"Покращення" в ліцеї...

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 серп. 2014 18:37 #93125 від T-S
Відповідь від T-S у темі "Покращення" в ліцеї...

Symbioz пише:

T-S пише: Ну в ситуації, що склалася, добре буде якщо навчальний процес розпочнеться взагалі і не перерветься раптово через низькі температури, а якщо таки перерветься... то нехай все ж переривається через низькі температури...


Я вважаю, що в "даній ситуації", потрібно було гроші економити на асфальті, а не на дітях. .

В данній ситуації економити будут на всьому.

Але ж в нашій державі на дітях "грошей" (читати - відкатів) не заробиш

Був тут матеріальчик по телевізорам і проекторам для шкіл...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 серп. 2014 20:54 #93127 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі "Покращення" в ліцеї...

Dentist пише:

maroshka пише: Усіх пенсіонерів на заслужений відпочинок і відразу знайдуться кошти і на премії залишаться

я обома руками за, а кадрову дірку є чим закрити?

Дуже у мене великі сумніви на рахунок морального стану нашої молодої зміни... Шоб ше гірше не стало часом.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 серп. 2014 08:00 #93129 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі "Покращення" в ліцеї...
хотів би сказати тій бабі Галі велике дякую,за те,що моя дитина у тому садочку зимою вдіта спала,зато тепер медуха зимою буде вікна відкривати,піпец

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 серп. 2014 09:44 #93131 від
Відповідь від у темі "Покращення" в ліцеї...
Ну,навіщо говорити,що нова зміна педагогів не потрібна и не добра?А коли.молодим вчителям вчитеся? підвищувати педмайстерність ,як що в школах вакансій для молоді не має(( ?! Я нічого не маю проти пенсіонерів,про те згадайте себе у школі- кого ми більше любили "бабушек- вчителів" чи молодих?відвовідь зрозуміла...А що стосується економії коштів в освіті,то починати ставити питання треба не управлінню освіти й не директорам,а пану Дрищу,але відповіді змістовної ви не почуєте((

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 серп. 2014 09:46 #93132 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі "Покращення" в ліцеї...

KrOt пише: хотів би сказати тій бабі Галі велике дякую,за те,що моя дитина у тому садочку зимою вдіта спала,зато тепер медуха зимою буде вікна відкривати,піпец

А бабі Галі все одно - їй у ватничку не холодно... ;)
Ці користувачі подякували: KrOt

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
22 серп. 2014 10:14 #93134 від maroshka
Відповідь від maroshka у темі "Покращення" в ліцеї...
ну відправляти на пенсію Опанасівну сумнівів же не було та й треба ж молоді колись починати. Та й на іі місце сумніваюся, що прийде пенсіонер, як і піонер. Люстрація не повинна бути вибірковою, а чемною та суспільнозначимою.

Ветры жизни меняют дорожные указатели

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 серп. 2014 11:02 #93135 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі "Покращення" в ліцеї...

maroshka пише: ну відправляти на пенсію Опанасівну сумнівів же не було та й треба ж молоді колись починати. Та й на іі місце сумніваюся, що прийде пенсіонер, як і піонер. Люстрація не повинна бути вибірковою, а чемною та суспільнозначимою.

Наскільки мені відомо, бабу Галю ніхто на пенсію не відправив - вона і далі викладає їхній псячий язьік, і далі підбурює своїх сраколизів аби вимагали її призначення на посаду директора. Гадаю, що до 1 вересня вопроси порішають і лабух Олєжка Попович отримає нове призначення.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
22 серп. 2014 11:21 #93136 від maroshka
Відповідь від maroshka у темі "Покращення" в ліцеї...
От якби наважилися поставити свою Тетяну Олексіївну, на мою думку, ліцей би тільки виграв. Найкращий педагог і досвід керування освітнім закладом є.

Ветры жизни меняют дорожные указатели

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 серп. 2014 13:26 #93138 від
Відповідь від у темі "Покращення" в ліцеї...
нацисто-фашисто-свободівець! Не плутай війну України із країної РФ. Народи і національності тут ні до чого , у нашій же Україні більше половине насення російськомовні, і тому твої ганебні висловлювання ( про мову якою говорять і наші громадяни) є абсолютним показником бидлуватості : тебе і твоє політсили.

Алої3 пише:

maroshka пише: ну відправляти на пенсію Опанасівну сумнівів же не було та й треба ж молоді колись починати. Та й на іі місце сумніваюся, що прийде пенсіонер, як і піонер. Люстрація не повинна бути вибірковою, а чемною та суспільнозначимою.

Наскільки мені відомо, бабу Галю ніхто на пенсію не відправив - вона і далі викладає їхній псячий язьік, і далі підбурює своїх сраколизів аби вимагали її призначення на посаду директора. Гадаю, що до 1 вересня вопроси порішають і лабух Олєжка Попович отримає нове призначення.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
22 серп. 2014 14:41 #93139 від maroshka
Відповідь від maroshka у темі "Покращення" в ліцеї...
b-4 зміни аватарку чи така вже бідова фантазія. Ти відверто мене дратуєш, май совість

Ветры жизни меняют дорожные указатели

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.169 секунд
0
репостів
0
репостів