Ультиматум мера до підприємців міста

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
21 бер. 2011 19:41 #62765 від makar75

ну тим девочкам деяким гріх жалітисьвони щодня собі непоганий стабільний прибуток мають,обважуючи та дурячи покупців (стосується прод.групи).

А чому нас повинні обважувати та общитувати із за того що ПП не доплачує ЗП?От мабудь із за цього в нас майже і відсутній середній клас,є люди які виживають на 600 грн.,а є ті що будують собі шикарні будинки,та катаються не на дешевих авто.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • BeterOk
  • BeterOk аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
21 бер. 2011 21:00 #62771 від BeterOk
Мне кажется, тут две стороны медали...С одной стороны "требовать" это конечно перегиб, с другой стороны, его задача как мэра состоит в том, чтобы наладить механизм взаимодействия всех сторон, НОРМАЛЬНОЙ разумной работы всех служб города (милиция, судебная ветвь, налоговая, прокуратура, местное самоуправление, общественные организации, коммунальщики, население и др.) т.е. попросту навести порядок, чтоб не было перегибов в каждой из сфер. Да, пусть у него порой нет прямого влияния, но есть другие законные рычаги. И когда оно все завертится слаженно, тогда и проблема с повышением зарплат сама отпадет, т.к. с одной стороны у предпринимателей появится возможность платить больше, а у работников выбор работодателя... А пока (имхо), это ни к чему хорошему не приведет...

не всяк шагающий идет, не всяк стоящий неподвижен.
Где ты? - Здесь.Какое время? - Сейчас.Кто ты? - Этот момент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 бер. 2011 22:08 #62880 від Filini

Девушка (юноша), Вы всё-таки так и не поинтересовались хотя бы основами того, о чём пытаетесь поговорить?

Дякую за комплімент, але вашу спробу показатись досвідченішим через вік не зараховано. Мені далеко не 20 років і навіть не 30.

Что значит "в чому різниця"?При начислении зарплаты 2000 гривен работодатель платит порядка 920 гривен налогов. Это наыватся "начисления на зарплату".Одновременно с этим идут отчисления с зарплаты.Это подоходный, 2% пенсионный , и прочая мелочь типа соцстраха и фонда инвалидов. Эта сумма отнимается из на численных 2000 гривен, поэтому она снимается с работника. Иэто аж никак не 1000 гривен, а максимум 150-200.Это если стоит условие начислить 2000 грн. Если же целью является выплатить 2000, тогда совсем другие расчёты и человек получает чистыми на руки эти 2000.И с чего это работник не заинтересован? Вы что-нибудь знаете о принципах начисления пенсии и вообще о роли такой вещи как стж работы? Судя по всему, нет...

Що краще: 2000 грн одразу чи 1000 грн одразу, а ще 1000 грн потім можливо, якщо до пенсії доживеш? Можливо ви здивуєтесь але зазвичай люди оберають перший варіант. Тому що прожити вже треба вже зараз якось, а з такою владою ще не зрозуміло чи тобі щось з тієї пенсії залишиться.Тут питання не в тому з кого збирають податі, питання в тому що отримає працівник в підсумку. Роботодавець все одно не виділить більшу суму з бюджету на зарплату тільки тому що так захтілось Антонюку. І взагалі поки держава платить 600 грн наприклад молодому вчителю, то яке моральне право вона має вимагати щоб всі інші платили не менше 2000 грн?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
23 бер. 2011 22:36 #62883 від

Filini;62880 пише: Дякую за комплімент, але вашу спробу показатись досвідченішим через вік не зараховано. Мені далеко не 20 років і навіть не 30.

Ну и при чём тут возраст или комплименты? Сколько бы Вам не было лет, я знаю о чём говорю, а Вы - нет. Я не пытаюсь показаться более опытным, я и есть боле опытный, так уж получилось, хоть Вы это не засчитываете)))))

Що краще: 2000 грн одразу чи 1000 грн одразу, а ще 1000 грн потім можливо, якщо до пенсії доживеш? Можливо ви здивуєтесь але зазвичай люди оберають перший варіант. Тому що прожити вже треба вже зараз якось, а з такою владою ще не зрозуміло чи тобі щось з тієї пенсії залишиться.Тут питання не в тому з кого збирають податі, питання в тому що отримає працівник в підсумку. Роботодавець все одно не виділить більшу суму з бюджету на зарплату тільки тому що так захтілось Антонюку.

Во-первых: попытайтесь уразуметь, что то что я говорю, не имеет никакого отношения к Антонюку. Не надо его приплетать к каждому посту. Я просто объясняю принципы начисления зарплаты, поскольку Вы, уж извините, сказали на эту тему глупость. И вопрос был именно с кого собирают налоги при заданных условиях, поскольку сумма платежа была обозначена и так. По крайней мере, я отвечаю именно на этот вопрос, а не лезу в политику и не тролю в фонд Антонюка.Во-вторых: а какое отншение имеют Ваши слова к моим? Вы ведь даже не пытаетесь меня понять, а просто продолжаете твердить своё. Ну поймите же Вы: не получит человек 1000 при начислении 2000, даже при самом плохом раскладе!

І взагалі поки держава платить 600 грн наприклад молодому вчителю, то яке моральне право вона має вимагати щоб всі інші платили не менше 2000 грн?

Опять слегка неподходящий пример. Зарплата учителей во многом определяется нагрузкой, а не именно ставкой. Ставка у них не 600 грн, а побольше. Ну и не 2000, конечно, а намного меньше.И как постскриптум: государство - это структура. А структура не имеет моральных прав в принципе, только юридические))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 бер. 2011 22:59 #62890 від Filini

Ну и при чём тут возраст или комплименты? Сколько бы Вам не было лет, я знаю о чём говорю, а Вы - нет. Я не пытаюсь показаться более опытным, я и есть боле опытный, так уж получилось, хоть Вы это не засчитываете)))))

Якби ви уважно читали що я писав то ви би зрозуміли що ми з вами говорим про одні і ті самі речі, тільки з різних кутів. Ви самі погодились що сумарно с роботодавця та працівника держава збирає понад 50% податків і зборів.

Во-первых: попытайтесь уразуметь, что то что я говорю, не имеет никакого отношения к Антонюку.

"Уразумейте" і ви що не все, що я говорю, я говорю стосовно Антонюка. Влада - це не тільки Антонюк. Надалі спеціально для вас буду ставити ремарки, де я буду говорити про Антонюка, а де не про нього. Але і також врахуйте, що інформаційний привід створив саме він, тому і про нього тут і говоримо.

Во-вторых: а какое отншение имеют Ваши слова к моим? Вы ведь даже не пытаетесь меня понять, а просто продолжаете твердить своё. Ну поймите же Вы: не получит человек 1000 при начислении 2000, даже при самом плохом раскладе!

Спробуйте вже мене "понять". Я не заперечую ваші розрахунки. Я лише наголошую що за данного податкового кодексу та такого тиску влади (прим. спешл фо монах - Антонюка) у виграші не лишаються ні роботодавець, ні працівник.

Опять слегка неподходящий пример. Зарплата учителей во многом определяется нагрузкой, а не именно ставкой. Ставка у них не 600 грн, а побольше. Ну и не 2000, конечно, а намного меньше.И как постскриптум: государство - это структура. А структура не имеет моральных прав в принципе, только юридические))))

Заробітна плата вчителя складається з суми таких компонентів:1. За тижневе навантаження згідно тарифікації. (За 18 год )2. Пед. звання (Старший вчитель 10% від ставки, вчитель-методист 15% від ставки)3. Завідування кабінетом ( 10% - 13% від ставки, залежно від к-сті ПК)4. Класне керівництво (25% від ставки)5. Перевірка зошитів (для вчителів укр., рос. мови і літератури, зар. літератури -20%,математики, поч. класів -15%, іноз.мови - 10% від ставки)6. Штатний оклад (для диретора, заступників, педагога-організатора, психолога, вихователя, керівника гуртка, залежно від кількості учнів у школі)7. Пед.стаж (0-3 роки - нічого, 3-10 р. - 10%, 10-20 р. - 20%, понад 20р. - 30%. Відсток за стаж береться від суми пунктів 1-6). Міністерством освіти і науки внесені зміні до наказу, що регулює умови оплати праці працівників навчальних закладів та установ освітиПро це йдеться в наказі освітнього відомства від 2 лютого, що пройшов процедуру реєстрації в міністерстві юстиції.Документ передбачає збільшення тарифної ставки працівника першого тарифного розряду ЄТС, на базі якого розраховується коефіцієнт оплати праці працівників навчальних закладів, установ освіти та науки.Відповідно до документу, тарифна ставка працівника першого тарифного розряду з 1 січня 2011 року буде дорівнювати 613 гривень. А тепер сядьте та порахуйте скільки отримуватиме молода людина яка тільки пришла з університету. Чи дотягне його заробітна плата бодай до 1000 грн?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
23 бер. 2011 23:15 #62893 від

Filini;62890 пише: Якби ви уважно читали що я писав то ви би зрозуміли що ми з вами говорим про одні і ті самі речі, тільки з різних кутів. Ви самі погодились що сумарно с роботодавця та працівника держава збирає понад 50% податків і зборів.

Суммарно - да. Но Вы в каждом своём посте твердите, что работник получает на руки 1000, а это неправильно. Так что говорим мы всё-таки о разных вещах.

"Уразумейте" і ви що не все, що я говорю, я говорю стосовно Антонюка. Влада - це не тільки Антонюк. Надалі спеціально для вас буду ставити ремарки, де я буду говорити про Антонюка, а де не про нього. Але і також врахуйте, що інформаційний привід створив саме він, тому і про нього тут і говоримо.

Да? В таком случае извините, ошибся, мне почему-то казалось что Вы упоминаете о нём в каждом посте....Можно и не ставить ремарок. Я сказал это только в ответ на Ваши слова, где Вы упоминаете его фамилию. Если Вы это так легко забываете, я могу выделять его фамилию в цитатах Ваших постов жирным шрифтом))))Давайте не будем сужать тему. Она всё-таки посвящена не меру, а его требованию, которое, в свою очередь, посвящено зарплате. "Тому про неї тут і говоримо".

Я не заперечую ваші розрахунки. Я лише наголошую що за данного податкового кодексу та такого тиску влади (прим. спешл фо монах - Антонюка) у виграші не лишаються ні роботодавець, ні працівник.

Неправда. Если на руки получать одинаковую сумму, при выполнении требования Антонюка выигрывает бюджет и работник, в проигрыше (условном, поскольку выигрыш достигался благодаря уклонению от налогов) остаётся только предприниматель. Но почему работник должен думать о выиграше работодателя прежде, чем о своей?

А тепер сядьте та порахуйте скільки отримуватиме молода людина яка тільки пришла з університету. Чи дотягне його заробітна плата бодай до 1000 грн?

Повторю - в зависимости от нагрузки. Но и 600 гривен что-то не получается....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
24 бер. 2011 02:40 #62895 від Staruy
В условиях нашего городка когда каждый ПП давит на своих наемных рабочих аргументом " У меня за дверью очередь желающих работать, так что давай или - или!!" только насильно можно заставить ПП платить людям нормальную З/П. Сами они никогда не почешутся. Идет размежевание населения на слои. Те что сверху смотрят на зависимых от них людей как на второй сорт, как на неудачников. Совесть спит. Так что не рассказывайте про Китай и конкуренцию. Этим байкам место было в 90-е годы. Сказанное относится в большей части к торговле. Там же где вес имеет квалификация работника конечно же немного по другому, - Но все равно - желающих работать больше чем мест. Отсюда и произвол. Есть конечно исключения как и везде. Но кому от этого легче?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 бер. 2011 14:55 #62902 від Filini
monax ну як ви не можете зрозуміти, що не всі підприємці заколочують пачками бабло. Якщо у ПП є лишніх 2000 грн в місяць, то він би не проти взяти працівника. І йому байдуже що там на умі в Антонюка, він вище голови не вскоче. Або він офіційно платить на руки працівнику 1000грн, або неофіційно 2000 грн. Але ж 4000 грн знайти для того щоб платити 2000 грн на руки працівнику офіційно він не зможе і попросту не візьме тоді жодного працівника.Тим паче сумніваюсь, що недобросовісні ПП які мають змогу платити хороші зарплати будуть їх платити. Їм вигідніше буде занести хабаря Антонюку і закрити на цьому питання. Проблеми для працівників це не вирішить.Чи ви гадаєте в сусідній Славуті чи Нетішині також мер погрожував ПП ? Там є умови для підприємництва та конкуренції, тому і заробітні плати відповідні

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 бер. 2011 16:05 #62904 від
пипец, началосьсделайте ультиматум мэру :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 бер. 2011 17:31 - 24 бер. 2011 17:34 #62909 від

Filini;62902 пише: monax ну як ви не можете зрозуміти, що не всі підприємці заколочують пачками бабло. Якщо у ПП є лишніх 2000 грн в місяць, то він би не проти взяти працівника. І йому байдуже що там на умі в Антонюка, він вище голови не вскоче. Або він офіційно платить на руки працівнику 1000грн, або неофіційно 2000 грн. Але ж 4000 грн знайти для того щоб платити 2000 грн на руки працівнику офіційно він не зможе і попросту не візьме тоді жодного працівника.Тим паче сумніваюсь, що недобросовісні ПП які мають змогу платити хороші зарплати будуть їх платити. Їм вигідніше буде занести хабаря Антонюку і закрити на цьому питання. Проблеми для працівників це не вирішить.Чи ви гадаєте в сусідній Славуті чи Нетішині також мер погрожував ПП ? Там є умови для підприємництва та конкуренції, тому і заробітні плати відповідні

Да твою же мать, в конце-то концов (пока админ не удалил и фиг с ним, с этим предупреждением)! Ну какого чёрта Вы привязались к этой цифре 1000 гривен, как альтернативе 2000??? Вы просто других цифр не знаете, что ли? Повторяю в последний раз, крупными буквами, и если до Вас всё равно не дойдёт, просто не отвечайте на мой пост, потому что я буду Вас игнорировать: НЕ 1000 ГРИВЕН! НЕ-ТЫ-СЯ-ЧА! ПРИ ОФИЦИАЛЬНО НАЧИСЛЯЕМОЙ ЗАРПЛАТЕ 2000 ЧЕЛОВЕК НЕ БУДЕТ ПОЛУЧАТЬ ТЫСЯЧУ! НЕ ПЫТАЙТЕСЬ ЭТО ПОНЯТЬ, ПРОСТО ПОВЕРЬТЕ МНЕ НА СЛОВО. Совершенно верно, Вы наконец-то поняли то, что я написал ещё в своём первом посте в этой теме. Или предприниматель платит нормальную зарплату (и платит официально), или никого не берёт и работает сам. И это я считаю правильным. Развивал я эту мысль (с цифрами, и цифрами реальными, а не "1000 и 2000" ) в дальнейших постах, захотите - прочитаете, не захотите - ради бога, революционируйте дальше. И с каких это пор деньги, выдаваемые работникам как зарплата, стали называться "лишними"? Или Вы считаете лишними перечисляемые налоги? Тогда что Вы требуете от этой власти (как и обещал, выделил жирным то, что Вы не пишете об Антонюке, к которому Вы в соседней теме умудрились свести даже 15 лет как разрушенные новостройки в центре и отсутствие промышленности с 1994 года), если сами ратуете за то, чтобы её обманывать? И откуда взялась цифра 4000, или это Вы так лихо прибавили к 2000 пятдесят процентов?Всё, про цифры был последний пост))))) Всё равно лучше объяснить я не смогу, а вступать в идиотскую дискуссию про мера с человеком, не принимающим ничью точку зрения если она не совпадает с его собственной, я не собираюсь, я для этого слишком старый и нервный, ещё слягу))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.161 секунд
0
репостів
0
репостів