Аварія на ХАЕС

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 черв. 2012 15:28 #77511 від Filini
Відповідь від Filini у темі Re: Аварія на ХАЕС
Це ваші гіпотези чи ви дійсно знаєте щось?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 черв. 2012 15:44 #77514 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Аварія на ХАЕС
звісно сталося :dry:
мені сьогодні одна бабулька :silly: у лікарні розповідала
цитую:
-В Нетішині на атомній так рвануло що ледь Шепетівку не рознесло,а я то думаю чого в мене ноги вже пару днів болять
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 черв. 2012 21:35 #77520 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Аварія на ХАЕС
:lol: :lol: :lol: Тролінг пост зараховано ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 черв. 2012 14:00 #77596 від Filini
Відповідь від Filini у темі Re: Аварія на ХАЕС
СБУ займеться поширювачами чуток про аварії на АЕС
Чутки про нові викиди на Хмельницькій АЕС котяться Україною зі швидкістю світла. Останні поширили на початку цього місяця. Атомники заговорили аж про дискримінаційну кампанію, йдеться у сюжеті ТСН.


Олександр Бабась утік зі Східної України в наче екологічно чисту Шепетівку, тепер майже щодня чує про викиди на ХАЕС. І знову боїться за безпеку рідних.

"Десь у черзі в магазині. Потім став звертати увагу, що люди скрізь говорили. Їдеш в маршрутці і чути, що говорять: знайомі їхали повз ХАЕС, видно чорний дим валить", - розповідає житель Шепетівки.

Розмови про стовпи чорного диму тут уже не перший тиждень, каже Олександр. Відколи він кілька років тому переїхав у Шепетівку, про аварії на сусідній атомній чує постійно.

А минулої весни, говорить, і сам майже повірив чуткам, бо здалося, що побачив вплив надмірної радіації на власний сад.

"З ранку увесь бузок коричневий стоїть. На абрикосі листя стало коричневим. Я ще такого не бачив, щоб після одного дощику так пожовкли дерева. Звичайно це серйозні побоювання викликає.

Чи є підстави для побоювання, можна з'ясувати зателефонувавши до МНС.

На Шепетівській аерологічній станції вимірюють рівень радіації щодоби о восьмій тридцять, іще й п'ять разів поспіль. Рівень виявляється в нормі. Усі покази записують у спеціальний журнал і демонструють. Пояснюють, у ті дні шалених чуток, рівень радіації теж не перевищував норми.

"Чутки ходили, що викид, викид. Ніякого викиду не було. Того дня ми спеціально міряли через кожні три години. Нам дзвонили, питали. Казали всім, що радіація в нормі, але ніхто не вірить, керівник аерологічної станції Шепетівки Ігор Юшков.

Ігор Юшков знає все про повітря та його складові. У своєму містечку навіть ділиться з ТСН власною здогадкою, хто в Шепетівці може поширювати такі чутки.

"На це схильні пенсіонери, в них упереджене ставлення до здоров'я. От зараз температура майже 35градусів тепла, їм стало погано, голова заболіла, поруч атомна станція - значить винні атомники", додає Юшков.

В атомників свої версії того, хто ж збурює людські настрої. Кажуть, що проти ХАЕС розпочата ціла дискримінаційна кампанія. Генеральному директору спростовувати чутки сил немає, тому він попросив втрутитися правоохоронців.

Поки СБУ шукають підбурювачів, атомники борються з поширювачами неправдивої інформації своїми методами. На офіційному сайт ХАЕС щодня свіжа інформація про роботу станції, і кілька номерів телефонів, за якими можна дістати відповіді на запитання щодо радіації.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 черв. 2012 17:08 #77618 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Аварія на ХАЕС
Про аварію звичайно люди заганяються. При чому тут СБУ то? Більше занятись нічим? Будуть бабок прослуховувати на лавочках?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
07 груд. 2012 23:43 #81635 від
Відповідь від у темі Re: Аварія на ХАЕС
Це просто були навчання проводяться кожни три місяца. Дебили

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
07 груд. 2012 23:46 #81636 від
Відповідь від у темі Re: Аварія на ХАЕС
Я це знаю точно бо працюю на станції а ви своіми дурницими вже зовсем задолбали

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 черв. 2013 01:44 #85722 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Аварія на ХАЕС
Дивно шо цього року без аварій якось обішлось..чи ше не вечір?)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.117 секунд
0
репостів
0
репостів