Триває капітальний ремонт головної вулиці міста Шепетівки

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 жовт. 2013 02:11 #87477 від Dj Os
Впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» та соціальних ініціатив Президента України відбувається на місцях. В цьому переконався заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Гураль. Він сьогодні відвідав місто Шепетівку, де триває капітальний ремонт найбільшої вулиці міста – Проспекту Миру.

Леонід Андрійович зазначив, що місто Шепетівка активно впроваджує ті програми, які спрямовані на покращення життя людей, починаючи від якості надання адміністративних послуг до покращення якості транспортного сполучення. «Шепетівка найшвидше в області освоює кошти, передбачені на ремонт доріг, сьогодні уже освоєно 92% виділених коштів. Крім того, під час ремонту Проспекту Миру застосований комплексний підхід: паралельно іде реконструкція теплових, водних, каналізаційних мереж, які не проводились протягом останніх 20 років і більше. Крок за кроком місто розвивається і стає гарним, комфортнішим для проживання», - відзначив Леонід Гураль.

Міський голова Сергій Антонюк зауважив, що Проспект Миру, якому уже понад 28 років, найдовша вулиця міста, її протяжність 2 км, ширина 16 м. Цього року відповідно до календарного графіку на ремонт вулиці освоєно 9 млн. 900 тис. грн., а повна вартість її капітального ремонту складає 21 млн. 400 тис. грн. Його планується завершити у наступному році. Виконавець робіт приватне підприємство МВМ-13, керівником якого є депутат обласної ради Врам Мовсісян, знане в регіоні. Воно застосовує сучасну техніку, сучасні європейські технології. Крім того Сергій Андрійович сказав, що проводиться ремонт і інших вулиць міста. Цього року відповідно до субвенцій, які надійшли з обласного бюджету на ремонт вулиць, уже освоєно 800 тис. грн., ще планується освоїти 700 тис. грн. на ремонт вулиці Шешукова та 300 тис. грн. буде використано на ремонт площі біля автовокзалу тощо.

Заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Гураль подякував Шепетівському міському голові Сергію Антонюку за роботу на результат, аби наші люди відчули, що вся робота влади, яку ініціює Президент України направлена на покращення життя кожного. В свою чергу, Сергій Андрійович подякував керівництву Хмельницької обласної державної адміністрації за підтримку, підрядним організаціям, які здійснюють ремонтні роботи, працівникам, що працюють і вдень і вночі аби встигнути до морозів виконати заплановані роботи та шепетівчанам, які з зрозумінням ставляться до тимчасових незручностей.



Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 жовт. 2013 08:24 - 09 жовт. 2013 08:38 #87478 від Symbioz
Ніхто не знає, чи це, що вже "поклали" на проспекті до 6-ої аптеки - остаточний варіант асфальту, чи якась хєрова основа для чогось кращого?
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Вкладений файл:
Вкладений файл:

Вкладений файл:
Вкладений файл:

Вкладений файл:
Вкладений файл:

Вкладений файл:
Вкладений файл:


Здається і щебінь має бути для асфальта дрібніший, і трищин не повинно лишатись (особливо перед настанням холодів та приморозків), і бітумне заповнення повинне бути крщим (якщо то бітум, а не зафарбована чимось чорним якась куйня).

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 09 жовт. 2013 08:38 ким Symbioz.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 жовт. 2013 09:34 #87479 від LuK
теж чула думку що поклали якусь фігню,і скоріш за все це лише основа.
і має бути ще один шар.
бо те що зараз лежить - до весни не долежить :unsure:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
09 жовт. 2013 13:09 - 09 жовт. 2013 13:11 #87482 від Staruy
Результат будет виден весной, но пока мне нравится качество асфальта на привокзалке. Даже в жару он не поплыл под каблучками дамочек и колесами тяжелых машин. Достаточно ровное покрытие. Если Проспект закатают таким же материаллом - думаю будет не плохо..Хотя, опять же повторюсь - Весна покажет кто где с...ал.
Останнє редагування: 09 жовт. 2013 13:11 ким Staruy. Причина: опечатки

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 жовт. 2013 17:01 #87484 від Dj Os

Staruy пише: Результат будет виден весной, но пока мне нравится качество асфальта на привокзалке. Даже в жару он не поплыл под каблучками дамочек и колесами тяжелых машин. Достаточно ровное покрытие. Если Проспект закатают таким же материаллом - думаю будет не плохо..Хотя, опять же повторюсь - Весна покажет кто где с...ал.

Не сміши, на Залізничній цей асфальт і 2 років не протримається, він вже зараз почав сипатись, шо буде після Зими страшно уявити. shepetivka.com.ua/forums/podii/80829-rem...si-zaliznychnoi.html
Symbioz, дякую за фотки. Навіть якшо це чорновий шар асьфальту, все одно якість його кладки гірше нікуди. Я не ремонтник доріг, але навіть я знаючи закони фізики можу припустити , що потрібно унеможливлювати потрапляння бодай краплі води в шар асфальту, а з такими тріщинами ніякий навіть верхній шар на спасе.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 жовт. 2013 22:14 #87485 від Dj Os
Подивіться фотки сімбіоза і це відео

Не пройшло і декількох днів, а вже видно як той асфальт лежить "якісно". Скільки скільки Антонюк казав шар асфальту має бути? :whistle:
Ці користувачі подякували: ameli

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 жовт. 2013 00:07 #87487 від lamer85
Дай Бог нашому теляті вовка зїсти... Хотілося б, дуже хотілося аби цей проект влади вдався. Але... Хочу повірити - та не можу. :(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
10 жовт. 2013 01:39 #87488 від Staruy

Dj Os пише:

Staruy пише: Результат будет виден весной, но пока мне нравится качество асфальта на привокзалке. Даже в жару он не поплыл под каблучками дамочек и колесами тяжелых машин. Достаточно ровное покрытие. Если Проспект закатают таким же материаллом - думаю будет не плохо..Хотя, опять же повторюсь - Весна покажет кто где с...ал.

Не сміши, на Залізничній цей асфальт і 2 років не протримається, він вже зараз почав сипатись, шо буде після Зими страшно уявити. shepetivka.com.ua/forums/podii/80829-rem...si-zaliznychnoi.html
Symbioz, дякую за фотки. Навіть якшо це чорновий шар асьфальту, все одно якість його кладки гірше нікуди. Я не ремонтник доріг, але навіть я знаючи закони фізики можу припустити , що потрібно унеможливлювати потрапляння бодай краплі води в шар асфальту, а з такими тріщинами ніякий навіть верхній шар на спасе.

Не надо сгущать, пока не сыпется.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 жовт. 2013 10:33 - 10 жовт. 2013 10:43 #87489 від LuK
не робіть передчасних висновків :)
має бути 3 шари асфальту.положили поки 1
а на Шешукова до МРЕО мабуть дорогу будуть робити :woohoo:
давно пора була,бо там жах
Останнє редагування: 10 жовт. 2013 10:43 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
10 жовт. 2013 12:09 #87491 від vasyok
Попередній результат я бачу вже. Тротуари огороджені маленьким бардюром, який втоплений в землю і не виступає, тому під час дощу вся земля буде у вигляді болота на тротуарі - невже неможна було встановити вищі бардюри? У відео сказано, що буде заміна бардюрів - тоді чому частину використовують старих і це тільки початок.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.139 секунд
0
репостів
0
репостів