Громадська Організація "Шепетівське Міськрайонне Об'еднання Учасників Бойових Дій у Зоні АТО"

Більше
05 лип. 2015 11:25 #99280 від Sergei-Volodimirovich-vkontakte
Дорогі друзі, мене звати Сергій нещодавно зареєструвався в Громадській Організації (Шепетівське Міськрайонне Об'еднання Учасників Бойових Дій у Зоні АТО). Потребував розяснень що до пільг учасників УБД та моїх Соціальних прав, отримав чимало корисной інформацій. Постійно на звязку з Обеднанням і раджу за потребою звертайтесь в Організацію.

Офиц сайт www.ato-gromada.net/
Группа Вк vk.com/club97245642
Группа Фейсбук www.facebook.com/gromadaato

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 лип. 2015 11:14 #99300 від Dj Os
Скажіть будь ласка, навіщо створювати ще одну спілку атошників, якщо до вас вже таку створили? Навіщо в Шепетівці дві спілки?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
07 лип. 2015 14:55 #99303 від
Так сама назва і містить відповідь "Шепетівське Міськрайонне Об'еднання Учасників Бойових Дій у Зоні АТО".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 лип. 2015 17:07 #99305 від Dentist
Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 лип. 2015 11:53 #99319 від

Анонімність пише: Так сама назва і містить відповідь "Шепетівське Міськрайонне Об'еднання Учасників Бойових Дій у Зоні АТО".

Що ти тут казки розказуєш? Думаєш ніхто не знає хто цю спілку під вибори зробив? Веселковим і нарцису Юзвенку привіт!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 лип. 2015 13:00 #99321 від Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 лип. 2015 17:28 #99327 від

офіцер пише:

Анонімність пише: Так сама назва і містить відповідь "Шепетівське Міськрайонне Об'еднання Учасників Бойових Дій у Зоні АТО".

Що ти тут казки розказуєш? Думаєш ніхто не знає хто цю спілку під вибори зробив? Веселковим і нарцису Юзвенку привіт!


Оба на.Невже черговий срач конкурентів намічається?От чому у нас жавди так:хтось щось добре затіває,то завжди знайдуться "доброжелатєлі" обісрати з ніг до голови?Ти звідки-ваше благородіє?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 лип. 2015 12:33 #99338 від Dj Os

Анонімність пише: Так сама назва і містить відповідь "Шепетівське Міськрайонне Об'еднання Учасників Бойових Дій у Зоні АТО".

Так і там і там є учасники як з району так і міста, яка різниця то? Чому не обєднуєтесь?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лип. 2015 13:07 #99339 від 259051213422@odnoklassniki.com

От чому у нас жавди так:хтось щось добре затіває,то завжди знайдуться "доброжелатєлі" обісрати з ніг до голови?

Не маю жодного поняття про цю спілку, але просто от так, зі сторони, доволі дивно виглядає створення оранізації, коли аналогічна уже давно існує. Та й перший пост у цій темі, як на мене, якийсь аж надто уже пафосний. чи як... Хоча може це я уже такий прискіпливий став?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лип. 2015 13:17 #99340 від НЕкремлебот
Ну, не знаю на рахунок пафосності...
Заглянув на їх сайт - деяких з цих людей знаю, займаються волонтерством досить давно, і в АТО не раз їздили, так що вважати це тільки передвиборчим фінтом не можу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.137 секунд
0
репостів
0
репостів