Основи християнськоі етики

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 січ. 2013 16:02 #82882 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Біометричні паспорти
та шо ви паритесь,ніхто нікого не зомбує.

ця дисципліна має рекомендований характер,і може впровадитись лише як факультатив(тобто за письмовую заявою батькі і за згоди учнів)

"Слід відзначити, що в Україні на факультативній основі також викладаються і інші предмети духовно-морального спрямування, зокрема «Основи ісламської культури», «Етика: духовні засади», «Християнська етика в українській культурі» та інші."

так що вибір є завжди ;)
Ці користувачі подякували: admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 січ. 2013 17:48 - 04 січ. 2013 18:41 #82886 від Алоїз
Відповідь від Алоїз у темі Біометричні паспорти

Morkovka пише: Алоіз, не знаєш що путнього сказати - не засмічуй тему.


Я б не сказав, що етика й естетика статевого життя - це щось непутяще і менш важливе за віру в чиїсь галюцинації. Недавно вагітну, під час шпиталізації спитали: "Який резус-фактор у Вашого чоловіка?", на що бідолашна відповіла: "Сантиметрів п’ятнадцять".
Останнє редагування: 04 січ. 2013 18:41 ким admin. Причина: Вчіться правильно цитувати і не путайте читачів
Ці користувачі подякували: valeri303

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 січ. 2013 18:04 - 04 січ. 2013 18:42 #82890 від valeri303
Відповідь від valeri303 у темі Біометричні паспорти

Алоїз пише: Я б не сказав, що етика й естетика статевого життя - це щось непутяще і менш важливе за віру в чиїсь галюцинації. Недавно вагітну, під час шпиталізації спитали: "Який резус-фактор у Вашого чоловіка?", на що бідолашна відповіла: "Сантиметрів п’ятнадцять".

якщо це не жарт, то не знати, що таке резус-фактор- це вже жах!
Останнє редагування: 04 січ. 2013 18:42 ким admin. Причина: Поправка цитати

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Morkovka
  • Morkovka аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 січ. 2013 19:03 #82897 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Біометричні паспорти
Анекдот)) На рахунок статевого виховання, то цим повинні займатися як вчителі біологіі, так і психологи у школі. Просто пам'ятаю як у нас на уроках біологіі вчителька сама ніяковіла, коли мова заходила за статеве життя. Це все таки у нас ще у дусі радянського виховання, коли сексу не було. А ми вже у 21 ст., коли дівчата у 14 народжуюють. Здається треба просто поміняти відношення і тоді окремого предмету, який би ще більше завантажував мозок учнів вводити не потрібно. Це вже зовсім інша тема.

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:
Ці користувачі подякували: valeri303

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 січ. 2013 19:23 #82903 від valeri303
Відповідь від valeri303 у темі Біометричні паспорти

Morkovka пише: Анекдот)) На рахунок статевого виховання, то цим повинні займатися як вчителі біологіі, так і психологи у школі. Просто пам'ятаю як у нас на уроках біологіі вчителька сама ніяковіла, коли мова заходила за статеве життя. Це все таки у нас ще у дусі радянського виховання, коли сексу не було. А ми вже у 21 ст., коли дівчата у 14 народжуюють. Здається треба просто поміняти відношення і тоді окремого предмету, який би ще більше завантажував мозок учнів вводити не потрібно. Це вже зовсім інша тема.

та біда, що поки доходить до уроків анатомії у 9-му класі, то всі діти вже все про все знають! і коли вчителі ніяковіють, то ці вчителемори ще більше сміються!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 січ. 2013 19:28 - 04 січ. 2013 20:05 #82905 від valeri303
Відповідь від valeri303 у темі Біометричні паспорти
А якщо говорити про уроки релігієзнавства, то я вважаю, що непогано було б таки цей предмет ввести! хоча б для того, щоб діти знали про наші давні вірування , у першу чергу! а оскільки незабаром Свят-вечір, то добре було б, щоб усі знали, звідки береться ця традиція святкування, і що саме Дідух був головним атрибутом Різдва, а не ялинка! А сам Дідух- це Дух поля, а не просто останній сніп жита! Це ще житній Дух, Дух Дажбога( одного із найголовніших наших давніх богів). І саме цей Дух поля навесні обмолочували і знову засівали у землю. І таким чином здійснювався одвічний кругообіг!
Останнє редагування: 04 січ. 2013 20:05 ким valeri303.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 січ. 2013 19:47 - 04 січ. 2013 20:00 #82906 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Біометричні паспорти

Алоїз пише:

Morkovka пише: Алоіз, не знаєш що путнього сказати - не засмічуй тему.


Я б не сказав, що етика й естетика статевого життя - це щось непутяще і менш важливе за віру в чиїсь галюцинації. Недавно вагітну, під час шпиталізації спитали: "Який резус-фактор у Вашого чоловіка?", на що бідолашна відповіла: "Сантиметрів п’ятнадцять".


Розказувати восьмикласницям, що робити, аби не завагітніти - з цього користі мало. Так звана "етика" (унаслідована нами практично без будь-яких змін з "Кодекса страїтеля камунізма") без привязки до моральних цінностей - це збочення, наслідком якого є перше місце у світі за кількістю абортів (Україна очолює цей список уже декілька років). Проте, вводити якийсь варіант "недільної школи" - теж не діло. Найкращий вихід - це християнська концепція, коли статевим вихованням (і взагалі виховання) - займаються насамперед батьки, а потім уже школа чи суспільство.
Останнє редагування: 04 січ. 2013 20:00 ким lamer85.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 січ. 2013 20:08 #82907 від valeri303
Відповідь від valeri303 у темі Біометричні паспорти

lamer85 пише:

Алоїз пише:

Morkovka пише: Алоіз, не знаєш що путнього сказати - не засмічуй тему.


Я б не сказав, що етика й естетика статевого життя - це щось непутяще і менш важливе за віру в чиїсь галюцинації. Недавно вагітну, під час шпиталізації спитали: "Який резус-фактор у Вашого чоловіка?", на що бідолашна відповіла: "Сантиметрів п’ятнадцять".


Розказувати восьмикласницям, що робити, аби не завагітніти - з цього користі мало. Так звана "етика" (унаслідована нами практично без будь-яких змін з "Кодекса страїтеля камунізма") без привязки до моральних цінностей - це збочення, наслідком якого є перше місце у світі за кількістю абортів (Україна очолює цей список уже декілька років). Проте, вводити якийсь варіант "недільної школи" - теж не діло. Найкращий вихід - це християнська концепція, коли статевим вихованням (і взагалі виховання) - займаються насамперед батьки, а потім уже школа чи суспільство.

"Християнська концепція"? Яка ґрунтується на Біблії, Старий заповіт якої , в основному є взятим із Тори(іудейської святої книги), і в якому , якщо уважно перчитати, можна знайти багааааааато чого цікавого, що аж ніяк не є ні етичним, ні моральним!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 січ. 2013 20:23 #82909 від odin
Відповідь від odin у темі Біометричні паспорти

valeri303 пише:

Алоїз пише: Я б не сказав, що етика й естетика статевого життя - це щось непутяще і менш важливе за віру в чиїсь галюцинації. Недавно вагітну, під час шпиталізації спитали: "Який резус-фактор у Вашого чоловіка?", на що бідолашна відповіла: "Сантиметрів п’ятнадцять".

якщо це не жарт, то не знати, що таке резус-фактор- це вже жах!

ну і що ж таке резус фактор? :))) тільки без вікіпедії

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 січ. 2013 20:38 #82911 від LuK
Відповідь від LuK у темі Біометричні паспорти

valeri303 пише: та біда, що поки доходить до уроків анатомії у 9-му класі, то всі діти вже все про все знають! і коли вчителі ніяковіють, то ці вчителемори ще більше сміються!

в мене нещодавно була така ситуація.
третьоклассник серед уроку на повному серйозі запитав в мене чи знаю я що таке презервативи :blink: :dry: :S
думаю ці питання у вихованні несправедливо вішати на одних вчителів.
вдома батькам теж потрібно проводити роботу.
п.с.Лего,заспокойся, :lol: то був не Вася ;) :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.134 секунд
0
репостів
0
репостів