В больнице умер мужчина

Більше
11 лип. 2011 17:24 #68344 від Андрей
Подібні історії інколи в новинах можна почути. Запросити телебачення..?

"Если человек жаждет чего-нибудь так сильно, что готов поставить на карту всё своё будущее, то он несомненно победит судьбу"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • igga
  • igga аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
11 лип. 2011 18:13 #68345 від igga
Тут складне питання.В цій країні за ту зарплату, напругу та щоденну відповідальність, хірурги, травматологи, реаніматологи та подібні їм лікарі просто повинні брати хабарі.Звичайно, це не стосується окулістів, флюографів і так далі. Я маю на увазі тих, хто рятує життя.От ти будеш за 2000-2500 гривень на місяць майже кожного дня ампутувати у людей руки чи зашивати кишки?А про випадок з Геною теж не все зрозуміло. Людина п'яна, симптоми не скаже - там може і незрозуміло, чи він дійсно помирає, чи просто знепритомнів після п'яної бійки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 лип. 2011 18:26 #68346 від ZzZ

igga;68345 пише: Тут складне питання.В цій країні за ту зарплату, напругу та щоденну відповідальність, хірурги, травматологи, реаніматологи та подібні їм лікарі просто повинні брати хабарі.Звичайно, це не стосується окулістів, флюографів і так далі. Я маю на увазі тих, хто рятує життя. От ти будеш за 2000-2500 гривень на місяць майже кожного дня ампутувати у людей руки чи зашивати кишки? А про випадок з Геною теж не все зрозуміло. Людина п'яна, симптоми не скаже - там може і незрозуміло, чи він дійсно помирає, чи просто знепритомнів після п'яної бійки.

ну ,знаєш ,з такими міркуваннями ми далеко заїдемо... я наприклад працюю водієм в Шепетівці ,ось на цих новеньких-беушних автобусах ,прихожу з роботи з ніг падаю, жінка скаженіє бо нема сил на неї вилізти , скажений як чорт, помитись води немає, рано вставати і знову за кермо___отримую зарплатню 2000 грн., мені не вистачає на прожиття ...як ти думаєш ,я буду уважно слідкувати за дорогою і дбати про життя людей за такі гроші !???:af:га ???

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 лип. 2011 18:29 #68347 від LuK
трошки не в тему.мое начальство (коли ми починаємо скаржитись яка у нас важка робота і як нам мало платять і як з нас багато вимагають) відповідає коротко і ясно хто на що вчився....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 лип. 2011 18:37 #68348 від ZzZ

LuK;68347 пише: трошки не в тему.мое начальство (коли ми починаємо скаржитись яка у нас важка робота і як нам мало платять і як з нас багато вимагають) відповідає коротко і яснохто на що вчився....

а ще добавлю ,можливо теж не в тему __ серед прокурорів, серед міліції , серед врачів і т.д., є Люди ,а є гандони... от гандонам наприклад насрати на клятву Гіпократа ,чи мільтону начхати на Присягу на вірність народу України!

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лип. 2011 18:52 #68349 від Alois
Гондони, ZzZ. Через о...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 лип. 2011 19:07 #68350 від ZzZ

Alois;68349 пише: Гондони, ZzZ. Через о...

перепрошую друже ,але є гондони ,а є гАндони :ag:то зовсім різні речі ;)

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лип. 2011 19:33 #68352 від Андрей
ZzZ - 10 балів!) Люблю прямих людей.)

"Если человек жаждет чего-нибудь так сильно, что готов поставить на карту всё своё будущее, то он несомненно победит судьбу"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лип. 2011 20:43 #68363 від Alois

ZzZ;68350 пише: перепрошую друже ,але є гондони ,а є гАндони :ag:то зовсім різні речі ;)

Ґандони? То так би зразу і сказав...:ag:

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лип. 2011 23:06 #68365 від BORECH
Взагалі,це все моторошно((Так медицина в нас (маю на увазі офіційну) на дуже низькому рівні + низький моральний рівень працівників + хабарництво та здірництво = висока смертність((( Сумую з приводу смерті Генадія,він був добра,талановита людина.Хай земля йому буде пухом

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.162 секунд
0
репостів
0
репостів