Молода жінка віддала у «недобрі руки» грошей та золота на 30 тисяч гривень

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 груд. 2011 02:18 #73777 від admin
У Шепетівці молода жінка віддала у «недобрі руки» грошей та золота на 30 тисяч гривень. Як повідомили у секторі зв’язків з громадськістю обласного управління МВС, о 15 годині, на Проспекті Миру, в райцентрі, 25-річну жінку перестріла невідома пані.Пошепки незнайомка почала розповідати жінці про проблеми із здоров’ям у матері шепетівчанки. Згодом повідомила, що й у самої молодиці є проблеми. Оскільки вона вагітна і проблеми можуть вплинути на розвиток дитини. Що є дивного у цій історії – шепетівчанка справді була вагітна, але лише на третьому місяці. Тобто ззовні ознак вагітності не було жодних. Тим часом до розмовляючи жінок підійшла третя. З пакунком у руках. Зі словами, - ось я принесла усе, що ви казали, будь ласка зніміть з мене порчу, жіночка спробувала віддати пакет самозваній провидиці. Та не взяла. Сказала – я проведу обряд зняття одразу з вас двох. Перелякана прозорливістю ворожки шепетівчанка сходила додому. Взяла усю готівку – 27 тисяч гривень, зняла з себе золото ще на три тисячі, усе це загорнула у дитячу кофтинку і поклала у пакет. З ним прийшла до шахрайок. Ті не одразу забрали пакунок. Вистава тривала.Спочатку обряд очищення проводився над спільницею «ворожки». Жінка віддала свій пакет шепетівчанці. Оскільки, за словами «ворожки» до пакету вона не мала права торкатися, щоб не втратити сили на очищення. Спільниця шахрайки мала відійти на перехрестя і 9 разів прочитати молитву. Потім настала черга шепетівчанки. Її пакунок мала потримати одна із шахрайок. Потримала. І досі тримає чужі гроші та золото.Лиходійок шукають міліціонери усієї області.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • theOne
  • theOne аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
10 груд. 2011 08:35 #73779 від theOne
от нічому люди не вчаться, хоча це далеко не перший подібний випадок і вже неодноразово потерпали від таких "ворожок". і ніби ж дорослі, а все одно ведуться

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 груд. 2011 09:22 #73786 від Lego
27 тысяч???? Вот так взять и отдать кому-то за то, что тебе "напели"?Вроде бы и не под гипнозом была... А эти твари знаю на что давить - здоровье, родственники...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Demchuk
  • Demchuk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 груд. 2011 11:08 #73790 від Demchuk
Всі ці ворожки, аферисти та шарлатани чудові - психологи, знають куди натиснути.

[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Bemba
  • Bemba аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
10 груд. 2011 11:18 #73793 від Bemba
25-річну жінку перестріла невідома пані
Це відколи цигани панами стали? Я завжди казав і буду казати, що краще за Алоїзовича ніхто циганське питання не вирішував...

,,Najväčší darček, ktorý môžeš niekomu dať je tvoj čas... pretože keď niekomu daruješ čas, daruješ mu kúsok života ktorý už nevrátiš "

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.113 секунд
0
репостів
0
репостів