"Покращення" в ліцеї...

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 серп. 2014 09:30 #93085 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі "Покращення" в ліцеї...

T-S пише: Ну в ситуації, що склалася, добре буде якщо навчальний процес розпочнеться взагалі і не перерветься раптово через низькі температури, а якщо таки перерветься... то нехай все ж переривається через низькі температури...


Я вважаю, що в "даній ситуації", потрібно було гроші економити на асфальті, а не на дітях. Але ж в нашій державі на дітях "грошей" (читати - відкатів) не заробиш.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 серп. 2014 09:34 #93086 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі "Покращення" в ліцеї...

Dentist пише:

Symbioz пише: Те саме, як на мене, стосується і міста - якщо місто після зімни влади не змогло виділити достатньо коштів на освіту, значить гроші так само "тринькаються" як при попередниках.
Моїх податків за рік в місцевий бюджет вистачає для оплати роботи тих вчителів, яким скорочують години - напевно потрібно перестати платити - все одно не використовуються на те, за що я в т.ч. плачу. Іпанута ситуація в державі, коли я не можу взнати куди йдуть мої особисті кошти.

По логіці, податки не змінились, але з'явилась війна, поскорочували всі дотації і зараз скорочують багато що, впало не тільки на освітян, бо гроші йдуть трохи в іншому напрямку, добре що не пройшов закон Яценюка, який взагалі забрав би 2 з/п у кожного бюджетника, а зробили ставку на 1,5% з кожної зарплати. Як казали вище ,всім зараз важко, але ми хіба винні, що зараз йде неоголошена війна і гроші йдуть туди, може варто це взяти до уваги? А ще краще, переговорити з іншими освітянами, інших міст, яка ситуацію я в них і тоді вже робити висновки.


Переговорив сьогодні з керівниками відділів та управлінь освіти Полонського, Ізяславського, Славутського, Білогірського районів (маю таку можливість) - ніхто про таке розпорядження не чув і ні в кого таких скорочень класів не має і до речі всі, як один сказали, що це серйозне порушення, зібльшувати кількість учнів в класі більше 30 чоловік.

Роблю висновок, що це примхи місцевої НЕПРОФЕСІЙНОЇ влади.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 серп. 2014 10:26 #93087 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі "Покращення" в ліцеї...
Ви зрозуміли? НАВІТЬ в Білогір'ї (хто там був - зрозуміє) витрати ні дітях не скорочуть!!!

Як, млін, "приємно", що ми гірше ніж Білогір'я.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
21 серп. 2014 11:08 #93088 від maroshka
Відповідь від maroshka у темі "Покращення" в ліцеї...
Хфамилію в студію!!! І що за новеньке опускає так наш ліцей нижче Білогір"я?

Ветры жизни меняют дорожные указатели

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
21 серп. 2014 11:13 #93089 від maroshka
Відповідь від maroshka у темі "Покращення" в ліцеї...

Алої3 пише:

T-S пише: Ну в ситуації, що склалася, добре буде якщо навчальний процес розпочнеться взагалі і не перерветься раптово через низькі температури, а якщо таки перерветься... то нехай все ж переривається через низькі температури...

Якби баба Галя не просрала 10 млн., які ліцей і садочок навпроти нього отримали за кіотським протоколом, і не віддала їх Сірожі (не змогла відмовити), то проблем із низькими температурами в ліцеї було б менше. Зато в медусі тепло і затишно...


Ой, Васю- Васю, чи не тобі знати, що по тому протоколу гроші мали йти два роки ( прямо як проспект капітально будуватися). І прогавили та профукали їх зовсім не Галя із Сєрожою, а Ваш перший Вовік, бо того його кампетенция. Де закінчення проспекту, там і протокол.

Ветры жизни меняют дорожные указатели

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 серп. 2014 11:25 #93090 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі "Покращення" в ліцеї...

maroshka пише: Хфамилію в студію!!! І що за новеньке опускає так наш ліцей нижче Білогір"я?


maroshka, ти напевно хочеш вибачитись за середній рід щодо мене, а тим паче за новенького, бо напевно дуже погано слідкуєш за користувачами форуму - мені, я думаю і фамілії писати не потрібно - мене кожен з форуму може знайти без проблем в Шепетівці, хто на форумі вже хоча б років 5-6.

А якщо ти ще й до всього не вмієш читати та вникати в думку автора посту - гріш тобі ціна. Я навпаки вболіваю за ліцей, а дорікаю я місцевій владі за "опущення" ліцею.

Чекаю на вибачення. Можна особисто - напишу де мене знайти)))

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
21 серп. 2014 11:34 - 21 серп. 2014 11:36 #93091 від maroshka
Відповідь від maroshka у темі "Покращення" в ліцеї...
Вибачатися не буду, а от перепросити прошу за незрозумілий вислів думки. Я мала на увазі прізвище нового директора, а не твое, який чинить такі неподобства. На сайті управління освіти, ще досі є прізвище Опанасівни.

Чи це так гуртом заступники керують?

Ветры жизни меняют дорожные указатели
Останнє редагування: 21 серп. 2014 11:36 ким maroshka.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 серп. 2014 11:45 #93093 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі "Покращення" в ліцеї...
Сумбіоз, на скільки я зрозумів, новеньке це саме "нова влада" і образа йшла туда)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
21 серп. 2014 11:55 #93095 від maroshka
Відповідь від maroshka у темі "Покращення" в ліцеї...

Dentist пише: Сумбіоз, на скільки я зрозумів, новеньке це саме "нова влада" і образа йшла туда)


І зовсім не образа і зовсім не туда. А проста цікавість хто вже почав керувати ліцеєм. Без підтекстів

Ветры жизни меняют дорожные указатели

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 серп. 2014 13:20 #93106 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі "Покращення" в ліцеї...
Я правильно зрозумів - призначили нового директора? А чому я не знаю? Треба буде привітати Олєжку раз вже мона'...)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.133 секунд
0
репостів
0
репостів