Избиение девушки в Михайлючке

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 серп. 2013 18:59 #86686 від lamer85
Розвісили, розвісили... Тут уже лунали заклики "наказати бидло". :angry: Якись малий чудік розважається, а ви помічаєте тему як "важливо" (а потім дивуєтесь, чого це мало пишуть на сайті - хто ж після такого буде його серйозно сприймати?). Як він ще не написав, що його вся Михайлючка з вилами і смолоскипами до Шепетівки гнала...
"Думай, Філя, думай..." - все що можна побажати у цьому випадку.
ps. Garza - вірю, що у вас немає сторінки у соцмережі, але це не той випадок. Тут пубертата вконтактнутого видно як на долоні. :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 серп. 2013 19:02 #86687 від lamer85

Osinka пише: Вы реально "думаете", что центр занятости ищет работу, а милиции ловит преступников?

І шукає і ловить, мій юний друже. Коли ти перестанеш проводити стільки часу за компом і під телевізором - ти сам у цьому переконаєшся ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 серп. 2013 19:19 #86688 від lamer85

Dj Os пише: lamer85, якби тут вуха розвісили то парніша вже получав би люлей.

:huh: Від кого? Хіба віртуальних.
Всипте йому, безстрашні інтернет-герої по-перше число! Капслоком його, капслоком... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 серп. 2013 20:38 #86690 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Избиение девушки в Михайлючке
lamer85, повір якщо докази була беззаперечні і міліція нічого не робила, то зловили би і відгамселили добре. Чи ти думаєш на форумах лише прищаві ботани сидять?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 серп. 2013 21:02 #86691 від lamer85

Dj Os пише: lamer85, повір якщо докази була беззаперечні і міліція нічого не робила, то зловили би і відгамселили добре. Чи ти думаєш на форумах лише прищаві ботани сидять?

Та ні. Знаю що деякі з тут присутніх навіть у "качалку" ходили (чи ходять зараз). Але просто одне діло язиком, чи то пак, клавіатурою і мишкою встановлювати справедливість. А зовсім інше - піти і зустрітись з людиною, аби все вияснити. І цього майже ніхто не зробить. Хоча б тому, що це означає деанонімізацію - а для багатьох місцевих "героїв" це рівноцінне самогубству :lol:
Проте ми з тобою дарма про це сперечаємось. Малому шкоднику вдалось розвести нормальний срач - за це йому "рєспєкт", звичайно. Але мені особисто це вже надоїло. Адміну пропоную закрити цю тему, і іншим разом вимагати справжніх доказів подібних заяв.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 серп. 2013 09:54 - 31 серп. 2013 09:55 #86692 від IhorMykolaiovych
Я щось Вас не розумію ...
А що потрібно було робити ?
Людина написала - відповіли, звичайно перша реакція на таке може бути "спалити бидло!", а далі автор почав дописувати свою історію в якій не сходилось багато чого... і відразу ж відписали що наклеп...
Я взагалі в перерві на роботі читав форум ось і цікаво стало, а допомогу надавати першому зустрічному це не про мене, нехай 103 допомагає, дзвінок безкоштовний. (так я егоїст) ...
Потрібно закривати тему.
Останнє редагування: 31 серп. 2013 09:55 ким IhorMykolaiovych.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Osinka
  • Osinka аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
31 серп. 2013 12:24 #86696 від Osinka
Відповідь від Osinka у темі Избиение девушки в Михайлючке

Dj Os пише: lamer85, повір якщо докази була беззаперечні і міліція нічого не робила, то зловили би і відгамселили добре. Чи ти думаєш на форумах лише прищаві ботани сидять?


Надо найти
Так вот нужно его найти, фотографии одной недостаточно. Нужно спрашивать у людей, где живет, показывать фотографию. А дальше найти его одного и ты, думаешь, его выдадут. Так вот он поэтому и напал, потому что 2-е против одной. Т.е. быдло использует ощутимый перевес при нападении. Он спрячется дома вот и все.
Как доказать на следующий день, когда люди разошлись.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 серп. 2013 14:58 #86701 від admin
Відповідь від admin у темі Избиение девушки в Михайлючке
Osinka, ви досі не надали жодних доказів звертання в правоохоронні органи. Ви або будете підтвержувати свої слова фактами, або дійсно цей пост може бути розцінений як наклепницький. Чому ви досі не надали інформацію яку я вас просив?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.155 секунд
0
репостів
0
репостів