Основи християнськоі етики

  • Morkovka
  • Morkovka аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 січ. 2013 01:36 #82849 від Morkovka
Цікавить думка усіх. Як можливо ви знаєте, а може чули, що у школах запроваджують нову дисципліну "Основи християнськоі етики". У наших школах цей предмет уже другий рік викладають. Та от що мене насторожило. По-перше, курс розрахований на учнів з 1 по 11 клас. Звичайно, якщо врахувати, що предмет читають за вимогою батьків, то здається, що це не так вже й погано - для кожного класу своя програма. Але більше здивувало, що у пояснювальній записці до дисципліни написано таке "Він не є вченням віри, не включає релігійних обрядів, не ставить за мету залучення до певної конфесії". Як на мене, то вже у самій назві закладено вчення. А якщо вивчити зміст навчального матеріалу, то і гадати не треба, що в основі вивичення предмета лежить Біблія. Чи не запутались самі творці у своіх програмах? Все таки спірний предмет. Краще б залишили релігієзнавство, для розширення кругозору....ІМХО.

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:
Ці користувачі подякували: Алоїз

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 січ. 2013 08:10 - 04 січ. 2013 08:11 #82853 від LuK
Відповідь від LuK у темі Біометричні паспорти
згідна.
тим більше що курс розрахований з1по 11....
для ознайомлення забагато.
а для досконалого вивчення та промивки моску саме те.
для прикладу, якщо мої діти мусульмани ? навіщо їм цей предмет?
а релігієзнавство саме то! не завадить ознайомити з цим старшоклассників.
Останнє редагування: 04 січ. 2013 08:11 ким LuK.
Ці користувачі подякували: Morkovka

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Morkovka
  • Morkovka аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 січ. 2013 12:33 #82860 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Біометричні паспорти
Ну там дійсно за вимогою батьків впроваджують, якщо погоджуються усі. Але дійсно, сьогодні предмет за вимогою, а завтра хто його знає... Якщо зважити, що православних і католиків у нас стає все менше, то не дивно що таким чином влада і церква намагається повернути авторитет останньоі.

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 січ. 2013 13:27 #82863 від valeri303
Відповідь від valeri303 у темі Біометричні паспорти

Morkovka пише: Цікавить думка усіх. Як можливо ви знаєте, а може чули, що у школах запроваджують нову дисципліну "Основи християнськоі етики". У наших школах цей предмет уже другий рік викладають. Та от що мене насторожило. По-перше, курс розрахований на учнів з 1 по 11 клас. Звичайно, якщо врахувати, що предмет читають за вимогою батьків, то здається, що це не так вже й погано - для кожного класу своя програма. Але більше здивувало, що у пояснювальній записці до дисципліни написано таке "Він не є вченням віри, не включає релігійних обрядів, не ставить за мету залучення до певної конфесії". Як на мене, то вже у самій назві закладено вчення. А якщо вивчити зміст навчального матеріалу, то і гадати не треба, що в основі вивичення предмета лежить Біблія. Чи не запутались самі творці у своіх програмах? Все таки спірний предмет. Краще б залишили релігієзнавство, для розширення кругозору....ІМХО.

Я повністю з тобою згідна. я взагалі обурливо висловила свою думку щодо цього предмету у школі , де я працюю. на мене чогось подивились тоді якось дивно. але якщо подумати, то що ж дивного у моїх претензіях? навіщо дітям навантажувати голову усім чим не хоч, якщо програма і так надто складна. це ж вони мусять вичитувати ті всі пртчі, а потім, як виявилось, ще й заповнювати якийсь там зошит. то батьки, замість того, щоб приділити більше часу для того, щоб краще вивчити мову, чи прочитати якесь оповідання, мусять сідати і теж читати ті притчі, щоб допомогти своїй дитині у заповненні того клятого зошита!
Ці користувачі подякували: LuK, Morkovka

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 січ. 2013 13:29 #82865 від valeri303
Відповідь від valeri303 у темі Біометричні паспорти

Morkovka пише: Ну там дійсно за вимогою батьків впроваджують, якщо погоджуються усі. Але дійсно, сьогодні предмет за вимогою, а завтра хто його знає... Якщо зважити, що православних і католиків у нас стає все менше, то не дивно що таким чином влада і церква намагається повернути авторитет останньоі.

Якщо вже хочуть такого предмету , як "Етика" , то нехай запроваджують! він ,сам по собі , непоганий. але і то - лише у середній та старшій школі варто було б це впроваджувати. а не засмічувати дитячі голівоньки непотребом!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 січ. 2013 13:30 - 04 січ. 2013 14:14 #82866 від valeri303
Відповідь від valeri303 у темі Біометричні паспорти

LuK пише: згідна.
тим більше що курс розрахований з1по 11....
для ознайомлення забагато.
а для досконалого вивчення та промивки моску саме те.
для прикладу, якщо мої діти мусульмани ? навіщо їм цей предмет?
а релігієзнавство саме то! не завадить ознайомити з цим старшоклассників.

А щодо релігієзнавства- то це дуже непогана думка. хай би діти знали , що і як у тій чи іншій релігії!
Останнє редагування: 04 січ. 2013 14:14 ким valeri303.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 січ. 2013 13:40 #82868 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Біометричні паспорти

valeri303 пише: , замість того, щоб приділити більше часу для того, щоб краще вивчити мову, чи прочитати якесь оповідання, мусять сідати і теж читати ті притчі, щоб допомогти своїй дитині у заповненні того клятого зошита!


кожна жаба своє болото хвалить.

як це зошит по релігії і клятий ?)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 січ. 2013 14:17 #82878 від valeri303
Відповідь від valeri303 у темі Біометричні паспорти

IIIkinep пише:

valeri303 пише: , замість того, щоб приділити більше часу для того, щоб краще вивчити мову, чи прочитати якесь оповідання, мусять сідати і теж читати ті притчі, щоб допомогти своїй дитині у заповненні того клятого зошита!


кожна жаба своє болото хвалить.

як це зошит по релігії і клятий ?)

Не "по релігії", а "з релігії". Хоча, я мала на увазі зошит з християнської етики! а чому клятий? та тому, що не потрібне те все дітям у початковій школі! засмічують дитячі голови непотребом !
Ці користувачі подякували: Алоїз

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Morkovka
  • Morkovka аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 січ. 2013 15:40 #82880 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Біометричні паспорти
Алоіз, не знаєш що путнього сказати - не засмічуй тему.

Зошити це ще не так погано. Я, наприклад, завжди у розмові з іншими людьми завжди уникаю тему релігій, адже це сама спірна тема. До того ж на тлі релігійних війн у світі досить напружена ситуація. Таким чином наших дітей на державному рівні уже зомбують. Я більш ніж впевнена, що навіть самі батьки, якби прочитали ту програму навчальну і половини не знають з неі. Взяти хоча б творіння митрополита Ілларіона "Слово про закон і благодать". Дійсно програма дуже складна, куди там братися недільним школам при церквах

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:
Ці користувачі подякували: valeri303

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 січ. 2013 15:58 - 04 січ. 2013 15:59 #82881 від LuK
Відповідь від LuK у темі Біометричні паспорти
а конкретно ,в яких школах нашого міста запровадили цю дисципліну?
хтось знає?
Останнє редагування: 04 січ. 2013 15:59 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.134 секунд
0
репостів
0
репостів