Вибух у Мінському метро

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 лист. 2011 16:31 #73267 від Dj Os
Показуха! Справжні терористи залишились на свободі, шо їх має зупинити якщо Лукашенко замість того щоб знаходити винних робить показуху і розстрілює невинних?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 лист. 2011 16:42 #73268 від T-S

Dj Os;73267 пише: Показуха! Справжні терористи залишились на свободі, шо їх має зупинити якщо Лукашенко замість того щоб знаходити винних робить показуху і розстрілює невинних?

[STU=10]В тебе напевно і Ю.В. Тимошенко невинна... :bm:Да й не факт що вони невинні... Нам цього з тобою ніколи не дізнатися. Але декого може й зупинить. Згадай тільки скільки невинних людей (я не про репресії) в СРСР розстріляли, а потім виправдали, знайшовши справжнього винного...[/STU]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 лист. 2011 16:55 #73269 від Dj Os
От тільки не треба мене виставляти якимось фанатиком. Я прекрасно слідкував за ситуацією і дивився як вони шили ту справу з терактом білими нитками, масса моментів у версії слідства не сходится.Про Тимошенко то якшо садити то рахом з неї і всіх інших, Яника в перших же рядах

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 лист. 2011 17:04 #73270 від T-S

Dj Os;73269 пише: От тільки не треба мене виставляти якимось фанатиком. Я прекрасно слідкував за ситуацією і дивився як вони шили ту справу з терактом білими нитками, масса моментів у версії слідства не сходится.Про Тимошенко то якшо садити то рахом з неї і всіх інших, Яника в перших же рядах

[STU=10]Яника і всіх інших не вийде. Вони "Украли столько, что уже не посадят"...[/STU]:bk:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 лист. 2011 17:07 - 30 лист. 2011 17:12 #73271 від LuK
хлопці не сваріться))) думаю це не остаточний вирок,мабуть буде ще апеляція.за ходом слідства не спостерігала,але здається там не один епізод терроризму.було ще декілька. винні,невинні,справа не в них,а в діях,направлених проти мирних людей. я б всім террористам давала розстріл.візьміть брейвіка у Норвегії.його розстріляти мало!!!!скільки дітей загубив.гадіна...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 лист. 2011 17:16 #73272 від T-S
Боюсь там апеляція нічого не дасть... Хіба Лукашенко помилує, щоб показати який він "демократичний"....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 лист. 2011 17:33 #73273 від LuK
сумніваюсь...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 лист. 2011 19:00 #73276 від Lego
А по мне, расстрел это сравнительно легкая участь по сравнению с пожизненным заключением в колонии строгого режима где-то под полярным кругом или Новой земле.Тем более, что многие террористы считают смерть "очищением" и благородством.К тому же смертная казнь исключает возможность оправдания по ошибочному приговору.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
30 лист. 2011 20:23 #73280 від Zelya
відразу водно що це показуха, постраждали невинні люди, сумно...

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.119 секунд
0
репостів
0
репостів