Зустріч з Василем Сидорем

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
13 вер. 2012 17:57 #79463 від
Відповідь від у темі Зустріч з Василем Сидорем
Ви самі навєрноє у повній жопі і окрім дєрьма нічого не бачите

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
13 вер. 2012 18:24 #79464 від
Відповідь від у темі Зустріч з Василем Сидорем
А я то думаю, чо мені коли чую Сидора поросяче хрюканьє луною віддає!!! Фото зашибісь

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 вер. 2012 22:26 #79466 від Alois
Відповідь від Alois у темі Зустріч з Василем Сидорем

Olga@.net пише: я з сауни мобілізуюсь тоді, коли "Петушок свою попку з-під чужого агрегата забереш", а то тебе туди е...бут е...бут свободівці, а ти й радієш "ущербний", я до речі взагалі безпартійна і на виборах завжди голосую проти всіх



Голосуєш проти всіх, а агітуєш за Буряка

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 вер. 2012 10:20 #79468 від Olga@.net
Відповідь від Olga@.net у темі Зустріч з Василем Сидорем

Alois пише:

Olga@.net пише: я з сауни мобілізуюсь тоді, коли "Петушок свою попку з-під чужого агрегата забереш", а то тебе туди е...бут е...бут свободівці, а ти й радієш "ущербний", я до речі взагалі безпартійна і на виборах завжди голосую проти всіх



Голосуєш проти всіх, а агітуєш за Буряка


Де в моїх словах ти бачив агітацію, конкретно...Мене просто Сидор бісить от і все, у нас же свобода слова хто що хоче те і говорить

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 вер. 2012 10:39 #79471 від Alois
Відповідь від Alois у темі Зустріч з Василем Сидорем

Olga@.net пише:

Alois пише:

Olga@.net пише: я з сауни мобілізуюсь тоді, коли "Петушок свою попку з-під чужого агрегата забереш", а то тебе туди е...бут е...бут свободівці, а ти й радієш "ущербний", я до речі взагалі безпартійна і на виборах завжди голосую проти всіх



Голосуєш проти всіх, а агітуєш за Буряка


Де в моїх словах ти бачив агітацію, конкретно...Мене просто Сидор бісить от і все, у нас же свобода слова хто що хоче те і говорить


Якщо жінку бісить чоловік, значить у неї з ним або щось було, або є, або буде у майбутньому...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 вер. 2012 11:09 #79473 від Olga@.net
Відповідь від Olga@.net у темі Зустріч з Василем Сидорем

Alois пише:

Olga@.net пише:

Alois пише:

Olga@.net пише: я з сауни мобілізуюсь тоді, коли "Петушок свою попку з-під чужого агрегата забереш", а то тебе туди е...бут е...бут свободівці, а ти й радієш "ущербний", я до речі взагалі безпартійна і на виборах завжди голосую проти всіх



Голосуєш проти всіх, а агітуєш за Буряка


Де в моїх словах ти бачив агітацію, конкретно...Мене просто Сидор бісить от і все, у нас же свобода слова хто що хоче те і говорить


Якщо жінку бісить чоловік, значить у неї з ним або щось було, або є, або буде у майбутньому...

Справа не втому, простоя я дыйсно знайома с Сидором, я знаю що це за гнила людина, і це що він такий весь правильний це просто його маска, а на справді там гнила личина в середині, і до ВР він так хоче повірте не з гуманних переконань, а заради збільшення свого капіталу, а ви його тут відносете майже до лику святих, а це далеко не так, ви тут інших бидлом називаєте, а себе не бачите, ви ж тут як зазомбовані СИДОР, СВОБОДА, ОПОЗИЦІЯ, вони ж вже були при владі і ніхера не зробили, дамаєте зараз зроблять??? Я в цьому особисто дуже не впевнена, аби ще гірше не було

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 вер. 2012 13:38 #79476 від
Відповідь від у темі Зустріч з Василем Сидорем
Що гниле воно, то гниле. Зробили з Івана пана. Якесь таке слизьке, сіпається, слюна тече. Ні. Я за такого не проголосувала б.
Хіба це мужик? Розмазня бородата з рилом. Ні франт-офісу, ні бек-офісу. Бррр....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 вер. 2012 17:49 #79477 від Alois
Відповідь від Alois у темі Зустріч з Василем Сидорем
То що ви пропонуєте? Реґіониші (спільно з Буряком) є ворогами України - це аксіома. Отже, треба голосувати за ворогів реґіонишів. Логічно? А хто найбільший ворог реґіонишів? "Свобода". Але на даному етапі перемога можлива лише спільно з об’єднаною опозицією. Питання є?

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 вер. 2012 17:53 - 14 вер. 2012 17:55 #79478 від Alois
Відповідь від Alois у темі Зустріч з Василем Сидорем
І не такий вже Сидор поганий. Той факт, що він за три роки не скурвився і не затушкувався, якраз свідчить про протилежне, бо ті, хто дбає про примноження своїх капіталів, усі вже в партії реґіонів. А Сидора десятки комісій "с прістрастієм" перевіряли і хрєн знайшли. Про примноження своїх капіталів дбають якраз очкуни сварожичі, які на юльчиній косі влізли в обласну раду, а потім цілим табуном із восьми особєй затушкувалися. І не згоріли ж від сорому. Паскуди...

Не бійся!
Останнє редагування: 14 вер. 2012 17:55 ким Alois.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 вер. 2012 18:48 #79489 від Filini
Відповідь від Filini у темі Зустріч з Василем Сидорем
Olga@.net от ви тут розинаєтесь яка гнила людина Сидор, ваші слова тут і аноніми підхоплюють, але чому ж ви не розповісте конкретно чим вам так не подобається ця людина? Наразі всі ці негативні репліки скоріше походять на викиди невмотивованої злості, ніби у вас цукерку забрали, поводите себе як розбалувана дівчинка, все як на вашому аватарі.
Хочу до речі звернутись до засланих козачків Буряка, ваша жовч під анонімами у всіх темах форуму свідчить лише про вашу слабкість, де ваша гідність?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.171 секунд
0
репостів
0
репостів