Відбудеться засідання громадської ради

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
19 черв. 2015 00:34 #98897 від Dj Os
19 червня о 14 годині 00 хвилин в малому залі засідань міськвиконкому відбудеться засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради.

На порядок денний виносяться питання:

1. Про роботу дитячо-юнацької спортивної школи.

2. Про обговорення Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад».

3. Про проведення в Україні часткової мобілізації.

4. Різне.

На засідання запрошуються члени громадської ради, представники інститутів громадянського суспільства міста, шепетівчани.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 черв. 2015 16:59 #98953 від gorobchik
Я б не сказала,що я зовсім не цікавлюсь місцевими новинами,але як взнати завчасно про засідання?Про них в газеті повідомляють,чи по телебаченню місцевому?Я чогось завжди взнаю,що вони були вже після їх проведення...І,мабуть, не тільки я,судячи з їх відвідуваності...Може б ви створили якусь окрему тему і там хоча б за пару днів повідомляли про подібні заходи?Газети місцеві купляю тільки при необхідності в оголошеннях,супутник "ШАНС" не ловить :lol: Я б відвідувала...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 черв. 2015 00:24 #98959 від Dj Os
Ну так я ж повідомив за 14 годин до засідання)) Треба ще раніше?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 черв. 2015 10:58 #98972 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише: Ну так я ж повідомив за 14 годин до засідання)) Треба ще раніше?

О пів на першу ночі)))) І якщо хтось зайшов сюди в обідню перерву цього ж дня - пабаам! - паравоз вже пішов))))
Взагалі вважаю що треба, за дня два. Не всі ж сидять ночами на форумі, а дехто взагалі не кожен день з'являється. Та й час людям требя якось спланувати, в більшості і робота є, і день заздалегідь "розписаний", в останню мить не зламаєш.

ЗІ: Згідно закону про "Господарські товариства" об'ява про проведення загальних зборів дається взагалі за 45 діб)))))))))))))))
Ці користувачі подякували: gorobchik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 черв. 2015 13:45 #98978 від Dj Os
Чуваки, моніторьте оф сайт. Я не прес секретар, хоча б подякували що зі своєї ініціативи ділюсь тим шо самому на очі потрапляє.
Ці користувачі подякували: gorobchik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 черв. 2015 22:31 #98991 від gorobchik

Островський О.В. пише: Чуваки, моніторьте оф сайт. Я не прес секретар, хоча б подякували що зі своєї ініціативи ділюсь тим шо самому на очі потрапляє.


я подякувала :oops:
не сваріться,просто реально,в кого не питала,ніхто про це засідання не знав...
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.114 секунд
0
репостів
0
репостів