Громадське обговорення проектів реконструкції площі Героїв Майдану

×

Опитування: Який ескіз вам найбільше до вподоби?

№1
Голоси відсутні 0%
№10
Голоси відсутні 0%
№11
1 50%
№12
Голоси відсутні 0%
№2
Голоси відсутні 0%
№3
Голоси відсутні 0%
№4
Голоси відсутні 0%
№5
1 50%
№6
Голоси відсутні 0%
№7
Голоси відсутні 0%
№8
Голоси відсутні 0%
№9
Голоси відсутні 0%
Загальна кількість голосів: 2 ( admin, Dj Os )
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 жовт. 2016 15:22 #109146 від Dj Os
Та мені теж не принципово, просто дивуюсь як на протязі вже стількох років людям не набридає толмачити одне і те ж.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 жовт. 2016 11:11 #109167 від Dentist

281040 пише: Так Ви ж,шановний,також не під власним ім"ям відписуєтесь.Вас теж можна вважати анонімом,як і більшість користувачів.Лише одна людина тут пише під власним ім"ям.Це власник і заодно модератор.А вибори можливо і будуть в жовтні 2017 року.От міська влада і хоче "паравозіком прокатіть",за державні кошти собі рейтинг підняти.Робилось би після виборів,можна було б вірити в добрі та чесні наміри.А так,нагадує ситуацію з "Лігою керівників" перед минулими виборами.

З.І.А,пробачаюсь,є ще один користувач під власним іменем.Павло Котенко.Сьогодні тільки побачив.

За роки, які я тут провів, більшість активних користувачів знають мене особисто. А такі як Ви, аноніми, активізуєтесь лише в період виборчої кампанії та за 2-3 місяці до неї, це вже звична річ. Що ви хочете своїми дописами сказати? Що при совку вам краще жилось, що якщо Шепетівка повернеться до совкового ладу все в місті зацвіте? (можу припустити, що ви ярий комуніст, геть взяли старий індекс міста). Міська влада фігня, ніхто нічого не робить? Сьогодні коли йде неоголошена війна, забрали багато пільг, тощо, але ж простіше сказати що це міська влада вийна, ніж визнати інше. Я вже десь писав і ще раз напишу. Винні в тому що в місті все розвалили, не я і не моє покоління. Винні саме ВИ, бо ви голосували на той час за совкових депутатів які і призвели до цього бардаку в місті в 90-х початку 2000-х.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • 281040
  • 281040 аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
15 жовт. 2016 17:31 - 15 жовт. 2016 17:42 #109177 від 281040
Ви доволі емоційно та з фантазією відповіли мені.Але Ваша думка,то лише Ваша думка.Те що Вас,Дмитре,багато користувачів знають особисто я навіть не сумніваюсь.Та всеж нікнейм Dentist,як і 281040 є псевдонім,а не анонім.Аноніми,гості та подібні їм-це незареєстровані користувачі.Певно Ваш нікнейм теж щось означає.Мій,наприклад,те що я є корінним шепетівчанином в 4 поколінні.І коли я буду вважати за потрібне озвучити своє справжнє ім"я,то я його озвучу.Можу ще вік озвучити-41 рік.А до можливих виборів ще майже рік.Такщо про активізацію анонімів трохи зарано.Ви з себе знімаєте відповідальність,мотивуючи поколінням.Зручна позиція.Та все ж таки повторюсь:цим заходом в 2017 році,під можливі вибори,міська влада намагається заробити собі бонуси,а не тільки окультурити центр міста.Зроблять після виборів(можливих)-повірять в них багато людей.

З.І.А що,люди які не мають бажання реєструватись,так звані аноніми,на данному ресурсі ізгої та непотріб не варті уваги?
Останнє редагування: 15 жовт. 2016 17:42 ким 281040.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 жовт. 2016 18:00 #109180 від Dj Os
То я щось не розумію, площу на вашу думку не потрібно реконструювати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • 281040
  • 281040 аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
15 жовт. 2016 18:41 #109182 від 281040
Дивна тут,на цьому форумі, особливість перекручувати та спотворювати думки людей.Здається я чітко висловив свою думку:зробити справу до виборів,чи після.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 жовт. 2016 19:09 #109183 від Dentist

281040 пише: Дивна тут,на цьому форумі, особливість перекручувати та спотворювати думки людей.Здається я чітко висловив свою думку:зробити справу до виборів,чи після.

Отже ви вважаєте, що реконструкція призначена через вибори? Перепрошую, але мер свободівець, з небесної сотні двадцять свободівців, Дзявульський свободівець і у вас після цього вистачає наглості казати про політичні ігри перед виборами?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 жовт. 2016 19:15 #109184 від Dj Os
А де у нас вибори то? Вже вдруге на цьому форумі чую за вибори, але ж вибори були лише минулого року, а наступні через три, не раніше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 жовт. 2016 19:33 - 15 жовт. 2016 19:36 #109185 від Anykey

але мер свободівець, з небесної сотні двадцять свободівців, Дзявульський свободівець

Не розумію, до чого це ?

аноніми, активізуєтесь лише в період виборчої кампанії та за 2-3 місяці до неї, це вже звична річ

Так само як і міська влада, активізується лише перед виборами. Також вже звична річ.
Останнє редагування: 15 жовт. 2016 19:36 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 жовт. 2016 20:24 #109187 від Dj Os
Басейн закінчують ремонтувати, готують проект реконструкції площі, ремонтують вулицю Чкалова, яку за всі роки ніхто не ремонтував, відновлюють лазню...виборів на горизонті не передбачається.
Скільки хочеш мене називайте піарщиком Полодюка, але ваші пориви обгидити те чого нема вже аж надто наочні. Може якщо хочете критикувати місцеву владу, то ліпше брати за приклад більш реальні проблеми?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
16 жовт. 2016 09:52 #109193 від
Особисто моя думка Полодюк хороша людина та багато зробив для нашого міста! Хочеться ще більше для того цей сайт і створений щоб на ньому писати про всі проблеми! Та обговорювати їх. Хочеться щоб не було цих ригаловок, працювали культурно дозвіллеві заклади! Створювались робочі міста! Розширювалося місто! На даний час дана прблема вирішена частково ала всеж таки Добудований весь недострой в центрі, зроблене освітлення по Карла-Маркса, пр.Миру таке як треба, Епіцентр побудували, але є й проблемні питання паркан та будівля Йожикова, недострой 5ти поверхівка по вул. Києвська, Кінотеато, Басейн, ригаловки. Реконструкція це добре! Будем вірити, що на висвітлені питання звернуть увагу!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.159 секунд
0
репостів
0
репостів