 трав. 2015 12:59 #98224 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Арешт лікаря за хабарництво

Rob in Hood пише: Найбільший цинізм ситуації полягає в тому,що лікар вимагала гроші з хворої людини,що дійсно потребує інвалідності.Я знаю,скільки "липових інвалідів" є на сьогоднішній день.Той,хто хоче зробити фіктивну інвалідність,тихенько занесе хабара,і роками буде тягнути гроші з державного бюджету (нашої кишені).Кого можна садити без суду та слідства- так це будь-якого голову МСЕКу.Бери- не помилишся! А відносно відстрілу...На "Таврії" їздив лише один лікар -Вахоцький.Тому доведеться відстріляти біля 70 % лікарів.А давайте відстріляєм (гуляти- так гуляти! ) всіх,хто їздить по місту на іномарках ! Воістину...ще вистачає ідіотів на форумі....


він просто не розуміє,коли ти приходиш із дитиною,показуєш її хворобу,а вони тобі малюють суму,повірьте рука не дрогне,хай їздять на чому хочуть,але не забувають про своє покликання,а не для того,що ,йдучи додому,нічого не несучи ,вних складається враження,що їх обікрали

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 трав. 2015 13:51 #98230 від Старик Хотабыч
Не треба повязувати бідність чи мізерну зарплату з корупцією. В наших суддів зовсім не маленька зарплата, пільги і т.д., і корупціі в наших судах не має, правда?
Ці користувачі подякували: Dj Os, Rob in Hood

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 трав. 2015 16:30 #98237 від 259051213422@odnoklassniki.com
Візьміть список країн, порівняйте рівень середнього доходу з показником поширеності корупції - і самі все побачите. А те що якісь певні класи чи групи мають високі прибутки (напр. судді чи депутати) корупцію звичайно не ліквідує.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 трав. 2015 17:15 #98238 від Rob in Hood

SPOSTERIGA4KA пише: шановний Робіне в Худі, то пропонуєте нікого не розстріляти??? а як тоді станеться справедливість, адже бандюків ще досі так і не покарано. їх можна лише стріляти, ну пригадайте хоча б один випадок покарання екс-регіонала???.... найдієвіше куля в лоб, ну може я дурна та вже нічого насправді не розумію :(

Не можу судити про рівень Вашого інтелекту- це не моя компетенція.Ви особисто можете взяти на себе відповідальнісь за слідство,суд і розстріл ? Не думаю...Давйте це залишим компетентним органам.Я розумію,рівень довіри до них дуже низький,але в наших силах впливати на цю ситуацію.Це Вам говорить людина,яка стояла на Майдані,а не просто популіст.Не можна збудувати справедливе суспільство,замішане на несправедливості...
Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 трав. 2015 17:28 - 22 трав. 2015 17:31 #98239 від Rob in Hood
"...він просто не розуміє,коли ти приходиш із дитиною,показуєш її хворобу,а вони тобі малюють суму,повірьте рука не дрогне,хай їздять на чому хочуть,але не забувають про своє покликання,а не для того,що ,йдучи додому,нічого не несучи ,вних складається враження,що їх обікрали[/quote]..."

Хабарництво неприпустиме у будь якому вигляді.Над усім повинен домінувати ЗАКОН ! Тож якщо ми прагнемо жити в цивілізованому світі,потрібно позбавитись "совкових" цінностей.Усім історичним розвитком доказано неефективність праці раба.Вільно творити та ефективно працювати може лише вільна людина.А для вільної людини необхідна гідна оцінка її праці.Вибачте,але прикриватись високими лозунгами про "своє покликання",клятви та альтруїзм і при цьому платити людині копійки за роботу - це типовий "совок".
Останнє редагування: 22 трав. 2015 17:31 ким Rob in Hood.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.136 секунд
0
репостів
0
репостів