Шепетівська ОДПІ хоче відчужити комунальну власність шепетівської громади

Більше
15 лют. 2016 14:50 #105398 від pan_volodymyr
Щось це мені отаке дуже нагадує:

На лекции по политологии:
- Зайдите в свинарник. Те свиньи, которые у корыта, спокойно чавкают, а те, которых оттерли и которые пытаются пробиться обратно, отчаянно верещат.
Вот, собственно, и все, что вам нужно знать об оппозиции.
Ці користувачі подякували: Старик Хотабыч

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 лют. 2016 14:56 #105399 від Dj Os
Світлана, ви лише рік як перебрались в наше місто. можете більш конкретно описати, чим вам встиг насолити пан Полодюк за такий короткий період?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лют. 2016 16:45 #105402 від Klera777
Шановний, вибачаюсь, а звідки Ви взяли,що лише рік, як я "перебралась" ?
Особисто я працюю на підприємстві залізничного транспорту вже півтора роки. Це по-поперше.
По-друге, хто Вам сказав, що я "перебралась" до вашого міста (яке, к виходить з Ваших слів - ваше особисте, а не українське!!!) взагалі, а не мешкаю десь в районі, або навіть в іншому районі?
По-третє, я написала - що саме я маю до пана, на мій погляд, дуже НЕ "хорошого" Полодюка М.І.
Чи, можливо, Ви читати не вмієте? Або Ви особисто дуже підтримуєте цю особу, а можливо навіть, не задарма?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 лют. 2016 18:08 #105403 від Dj Os
При всій повазі до вас, із вашого повідомлення я тільки зрозумів, що на вашу думку, Полодюк зфальшував вибори, по інших претензіх жодної конкретики.
А питання про час вашого перебування в Шепетівці, я задав не дарма, вам відомо що собою являє політична партія "Сила громад"? Бо судячи із всього ви ще не дуже розібрались в подіях, які відбуваються у нашому місті на протязі останніх років.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 лют. 2016 18:12 #105404 від Dentist
А що поганого в тому, що майно повернули місту за рішенням суду і не одного, чи цирко-мітинги більш важливіші? Все правильно зробити, але ж ніби не вечір, схожа ситуація була в березні 2014, чи ви не в курсі що тоді було?
з.і. ну я підтримую цю особу і задарма і що в цьому поганого? дійсно чим насолив Полодюк за такий термін?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.124 секунд
0
репостів
0
репостів