"Добро" починаєтья з мізерності :(

Більше
24 груд. 2012 02:01 - 24 груд. 2012 02:02 #82495 від iraverhogliad
Сподіваюсь, що більшість чула про l етап конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН України, що пройшов у в суботу, 22 грудня, в НВК №1. Мені ж, як учаснику, хочеться торохи поділитись враженнями.

Якщо чесно, то все пройшло досить гарно. Учнів та гостей в ліцеї вміють приймати, так само як і розважати))) У нас було кілька годин до оголошення результатів, тож всі встигли пограти в шахи, сходити на виставку, подивитись гру "Я люблю Україну", потеревенити, і знову почекати годинку в переповненому залі... :sick:

Дипломи нам вручали три представниці міської влади. Переможців було багато і вони тягнулися, і тягнулися одне за одним таки довгенько. Все б так "по-людськи" і закінчилося, коли раптом одна із представниць згадала про якісь подарунки призерам секції української мови. Коли я побачила той подаруночок у неї вруці мене, певне і не тільки мене, накрило легкою шоковою хвилею :blink: То був диск із творами української літератури за шкільною програмою. Нічого не нагадує?? Аякже, то були ті самі диски, які перед виборами роздаровували вчителям від Сергія Васильовича Буряка! :evil: Баум - ось і другий ляпас дітям! (спочатку папочки зелені, а тепер диски, ну, щоб не пропадали даремно, мабуть). "Добро" починається з мізерності - ще раз було доведено нашою міською владою :whistle:

Та з іншого боку, ну її, ту міську владу. Їхня совість, нехай з нею й роблять, що хочуть. <<Аби тільки їм не дісталося від народу, якому терпець вривається..>>
Останнє редагування: 24 груд. 2012 02:02 ким iraverhogliad.
Ці користувачі подякували: odin, Dj Os, Lego, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 груд. 2012 10:07 #82499 від Dj Os
Привчають дітей до жлобства, шоб не випадали із системи.
Ці користувачі подякували: japp

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
24 груд. 2012 13:38 #82513 від Boogor

Dj Os пише: Привчають дітей до жлобства, шоб не випадали із системи.

Ну, не скажіть.
Наприклад Польша і ще кілька країн відмовилось наступного року приймати участь у Євробаченні. Бо в них криза, дефіцит бюджету і витрачати гроші на свистопляски вважають недоцільним. А наше вже вибрали і поїде. То хіба в нас бідна країна? І де в нас жлобство в системі? В нас все класно! Лишається тільки співати.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 груд. 2012 20:51 #82525 від LuK

Boogor пише: А наше вже вибрали і поїде. Лишається тільки співати.

ну да! ще й мільйон долларів знайдуть профінансувати.(як мінімум)
краще б вітчизняну культуруті гроші вкладали, деятелі ...... :pinch:
п.с.може не в тему ....на днях дивилась репортаж про багатодітну англійську сім"ю.здається 7 чи 10 дітей...непомню...
здивувало що у них в країні ніяких пільг багатодітним не передбачено і вони ніякої допомоги від держави не очікують :ohmy:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 груд. 2012 22:31 #82598 від Morkovka
Нам колись взагалі нічого не дарували на конкурсі МАН)))) І то толку з тих дипломів

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
29 груд. 2012 10:18 #82742 від
Відповідь від у темі "Добро" починаєтья з мізерності :(
:sick:
Друзі, навіщо такі високі слова про І етап? В журі однієї з секцій бачив сам, як все вирішували ТІЛЬКИ ДВІ ЖІНОЧКИ, хоча в журі сиділо шість-сім людей. Там повним ходом підтасовували результати, бо бали, одержані дітьми безпосередньо на захисті - це лише чверть тих балів, які вони мають заробили загалом (контрольна і т.д.).
За підсумками І етапу захисту 27 (переможці по всіх секціях) виявилися учнями НВК № 1 з великим відривом від представників інших шкіл. КОНКУРС ВІДБУВСЯ НЕОБЄКТИВНО.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.149 секунд
0
репостів
0
репостів