Шепетівчани відзначили 20-у річницю переломної історичної віхи в державотворенні України

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 лист. 2011 19:41 #73279 від Dj Os
Перший тест драйв я так розумію)))) Позаганяли бюджетників в партію, а тепер пробують в ділі) В києві за мітинги регіониши платять по 100 грн, а в нас роздають парт білєти)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 лист. 2011 20:36 #73282 від Dentist
))))))) гарний мітинг))) там типу було на прапорах написано, Яник наш президент чи що?)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 лист. 2011 22:23 #73291 від Dj Os
Головне нашли повод)) А потім будуть виганяти як Ядуха, шоб інші мітинги перекрикувати))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 груд. 2011 20:03 #73906 від Filini
Подивився сьогодні я по ТРК "Шанс" цей мітинг, скажу я вам жалюгідне видовище. Подивившись в очі учасникам мітингу читається лише одна думка "Що я тут роблю?". Особливо смішить привід - відзначення 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму в питанні проголошення незалежності України, в той час як люди тримають транспоранти в підтримку партії регіонів, а також з написами "Янукович - наш президент". Сірожа явно мавпує свого шефа Ядуху, який також збирав бюджетників, щоб вони кричали гасла в його підтримку. Але хотілось би нагадати, що минулий раз бюджетники попали під арт-обстріл яєць та зневажливі погляди людей, рано чи пізно така участь чекає і шепетівських горе-мітингувальників.Такі штучні мітинги лише показують, що Гандонюк готується зазделегіть до акцій протесту, він боїться людей, а тому хоче за прикладом Ядухи стравити людей один на одного. Можу припустити, що фінансування з області більше не буде, а так як все наше виробництво занедбане, то шепетівчани нарешті побачать реальну картину керування сірожи. Відчуваю після новорічних свят нас чекають дуже багато цікавих подій.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Bemba
  • Bemba аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
11 груд. 2011 21:02 #73912 від Bemba

Filini;73906 пише: Подивився сьогодні я по ТРК "Шанс" цей мітинг, скажу я вам жалюгідне видовище. Подивившись в очі учасникам мітингу читається лише одна думка "Що я тут роблю?". Особливо смішить привід - відзначення 20-ї річниці Всеукраїнського референдуму в питанні проголошення незалежності України, в той час як люди тримають транспоранти в підтримку партії регіонів, а також з написами "Янукович - наш президент". Сірожа явно мавпує свого шефа Ядуху, який також збирав бюджетників, щоб вони кричали гасла в його підтримку. Але хотілось би нагадати, що минулий раз бюджетники попали під арт-обстріл яєць та зневажливі погляди людей, рано чи пізно така участь чекає і шепетівських горе-мітингувальників.Такі штучні мітинги лише показують, що Гандонюк готується зазделегіть до акцій протесту, він боїться людей, а тому хоче за прикладом Ядухи стравити людей один на одного. Можу припустити, що фінансування з області більше не буде, а так як все наше виробництво занедбане, то шепетівчани нарешті побачать реальну картину керування сірожи. Відчуваю після новорічних свят нас чекають дуже багато цікавих подій.

Це у них автотренінґ такий: Янукович - наш президент, Ядуха - наш губернатор, Сірожа - також самодур...

,,Najväčší darček, ktorý môžeš niekomu dať je tvoj čas... pretože keď niekomu daruješ čas, daruješ mu kúsok života ktorý už nevrátiš "

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Demchuk
  • Demchuk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 груд. 2011 22:44 #73914 від Demchuk
Вся газконтора та пенсіонери взборі

[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.144 секунд
0
репостів
0
репостів