ВУЗ. Що вплинуло на ваш вибір ВУЗу. Чи свідомо український абітурієнт обирає вищий навчальний заклад?

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 серп. 2013 14:26 #86431 від lamer85
Ой... Та все набагато гірше ніж я думав... Та не переймайтись Ви так - не варт витрачати на мене свої здібності. Звичайно, Ваші висновки в корні не вірні, Ви зуміли перебрехати все що я написав майже повністью (взнаю у Вас "диванного психолога") - але переконувати у зворотному Вас не має змісту. Тому не буду травмувати Вашу тонку душевну організацію.
Доречі - перш ніж просити не переходити КОГОСЬ на особистості - не варто робити цього САМОМУ. Розумієте? Хоча навряд... Але, я обіцяв - не буду - значить не буду. :) Приємного вам відпочинку, і не забувайте вдягати шапочку - щоб голову не напекло, Ви нам потрібні здоровенькими!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 серп. 2013 15:58 #86433 від Dj Os
От завжди обговорення якоїсь проблемної теми наші люди можуть перетворити в срач. Не перетворюйтесь на політиків, шановні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 серп. 2013 18:05 - 07 серп. 2013 18:29 #86435 від Концепт

lamer85 пише: Але, я обіцяв - не буду - значить не буду.

От і добренько, не дарма я потратив свій час. І дякую тобі за те що ти підняв ще одну важливу тему.
Останім часом в Шепетівці стрімко зросла кількість тих хто хворобливо реагує на людей з вищою освітою. І дехто дійсно сіє у розумах людей цю єрєсь. Для того щоб використати їх для досягнення власних політичних цілей, щоб стравити бюджетників і підприємців з вищою освітою, щоб зробити з них громовідвід і направити на них весь людський гнів. Щоб відвернути від себе увагу, а роблять це ті хто розікрав місто і зменшив кількість мешканців на 16% (на 8500 чол.)
Різні байци, тіпа Тітушко почали бити журналісти. В Шепетівці таких тіпочків теж вистачає. Якось вночі з-за угла вискочили троє таких тіпочків, стали в стойку і почали "базар па панятіям", щоб передати привіт. Вони щось промичали, я щось відповів і пішов далі, вони ще довго стояли, як вкопані і думали що робити. Я так і не зрозумів від кого привіт.
За остані кілька років дуже часто доводилось пересікатись з такими тіпочками і різними відморозками і це не в мене тонка душевна організація, це Шепетівку перетворили на зону і морозять її...
Останнє редагування: 07 серп. 2013 18:29 ким Концепт.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 серп. 2013 21:49 #86437 від lamer85

Dj Os пише: От завжди обговорення якоїсь проблемної теми наші люди можуть перетворити в срач. Не перетворюйтесь на політиків, шановні.

Для мене це просто Нямчик
Завжди дивуюсь тим, хто це сприймає серйозно :blink:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
08 серп. 2013 13:01 #86440 від vasyok
Стосовно вищої освіти мав суперечку з одним будівельником який поливав лайном всіх з ВО і мене як інженера-програміста, говорячи, що він без освіти знає по будівництву все і може заробляти на шабашках більше ніж люди з ВО виконуючи нікому непотрібну роботу. Після прохання прорахувати навантаження на перемичку в панельному домі, діаметр арматури необхідний для виготовлення цієї перемички, і порахувати кількість матеріалу необхідну для спорудження будинку, розробити якісний електроінструмент,і.т.д., якщо непотрібно ВО то лікувати може і медсестра(або санітарка), писати програми - оператор ЕОМ, і все що мені змогли сказати так це те, що на "око" можна визначити чи витримає перемичка навантаження всього будинку чи ні, а решта можна взяти з досвіду інших країн,от тоді сказав я: будинки падають із-за того, що люди які немають понятття в галузі починають виконувати відповідальну роботу, і в країні де рядовий працівник отримує зарплатню більш ніж спеціаліст з ВО і великим досвідом роботи ніколи не буде власних розробок, а відповідно не буде, що продавати і заробляти кошти, а будемо тільки тратити заганяючи бюджет в боргову яму . Я згоден, що якість вищої освіти зараз низька так як все купується, але вона необхідна, щоб вивести державу на високий інтелектуальний рівень, щоб мати свої розробки, торгувати ними, отримувати прибуток, а не спонсорувати економіки інших країн.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Lego, Ikke, lamer85, Концепт

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 серп. 2013 13:03 #86444 від Концепт
Топ-10 вузів України на думку роботодавців
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка опинився на першому місці рейтингу ВУЗів, складеного журналом "Корреспондент".

При складанні рейтингу видання звернулося до тих роботодавців - найкращих і найбільш успішних компаній. У їх число потрапили українські відділення міжнародних корпорацій і найбільші вітчизняні компанії.

Співробітники журналу поцікавилися думкою фахівців з підбору персоналу 29 компаній, які відповіли на запитання, випускників яких вузів вони воліють наймати на роботу, тобто які університети навчають краще інших.

У результаті з'ясувалося, що найбільш креативні - випускники Києво-Могилянської академії, а ті, хто навчався в Національному університеті ім. Тараса Шевченка, отримали чудову освіту.
life.pravda.com.ua/society/2013/04/5/125807/
Інтегральний показник діяльності ВНЗ України за результатами визначення рейтингів університетів України III, IV рівнів акредитації «Топ-200 Україна» у 2013 році
www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=2655
Рейтинг вузів від Міносвіти
life.pravda.com.ua/society/2013/07/10/132995/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 серп. 2013 14:40 - 10 серп. 2013 15:41 #86449 від Концепт
Міносвіти склало перелік найнепотрібніших вишів України
Впродовж останніх трьох років 34 українські виші ІІІ-ІV рівня акредитації отримали найменшу кількість заяв від абітурієнтів, або ж не отримали жодної. Про це свідчать дані Міносвіти, які наводить видання Тиждень.ua.
Так, за дві вступні кампанії (2011 та 2013 рік) жодної заяви не отримали два виші – Поліцейська фінансово-правова академія та приватний вищий навчальний заклад "Кримський інститут економіки та господарського права".
Тут список вишів в які під час вступної кампанії у 2011 році не надійшло жодної заяви і список навчальних закладів у які у 2012 році надійшло від 1 до 3 заяв. Серед них Новоушицький технікум Подільського державного аграрно-технічного університету. Це й не дивно, колгоспи розпались, тепер на полях працює нова потужна техніка.Сучасні потужні трактори заміщають до десяти старих , вони не розсипаються по дорозі.(потреба в механізаторах теж зменшилась) Це стару техніку після жнив розбирали до гвинтика і цілий рік ліпили з трьох комбайнів два, значну частину сучасної сільгосптехніки обслуговують сервісні центри, як і сучасні автомобілі. На таких СТО намагаються не розбирати до гвинтика, там швидко міняють весь вузол (інколи це дешевше і надійніше).
І не дивно що в 2012 році серед кваліфікованих працівників сільського господарства на одне місце претендувало 30 чоловік. Майже всі землі обробляють або агрохолдінги з потужною імпортною технікою, новими технологіями і автоматизованими комплексами, або фермери. А фермер сам собі механізатор і сам собі агроном. Кількість ВРХ зменшилась в рази (у 1990 році 25194 тис. голів у 2013 році лише 4645 тис. - у 5 разів менше), більшість ферм вже розібрали. Цікаво у скільки разів зменшилось замовлення на механізаторів, агрономів і зоотехніків?
www.expres.ua/news/2013/08/04/91476-mino...shyh-vyshiv-ukrayiny
Останнє редагування: 10 серп. 2013 15:41 ким Концепт.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 черв. 2014 12:06 #91551 від
В минулому році теж вагався над вибором ВУЗу, і взагалі спеціальності. Вступив у ВНТУ на спеціальність "Управління інформаційною безпекою", ще ні разу не пошкодував про свій вибір. Ось сайт спеціальності  ub.vntu.net. Якщо є якісь питання пишіть на мило abcz@mail.ua з радістю відповім.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 жовт. 2015 17:53 - 10 жовт. 2015 18:37 #102310 від lemir4ik
Хочу взяти кредит та поїхати навчатися за кордон. Порадьте будь-ласка закордонні ВУЗИ для українців та банк, де взяти кредит. Друзі нещодавно скористалися сайтом, де знайшли найбільш вдалий банк, взяли гроші та вже у Польщі
Останнє редагування: 10 жовт. 2015 18:37 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.151 секунд
0
репостів
0
репостів