У Хмельницькому на мітинг Партії регіонів примусово зганяють бюджетників з усієї області

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 серп. 2012 10:29 #78632 від Dj Os
У Хмельницькому Партія регіонів та сатрап Януковича на Хмельниччині Василь Ядуха планують 14 серпня 2012 року провести мітинг, на який будуть примусово звозити бюджетників зі всієї области. Прекрасно розуміючи, що діяльність Партії регіонів не має підтримки серед хмельничан і громада проігнорує будь-які акції на підтримку режиму Януковича та його місцевих сатрапів, "регіонали" вдалися до улюблених та звичних для себе методів збору масових заходів. Шляхом адміністративного тиску заплановано звезення у Хмельницький людей із усієї області. Голови районних державних адміністрацій отримали наказ забезпечити масовість мітингу за рахунок працівників бюджетної сфери – вчителів та лікарів та державних службовців. Зокрема, у Шепетівський районній лікарні відбувається мобілізація медпрацівників для участи в мітингу. Людей змушують 14 серпня їхати до Хмельницького. Як винагороду за участь в акції пропонують відгули. Аналогічні сигнали надходять із інших бюджетних установ Хмельницької области. Раніше сатрап Януковича Василь Ядуха вже намагався провести мітинг на власну підтримку, зігнавши на майдан у Хмельницькому державних службовців та працівників аграрного комплексу в день відзначення працівника сільського господарства. Тоді хмельничани розігнали мітинг купки "регіоналів", а голову ОДА Ядуху люди закидали яйцями.
Ці користувачі подякували: admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 серп. 2012 11:10 #78635 від Alois

Dj Os пише: У Хмельницькому Партія регіонів та сатрап Януковича на Хмельниччині Василь Ядуха планують 14 серпня 2012 року провести мітинг, на який будуть примусово звозити бюджетників зі всієї области. Прекрасно розуміючи, що діяльність Партії регіонів не має підтримки серед хмельничан і громада проігнорує будь-які акції на підтримку режиму Януковича та його місцевих сатрапів, "регіонали" вдалися до улюблених та звичних для себе методів збору масових заходів. Шляхом адміністративного тиску заплановано звезення у Хмельницький людей із усієї області. Голови районних державних адміністрацій отримали наказ забезпечити масовість мітингу за рахунок працівників бюджетної сфери – вчителів та лікарів та державних службовців. Зокрема, у Шепетівський районній лікарні відбувається мобілізація медпрацівників для участи в мітингу. Людей змушують 14 серпня їхати до Хмельницького. Як винагороду за участь в акції пропонують відгули. Аналогічні сигнали надходять із інших бюджетних установ Хмельницької области. Раніше сатрап Януковича Василь Ядуха вже намагався провести мітинг на власну підтримку, зігнавши на майдан у Хмельницькому державних службовців та працівників аграрного комплексу в день відзначення працівника сільського господарства. Тоді хмельничани розігнали мітинг купки "регіоналів", а голову ОДА Ядуху люди закидали яйцями.


А скільки платять небюджетникам? Мо’ це поїхати? Я за Ядуху порву любого...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Demchuk
  • Demchuk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 серп. 2012 17:23 #78640 від Demchuk
Знову Ядуха відзначитись хоче

[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 серп. 2012 18:58 #78646 від Alois

Demchuk пише: Знову Ядуха відзначитись хоче


Навпаки, завтра Ядуху відзначать новою порцією яєць... :)

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Demchuk
  • Demchuk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 серп. 2012 21:45 #78652 від Demchuk
а бюджетники отриають порцію образ

[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 серп. 2012 23:06 #78655 від T-S

Alois пише: А скільки платять небюджетникам? Мо’ це поїхати? Я за Ядуху порву любого...

Мона було-б їхати, але погода... :(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 серп. 2012 01:35 #78660 від Зайка
Бюджетники мають за власні кошти їхати на мітинг. а за це відгул, аж смішно) я б ні за яким примусом не їхала б, що і робить моя мама :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 серп. 2012 08:11 #78661 від LuK
щось мене цього разу не запрошують :dry:
А минулого разу мене від порції мороженних яєць рятував лікарніний :unsure:
Коллеги що поїхали були в шоці,куди їх привезли :ohmy: думали живими додому не вернуться. (а в них маленькі діти)
а взагалі наше начальство не запрошує а ставить перед фактом,хто має їхати.
хто не хоче проблем на роботі - погоджується.
От тільки цікаво,якщо шось трапиться,хто буде відповідати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 серп. 2012 09:23 #78663 від Alois

LuK пише: щось мене цього разу не запрошують :dry:
А минулого разу мене від порції мороженних яєць рятував лікарніний :unsure:
Коллеги що поїхали були в шоці,куди їх привезли :ohmy: думали живими додому не вернуться. (а в них маленькі діти)
а взагалі наше начальство не запрошує а ставить перед фактом,хто має їхати.
хто не хоче проблем на роботі - погоджується.
От тільки цікаво,якщо шось трапиться,хто буде відповідати?


А дорога слизька - щось таки може трапитись...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 серп. 2012 02:10 #78669 від T-S

LuK пише: щось мене цього разу не запрошують :dry:
А минулого разу мене від порції мороженних яєць рятував лікарніний :unsure:
Коллеги що поїхали були в шоці,куди їх привезли :ohmy: думали живими додому не вернуться. (а в них маленькі діти)
а взагалі наше начальство не запрошує а ставить перед фактом,хто має їхати.
хто не хоче проблем на роботі - погоджується.
От тільки цікаво,якщо шось трапиться,хто буде відповідати?

Вам ще пощастило. Деяких ставлять перед фактом, що вони є членом партії регіонів... :woohoo:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.135 секунд
0
репостів
0
репостів