"Покращення" в ліцеї...

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 серп. 2014 16:33 - 20 серп. 2014 16:34 #93051 від Symbioz
З 3-х сьомих класів роблять тільки два.
Залишиться два класи, в одному з яких діти посилено вивчають англійську мову з 1-го класу і вже два роки вивчають німецьку мову. А розформовують звичайний клас, з якого діти вимушені йти або в клас з посиленим вивченням іноземної мови (і хєр зна яким боком доганяти учнів цього класу) або в інший, в якому скоріш за все буде біля 40 учнів.

Ось так от куйня - хотілось би виразитись трохі по іншому, тому що інших слів, крім матів не має...

Цікаво чи є схожі приклади по іншим школам? Чи це стосується тільки цієї школи?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 20 серп. 2014 16:34 ким Symbioz.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 серп. 2014 16:56 #93053 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі "Покращення" в ліцеї...
А скільки дітей в тих 3 класах?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 серп. 2014 20:04 #93058 від T-S
Відповідь від T-S у темі "Покращення" в ліцеї...

Symbioz пише: Цікаво чи є схожі приклади по іншим школам? Чи це стосується тільки цієї школи?

Завжди можна розділити учнів цих двох класів на декілька груп із різними викладачами і із різною програмою.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 серп. 2014 21:12 #93062 від
Відповідь від у темі "Покращення" в ліцеї...
На превеликий жаль сьогодні всі навчальні заклади нашого міста мають проблеми((Вас обурило те, що з''єднують класи у ліцеї?То не є забаґанками керівництва ліцею, управлінняосвіти чи місцевої влади,то є необхідність економії бюджету!(((В зош √3 та зош√6 не відкриваються десяті класи і діти мають обрати собі іншу школу,в якій будуть продовжувати навчання.Важаєте їм весело?((У педагогів скорочується заробітна платня на 25 - 35 відсотків((Всім важко, тому давайте поважати один одного й не здіймати галасу!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 серп. 2014 23:11 #93066 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі "Покращення" в ліцеї...
В 3-х класах наразі 69 учнів.

Розділити на групи не можна по тій же причині, по якій розформовують клас - економія коштів міської освіти за рахунок зменшення годин вчителям.

Рішення прийнято необдумано і непрофесійно. Рахую, що освітою наразі керують непрофесіонали.
Те саме, як на мене, стосується і міста - якщо місто після зімни влади не змогло виділити достатньо коштів на освіту, значить гроші так само "тринькаються" як при попередниках.

Моїх податків за рік в місцевий бюджет вистачає для оплати роботи тих вчителів, яким скорочують години - напевно потрібно перестати платити - все одно не використовуються на те, за що я в т.ч. плачу. Іпанута ситуація в державі, коли я не можу взнати куди йдуть мої особисті кошти.

Жирний мінус від мене місцевій владі, хоча швидше за все - їм похєр (як сказали по цьому питанню - "рішення прийнято остаточно", батьків вже просто поставили перед фактом). Пздц, давайте взагалі задля економії дітей з усіх шкіл на стаділоні збирати і начитки їм проводити.
- 1 виборець на майбутніх виборах міського голови.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 серп. 2014 00:10 #93068 від T-S
Відповідь від T-S у темі "Покращення" в ліцеї...
Невже зараз для вивчення іноземної мови класи не ділять на групи? Можна було б хоча б у форматі 2 - 1 - 1 поділити...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 серп. 2014 00:32 #93071 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі "Покращення" в ліцеї...

T-S пише: Невже зараз для вивчення іноземної мови класи не ділять на групи? Можна було б хоча б у форматі 2 - 1 - 1 поділити...


В класі з поглибленим вивченням іноземної - вже ділять на 2 групи. Англійська щодня.
+ ще є німецька (вже третій рік буде), англійська вже на рівні 9-10 класу звичайного класу.
Учні та їх батьки з інших класів не хочуть в клас з поглибленим вивченням. Їм ніхто наразі не пропонує створення окремих груп для вивчення іноземної, їм запропонували користуватись репетиторами.
Ніхто з керівництва освіти на подумав про 5-ті класи, в яких розрив між програмою навчання не такий значний, про молодші класи, для яких це також не так суттєво, а вирішили, скоріш за все методом "тика" - 7-ий клас, який якраз переходить на вивчення нових спеціалізованих предметів, і деяким новоприбувшим буде взагалі не до "доганяння" інозменої.
От якось так...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 серп. 2014 00:39 - 21 серп. 2014 00:42 #93075 від T-S
Відповідь від T-S у темі "Покращення" в ліцеї...
Ну в ситуації, що склалася, добре буде якщо навчальний процес розпочнеться взагалі і не перерветься раптово через низькі температури, а якщо таки перерветься... то нехай все ж переривається через низькі температури...
Останнє редагування: 21 серп. 2014 00:42 ким T-S.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 серп. 2014 08:24 #93079 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі "Покращення" в ліцеї...

Symbioz пише: Те саме, як на мене, стосується і міста - якщо місто після зімни влади не змогло виділити достатньо коштів на освіту, значить гроші так само "тринькаються" як при попередниках.
Моїх податків за рік в місцевий бюджет вистачає для оплати роботи тих вчителів, яким скорочують години - напевно потрібно перестати платити - все одно не використовуються на те, за що я в т.ч. плачу. Іпанута ситуація в державі, коли я не можу взнати куди йдуть мої особисті кошти.

По логіці, податки не змінились, але з'явилась війна, поскорочували всі дотації і зараз скорочують багато що, впало не тільки на освітян, бо гроші йдуть трохи в іншому напрямку, добре що не пройшов закон Яценюка, який взагалі забрав би 2 з/п у кожного бюджетника, а зробили ставку на 1,5% з кожної зарплати. Як казали вище ,всім зараз важко, але ми хіба винні, що зараз йде неоголошена війна і гроші йдуть туди, може варто це взяти до уваги? А ще краще, переговорити з іншими освітянами, інших міст, яка ситуацію я в них і тоді вже робити висновки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 серп. 2014 09:23 #93083 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі "Покращення" в ліцеї...

T-S пише: Ну в ситуації, що склалася, добре буде якщо навчальний процес розпочнеться взагалі і не перерветься раптово через низькі температури, а якщо таки перерветься... то нехай все ж переривається через низькі температури...

Якби баба Галя не просрала 10 млн., які ліцей і садочок навпроти нього отримали за кіотським протоколом, і не віддала їх Сірожі (не змогла відмовити), то проблем із низькими температурами в ліцеї було б менше. Зато в медусі тепло і затишно...
Ці користувачі подякували: KrOt

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.145 секунд
0
репостів
0
репостів