Зустріч з Василем Сидорем

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 вер. 2012 00:10 #79416 від Dj Os
Цікаво чого всі мовчать, шо сьогодні в БК відбулась зустріч з кандидатом в народні депутати Василем Сидором. Хоча зважаючи на те шо знову хтось ціленаправлено поздирав всі афіші по всьому місту воно і не дивно.
Коротше зустріч мені сподобалась, не було дурнуватого пафозу чи ше якихось понтів. Сидор говорив прямо і відверто, хоч оратор з нього не дуже, але його переживання за рідний край було помітне всім. Але головне шо я зрозумів з тією зустрічі, шо кого би не обрали, але якшо люди далі будуть вважати шо проголосувавши на дільниці їх участь закінчена, тоніфіга діла не буде. Народ думає шо їх діло обрати когось, а далі він за них має шось робити. Коли вже зрозуміють шо без їх активності кого не вибери, він не зможе шось зробити, якшо не буде відчувати підтримки, а хапуги без контролю шепетівчан, заберуть у них же останні трусєля.
Людей до речі було сотні дві-три, якби хтось не здирав афіші думаю було би значно більше. А ви там були? Які ваші враження?
Долучення:
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 вер. 2012 10:01 #79418 від Alois
Відповідь від Alois у темі Зустріч з Василем Сидорем
А чому від "Свободи" ніхто не приїжджає?

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 вер. 2012 10:27 - 12 вер. 2012 10:32 #79419 від LuK
Відповідь від LuK у темі Зустріч з Василем Сидорем

Alois пише: А чому від "Свободи" ніхто не приїжджає?

бо їм не дозволять у БК провести збори :dry:
Тягнибок вже приїздив....самі бачили якими силами йому вдлась знайти приміщення для виступу.
а потім директора музею за це "спитали"...
а хто на фото сидить на сцені?окрім Сидора
Останнє редагування: 12 вер. 2012 10:32 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
12 вер. 2012 10:38 #79420 від
Відповідь від у темі Зустріч з Василем Сидорем
Так. Я була. Побачила Диво-сидора перший раз. Борони Боже. Все тут було: і пафос, і брехлі, і гидкий суржик.
А в цілому - молодець. Козак. І вишивкою займається, лавочку поставив, адже саме цим повинен займатися міський голова. Нема що сіромасі робити: приватні підприємства працюють, податки платять, курорти йому оплачують, конячки нагодовані. Васька задовбала вже ця Славута, та ще й з області дулю скрутили велику, фінансування не дають, як же він понти заколотить перед односельчанами.
Коротше: Он достоєн большего.
А як він закони збирається у ВР продукувати, не знаю! Він же плутається в Хрущові і Сталіні, жалізниці і залізниці, все в нього теє да конєшно.
Голосуйте за Диво-сидора! Він і у Верховну Раду на жеребчику приїде, і приобщить вас до прикладного мистецтва. Ох-єнний кандидат!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
12 вер. 2012 12:27 #79421 від
Відповідь від у темі Зустріч з Василем Сидорем
А що ж тут говорить про ту диво-зустріч? Боже борони! Попуррі брехоль, суржику і примітивізму.
Зато козак він знаний, вишивальник ох-нний і ще лавочку забацав аж 200 метрів. А що - це прямий обовязок міського голови.
Сіромасі нічим занятись, колбасить його уже від тої Славути. Поїде покорять столицю (на жеребчику).
Достойний представник від округу: переймається нагальними проблемами міста. Та й за цим конячим цирком довів бідолашних своїх школяриків, що вони по рівню знань на останньому місті серед міст області. А навіщо їм вчитись, вони, як в странах третоього світу, будуть просто работать, вишивать, лавочки конструювати...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 вер. 2012 13:08 #79422 від Olga@.net
Відповідь від Olga@.net у темі Зустріч з Василем Сидорем
Ще одна свиня зявилась, он яку морду відїв чесний не в рот е...атись. Ще один кровопивця народу...ві кажете шо чесний, а його то нехіло спонсорують)))) повірте я це знаю з надійного джерела, шоб йти на вибори треба мати бабло, а стільки скільки в нього є чесно не заробишь
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 вер. 2012 13:25 #79423 від LuK
Відповідь від LuK у темі Зустріч з Василем Сидорем
а шо вам переживати)))
все одно буряк переможе, бо бабла у нього найбільше.
як там не проголосують ,все одно зверху порахують "так как нада"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 вер. 2012 13:29 - 12 вер. 2012 13:32 #79425 від Olga@.net
Відповідь від Olga@.net у темі Зустріч з Василем Сидорем
А я якось і не хвилююсь, хай море хвилюється, мені по статусу не дозволено))))))) А у Вас я так бачу був
досвід рахувати так як треба?)))
Останнє редагування: 12 вер. 2012 13:32 ким Olga@.net.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 вер. 2012 13:49 #79427 від LuK
Відповідь від LuK у темі Зустріч з Василем Сидорем
на жаль ні :dry:
стараюсь від такого бруду як політика триматись якнайдалі

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 вер. 2012 13:56 #79428 від Старик Хотабыч
Бабло побеждает зло!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.899 секунд
0
репостів
0
репостів