Відбулося засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 січ. 2016 14:56 #104345 від Dj Os
5 січня відбулося засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради, на якому розглянули 7 важливих для громади питань.

На початку засідання головний спеціаліст управління освіти Людмила Басистюк доповіла присутнім про фінансування харчування учнів 1-4 класів, дітей соціально-незахищених категорій, учнів 5-11 класів з числа дітей, батьки яких беруть (брали) участь в АТО, навчальних закладів міста.

За словами Людмили Дмитрівни за кошти місцевого бюджету організоване харчування 210 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», учнів 1-4 класів, 118 учнів 5-11 класів з числа дітей, батьки яких беруть (брали) участь в АТО.

Керуючий справами Василь Рачук доповів членам виконкому про план роботи виконавчого комітету Шепетівської міської ради на І квартал 2016 року.

Далі присутні розглянули повідомну реєстрацію колективного договору Ремонтного вагонного депо Шепетівка.
Наприкінці виконком розглянув питання містобудування та архітектури.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 січ. 2016 21:34 #104353 від НЕкремлебот
І жодної згадки про Полодюка? Народ, наш Сашко походу захворів((((((

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 січ. 2016 23:12 #104357 від Dj Os
Некремлебот, хочу нагадати, що у нас тролінг також не вітається, тим більше такий бородатий. Якщо ти досі не в курсі, то в цьому розділі просто дублюється інформація з офіційного сайту, щоб такі як ти могли її прокоментувати. Ніхто сюди спеціально матеріали не пише

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 січ. 2016 00:10 #104360 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише: Некремлебот, хочу нагадати, що у нас тролінг також не вітається, тим більше такий бородатий. Якщо ти досі не в курсі, то в цьому розділі просто дублюється інформація з офіційного сайту, щоб такі як ти могли її прокоментувати. Ніхто сюди спеціально матеріали не пише

Угу, а на офіційний сайт вона з неба падає))))
Ну, про не вітающийся у вас, Олександра Першого, бородатий тролінг ти Василю (чи то пак вже знов Алоїзу) розказуй. А то він бідний до цих пір не в курсі і продовжує писати всяку хрєнь. Але оскільки він іноді вчасно критикує Енергоінвест, модератори йому нічого не кажуть))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 січ. 2016 00:27 #104364 від Dj Os
Ну ще скажи що на офіційний сайт я пишу матеріали.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 січ. 2016 15:05 #104459 від Dentist
Якщо я буду критикувати енергоінвест, так само будеш казати, що я проплачений?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 січ. 2016 17:09 #104465 від Алоїз

Некремлебот пише:

Островський О.В. пише: Некремлебот, хочу нагадати, що у нас тролінг також не вітається, тим більше такий бородатий. Якщо ти досі не в курсі, то в цьому розділі просто дублюється інформація з офіційного сайту, щоб такі як ти могли її прокоментувати. Ніхто сюди спеціально матеріали не пише

Угу, а на офіційний сайт вона з неба падає))))
Ну, про не вітающийся у вас, Олександра Першого, бородатий тролінг ти Василю (чи то пак вже знов Алоїзу) розказуй. А то він бідний до цих пір не в курсі і продовжує писати всяку хрєнь. Але оскільки він іноді вчасно критикує Енергоінвест, модератори йому нічого не кажуть))))

Не поминай імені Алоїза в сує, бо прокляну, Вася.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 січ. 2016 00:27 #104478 від НЕкремлебот

Алоїз пише: Не поминай імені Алоїза в сує, бо прокляну, Вася.

Блін, тепер аж спати не зможу, клоун, Діма))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 січ. 2016 00:33 #104479 від НЕкремлебот

Dentist пише: Якщо я буду критикувати енергоінвест, так само будеш казати, що я проплачений?

Дент, не плутай м'яке з теплим))) Я казав не про проплаченність, а про льготи під час бану (ну... давай будем чесними і порівняємо отриманий тобою в свій час строк зі строком того ж Ворончука, хоч правила ви порушили однаково). Все що треба було - бути з модератором в одній "струї". Нічого особистого, але що є то є. Ну, про Василя навіть мова не йде, його вже давно ніхто серйозно тут не сприймає, навіть банити якось незручно, тіпа в дитинки канхветку відібрати....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 січ. 2016 08:58 - 13 січ. 2016 08:58 #104481 від Dentist
Не знаю чи тут видно статистику, але я отримував бани і більше чим на місяць, але ніби це офф-топ.
Останнє редагування: 13 січ. 2016 08:58 ким Dentist.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.079 секунд
0
репостів
0
репостів