В больнице умер мужчина

  • akela1982
  • akela1982 аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
11 лип. 2011 23:10 #68368 від akela1982
все сожалеют!!!!!!!!!!!!!а есть какие то новые сведения кто бил и за что?сегодня краем уха в люксе слышал что вроде какой то военный замешан и побили просто так

Під час війни сидять"бандерівці" в окопі, раптом з`являються радянські танки. Один другому каже: - Що це за запах, побратиме? Ти що, обісрався?-...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 лип. 2011 10:58 #68415 від odin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • prog
  • prog аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
13 лип. 2011 13:25 #68417 від prog
Врачі говорять, що в них мала зарплата. Тих, в кого велика, можна перелічити на пальцях, а остальні ж працюють. Тих, в кого не дуже получається, звільняють.Якби не хабарі, на врачів могли б вчитися ті, кому ця професія до душі, а так вкладають великі гроші, потім їх повертають хабарами, а люди від цього страдають.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лип. 2011 14:44 #68418 від KrOt
Мені не подобалась зарплатня слюсара-ремонтника водопровідних мереж,то я найшов іншу роботу,а їм якщо не подобається,то хай шукають іншу роботу,ато говорити що хоч можна,на підняти дупу ніхто не хоче,зробили з лікарні -чуть не клініку "БОРИС",то там лічать,а внас калічать

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 лип. 2011 15:48 #68424 від LuK
до речі,якось прийшлось скористуватись послугами "Бориса" для товариша у столиці. навіть не знайду слів щоб все описати. швидко,оперативно,ціла міні-клініка приїзжає у лічені хвилини в любу точку Києва.відразу надається вся необхідна допомога,робляться потрібні аналізи ,і т.д. і т.п.......І в них навіть є всі потрібні ліки.і все це прямо на дому!!!і лікарі сидять біля хворого скільки потрібно. у 2007 році цей виклик обійшовся у 700 грн. (100 дол). Звісно дорого,але життя дорожче!!! Прості лікарні Києва - також приємно вражають.Приклад теж з власного досвіду.Людину без свідомості в лічені хвилини підбирать на вулиці,швидка везе у найближчу лікарню,надається вся необхідна допомога,і ніхто при цьому не запитує чи є у людини документи та гроші!!!А коли на ранок хочеться віддячити лікаря та медсестер (переживаючи чи вистачить коштів,столиця все таки....),то вони дивляться як на інопланетянина....і кажуть шо в них все безкоштовно!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • prog
  • prog аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
13 лип. 2011 17:25 #68425 від prog

LuK;68424 пише: Людину без свідомості в лічені хвилини підбирать на вулиці,швидка везе у найближчу лікарню,надається вся необхідна допомога,і ніхто при цьому не запитує чи є у людини документи та гроші!!!А коли на ранок хочеться віддячити лікаря та медсестер (переживаючи чи вистачить коштів,столиця все таки....),то вони дивляться як на інопланетянина....і кажуть шо в них все безкоштовно!

Нам би хоч частину їхньої порадності.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 лип. 2011 14:38 #68472 від makedon
А я чув від працівників правоохоронних органів, які мають безпосереднє відношення до цієї події, що Гена був з товаришем(який до речі зазнав менших травм і вижив) і втратив 70% крові і шансів вижити в нього не було не залежно від допомоги лікарів. Що мене більше здивувало в цій історії, так це винуватці у трагедії. Я тут читав пост(и), що не знайшли винуватців, але це не відповідає дійстності - їх знайшли наступного дня. Не буду називати їх імена та прізвища, але це хлопці 20-ти річного віку(( І як сказав мені знайомий міліціонер, наступні 15 років вони проведуть у місцях типу "кліментовичі". Ось така сумна історія про те, як напились парубки і "зламали" життя собі, рідним та Гені і його рідним. ЖАХ!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 лип. 2011 19:47 - 17 лип. 2011 21:32 #68477 від jaruto
Вибачте за слово,навіть довбаний форум не блокує правди зірочками.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 лип. 2011 22:07 #68484 від Шепетівчанин
Кажуть шо вони служили в 12-ом городку, тільки незнаю чи двоє, но один точно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.185 секунд
0
репостів
0
репостів